• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
babulky, idem ja pomaly...netečie mi voda, mm je mimo, tak idem k naším, zrošku ich pootravovať :grinning: pekný večer vám želám ahojte
13. jan 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauko balambi,to máte odstávku?Ale hned jak budeš môcť dofrč :slight_smile:
13. jan 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalca, sorky ze som sa tak vyparila myslela som ze budem pisat a nachvilku som si lahla s pc na posteli a zaspala som, :confounded: navarene nic, :confounded: este ze mam takych blbych susedov a zacali vypekat hudbu naplne pecky to ma zobudilo :angry: inak by som asi este drichmala :unamused:
13. jan 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som bola mimo...skypovala som zo segrou, ešte umyjem riad a prídem... :sweat_smile:
13. jan 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimus, ahoj lubka :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne mimuska :grinning: si zlatá :grinning: nemáme odstávku, ale praskla mi v záhrade rúra a jediná možnosť, ako to zastaviť bolo odstaviť vodu :confounded: a až zajtra mi to spravia

majuska a ja som upratovala a myslela na Teba, že v tom nie som sama a že pracuješ ako včielka a nemáš čas ani nakuknúť...a Ty si spinkáš :grinning: si už spachtoško ako ja :grinning:
13. jan 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi ahoj moja, no neviem ani ako som zaspala :angry: hnevam sa na seba, uz som mohla mat vsetko urobnene ale telo to asi potrebovalo :sweat_smile: zeby sa ovulka hlasila :dizzy_face:
balambi si mila ze si na mna myslela :wink:
13. jan 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau majuš no mi sme si už dávno nepísmenkovali?!!!!!!!!!!!!!!!
Inak dobré ránko a čo sa týka varenia čo dobré máš na pláne??????????
Ja som ako inak v muklárni :wink:
13. jan 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, Ty zbieraš sily na ovulkovu noc :grinning:
13. jan 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už so tuuuu... :slight_smile:
13. jan 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, letím..papa
13. jan 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fúha tak maji dnes to v posteli rozbehni,nech je ovulka jak sa patrí a nezabudni,že matke treba pomôcť s tehu víruskami,lebo je na to sama... :slight_smile:
13. jan 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam ze mi to pomoze na ovulkovu noc, :grinning:
musela som im to vratit svinkam, teraz ja vypekam hudbu, a to len preto aby som zas nezaspala, baby mne sa chce hrozne spinkat a to som mala v plane si vyrovnat vlasky, upratat, varit,(to este nemam tusenie co ale mam v ladnicke kurca, to ho musim prvo poporcovat a uvidim ) :confused:
mimuska ako sa mas?? no my sme uz dlho nepismenkovali, ako sa mas??? ktory dc si dnes ty???
je mi hrozne horuco, :angry:
13. jan 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi a Ty si upratovala?Dojdi aj k nám :grinning:
Maji,kde si zase zdrhla? :grinning:
13. jan 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji dík za opýtanie mám sa celkom dobre som 24 DC tak cez víkend čakámnečakám mrchu :wink:
Tebe je horúco?Ty počuj nie si v tom?Ked aj spinkať sa Ti chce no neviem neviem :wink: ,ale bodaj by :sweat_smile:
13. jan 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som stale tu, :grinning: pobehujem po byte a upratujem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no neboj mimus, matku v tom tento mesiac nenecham samu :grinning: :grinning: :grinning:
13. jan 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus, niesom tehu ale velmi rada by som bola :grinning: to myslim ze ovulka dava snat o sebe, takze manzela dnes pretiahnem a neviem ci rano pred pracou tiez :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mimus, to dufam ze ta mrcha mrchata nedojde, tento mesiac ma u mna mrcha zakaz vjazdu :grinning: :grinning: a basta :grinning:
ja som 16dc,a este ovulka nikde :angry: ale uz ju citim za dverami ako klope :grinning:
13. jan 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné majuš,držím palce a moc to s upratkom nepreháňaj :wink:
13. jan 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby, idem robit hovadziu polievocku, nic inne sa mi nechce robit, a predstava o mase to nemam chut :confused:
polievocka mnammm, uz vcera som mala chut ale nejako som sa donutila jest to masko, troska dietky nezaskodi, mm pribral po svadbe to mu treba troska dietky :grinning:
13. jan 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji a to s mm supeeeer,neviem či sa aj ja na toho môjho večer nevrhnem :grinning:
Aj ku mne má mrcha zákaz,tak uvidím čo víkend prinesie... :slight_smile:
13. jan 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zasa som bola mimo,hladala som niečo v googli :slight_smile: ja so už upratala a zaliala som si čajík
13. jan 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mňam maji ja som práve dnes na akože dietke,tiež so mnou sviatky zamávali,takže som si dnes "naordinovala ananásový deň,ale hladná som jak doga :wink:
13. jan 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi nezdrhávaj furt :grinning:
13. jan 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no majus ovulka predo dvermi a ty ešte písmenkuješ??? :fearful:
13. jan 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ananasovy den??? to jes cely den ananasy?? ty kokso to hadam nie?? :confused: sa necudujem ze si hladna ako doga :grinning:
lubka aky cajik si robis?? :dizzy_face:
13. jan 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo mi poviete nové? dajte nejaký vtip,lebo zaspím... :confused:
A čajík som si aj ja zaliala,ešte ma čaká ananás :slight_smile: A na druhú kávičku som aj zabudla,ale už si nedám,aby som v noci zaspala :sunglasses:
mnaaaam ananás... :slight_smile: to mám rada... urobila som si Gynastan- ženský čaj :slight_smile:
13. jan 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale áno maji celý deň len a len ananás :pensive:
Lubi ved hod Ty nejaký do pľacu myslím vtip :slight_smile:
13. jan 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ja som vypila kávu a možem íst spat,na mna to má opačný učinok... :unamused:
13. jan 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok