• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
s tym priberanim by som suhlasila, keby to pomohlo babu, ale ked vela krat sa stane , ze priberame a tehulka nikde
7. okt 2009 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to keby bolo keby ja nesledujem ja uz totiz spim :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby a bez servitky z markizy pozerate?
7. okt 2009 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matusik: keby bolo bude asi v pondelok byvat a veru ja som to tiez na nete kukla lebo ja odpadnem uz po panelaku :angry:
7. okt 2009 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo pozeram bez servitky riadna sranda co??
mata : ides sa prihlasit celkom by bodli penizky co?
7. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maya jezis nie ja vobec na varenie nie som.upeict by som upiekla lebo som vyucena cukrarka ale varenie ja nemusim... :cry:
7. okt 2009 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:frowning2: mne sa to bez servitky dako nepaci
7. okt 2009 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mata: ja mam muzika kuchara ale doma varim ja :angry: ma toho v praci dost a pecenie to zacinam celkom mi ide az na nejake tie .... xixi
7. okt 2009 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matusik nepaci?mne celkom hej na niektorych sa da dobre pobavit...
maya no tvoj mm sa ale ma....on by mal varit pre teba,ze?to by bolo super.... :slight_smile:

baby ja koncim pa a pekny vecer..zajtra sa zastavim a kuknem co ste popisali....
7. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mata: mas pravdu mal by varit ale ja radsej navarim jemu a on potom degustuje :grinning: ale obcas navari to nemozem povedat .
idem kuknut panelak ale na webe tak obcas kuknem co ste popisali aby som nemala vela citania zajtra tak bru nocku a paa zajtra babenky
7. okt 2009 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
7. okt 2009 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no už som tu bola som v kuchyni,spratovala riady a dovárala obed na zajtra.Ked prídem z práce budem mat pokoj......matusik111 brala som clostyl 4 mesiace s prestávkami a menšie dávky aby sa mi netvorili cysty,ale predtým som mala HAK.... ozaj k tej diete-nejest a cvičit ale k tomu druhému sa akosi nemožem prinútit. :slight_smile:
7. okt 2009 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
... pekný večer...idem pozerat modré z neba a ronit slzy... :grinning: tak sa majte zajtra... :slight_smile:
7. okt 2009 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahjote, dnes večer ste tu niektorá? Či som vás zas zmeškala? Jejda, vy ste tu dnes popísali. :wink:
7. okt 2009 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A vítam tu nové baby :slight_smile:
7. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko..je tu uz niekto? :frowning2: asi este nie..nevadi:slight_smile: ... dakujem za privitanie lubkabb
8. okt 2009 o 08:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko babulkam,.... dnes bude krasny den, lebo pride moj manzelik domov :dizzy_face: :dizzy_face:
8. okt 2009 o 08:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj matusik:slight_smile: tesim sa s tebou..ze budes mat doma manzela..musi to byt asi tazke nemat doma stale manzela...my sme spolu stale kazdy den, tak mozno preto si to neviem predstavit :grinning:
8. okt 2009 o 08:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, ja mám 32 preč a nič :cry:

Matusik, viem si to živo predstaviť, môj tiež chodieval preč...ale už nechodí :wink:
8. okt 2009 o 08:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj bobjan..ja mam 30 prec a tiez nic... uz mas nejake deticky, alebo zatial ziadne ..a kolko sa snazite?
8. okt 2009 o 08:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru , je to hrozne, ked muzik chodi prec :frowning2: Ono sa aj dost tazko robia deti , ked som viac sama :grinning: :grinning: :grinning: , ale mozno jedneho dna bude pracovat doma a vsetko sa na dobre obrati :sunglasses: :sunglasses:
8. okt 2009 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Matusik a chodí na týždňovky, či na dlhšie??

Katka, deti nemáme, manžel má z 1.manželstva a my sa snažíme 5,5 roka a máme za sebou 4IVF...
A vy?
8. okt 2009 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Chodi na tyzdnovky, takze cez vikendy ho mam "doma" .
Bobjan, tak to mate naozaj toho dost za sebou. :frowning2: :frowning2: :frowning2: a kde mate problem?
8. okt 2009 o 08:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak my sa snazime len 2 roky ... tolko sme aj manzelia.... a tiez sa nejako nedari..my sme zatial neboli na IVF... ale myslim ze ked sa to ani tento rok nepodari..tak budeme musiet zvazovat aj taketo kroky... vies zatial sme cakali-dufali ze to pride samo..ale nechodi :confounded: ... no nezufame...urcite sa to raz zadari :slight_smile:
8. okt 2009 o 08:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Matusik, no my sme takto žili asi 3 roky....potom chodil na 7 a 7 a nakoniec sme zohnali prácu blízko a je doma denne a je to super :wink: A hlavne, keď som stále bola doma sama, to bolo už zrelé na blázinec...keby aspoň nejaké dieťatko som mala doma, ale nikde nikto... :cry:

Katka, a vyšetrenia máš aké?
8. okt 2009 o 08:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej bobjan, tak ahoj aj tu :wink:

No katka ake toze mas vysetrenia za sebou....my taky tak...ze rok a pol a nic...ach keby som vedela ze s tym budem mat volakedy problemy, mat babatenko, tak hadam hned po svadbe uz s mm skusame... :angry:
8. okt 2009 o 08:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Puska, caf :wink:

Aj ja som si tak hovorila, že som mohla s mm hneď, keby som bola vedela... :unamused: Ešte aj keď sme neboli svoji :sweat_smile:
8. okt 2009 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vysetrenia len tie najzakladnejsie, hormony, sono, ultrazvuk, meranie BT... vraj v poriadku ze ovula by mala byt...a tie dalsie budu...manzelov spmg a nasledne ja laparoskopia..... len cakame do konca roka ci nahodou z motyky nevystreli:slight_smile:)
8. okt 2009 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby..my sme tomu nechavali volny priebeh od zaciatku manzelstva a hla nic... takze uz zrejme asi netreba premyslat ze sme mohli skor... je to zbytocne..podla mna ...vsetko co nas caka nas neminie a urcite sa raz mozno aj neskor dockame :slight_smile:
8. okt 2009 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bobjan, veru ta samota je hrozna, Akurat teraz mam taky mesiac , ked to horsie znasam,. ale nic z tym nespravim a uvidime do kedy to bude takto fungovat. Keby sme sa tak nelubili ako sa lubime, bolo by to horsie. Keby sa podarilo babo, tak nam je veselsie doma :dizzy_face: :dizzy_face:
8. okt 2009 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok