• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
ahá no laborantku chemičku,tak si to vieš predstaviť robím hokypokusy :grinning: :grinning: :grinning:
A študuješ?No to Ta nenormálne obdivujem,aký smer? :slight_smile:
14. jan 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si teraz robím špecializáciu, tak to nie je až teké strašné, teda uvidím v máji, to je záverečná skúška :grinning: som sestrička a teaz robím chirurgiu
14. jan 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Waw,takže tu máme aj zo zdravotníctva,to je super :sweat_smile:
Aspoň nám budeš vedieť poradiť ked budeme hypochondričky :grinning:
Ale nie,to ja len srandujem ale sestryčky obdivujem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. jan 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :grinning: mno, ja viem radiť len ľuďom, kt.nepoznám...ak je to niekto známi, alebo ja, tak to sú hned katastrofické scenáre :grinning:
14. jan 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uhm,tak to ja som ani sestrička neni a katastrofické scenáre mám hned :grinning: ako ma čosi zabolí a to ešte ked študujem koníka čo všetko baby majú hned si "nájdem" zopár diagnoz,ale radšej sa nebudem rúhať,lebo akurát ma bolí hlávka,ale také silné bolesti migrény,aj včera ma už bolela a nezabra šumivý panadol,až 200-vka ibík,neviem či to za to že má prísť mrcha,alebo že som si nasadila od včera Valovičove kvapky,no dúfam,že dnes ma to prejde bez tabletky :sweat_smile:
14. jan 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimuska, 2OO je v pohode :grinning: :grinning: kolegyňa fičí na 8OO...veď práve, aj ja si hned všeko nájedem a tak to radšej nechávam na dr. :grinning:
a na čo sú tie kvapky?
14. jan 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mojka 800-vka???????????,, to už aj taká existuje?Vedela som o 600-vke,ale aj to si myslím že je "zabijak".Ja to radšej vždy skúšam s 200-vkou,aby som neostala závisláčka :grinning:
Valovičove kvapky sú na podporu vaječníkov,od 30. novembra som si začala dávať Sarapis,od neho mi bolo bombovo,lenže na dva týždne je to 12,37 oira a tieto kvapky sú jedny za 5,15 oira a vydržia 7-týždňov tak som ich chcela vyskúšať,sú na rastlinnej báze a zatiaľ verím bylinkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. jan 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dúfam, že pomôžu a už sa pridáme k matke :grinning:
14. jan 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimuska, idem ja niečo porobiť...maj sa zatiaľ pekne papa
14. jan 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík aj ja im verím a k matke by bolo už načase,ved je na nás sama :wink:
A Ty neberieš nejaké vitamínky? :slight_smile:
14. jan 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zatiaľ len kys.listovú, ale v pondelok idem k dr. tak uvidím, čo povie a poradí
14. jan 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pa,pa balambi,len to neprežeň a potom sa sem friško poponáhľaj :grinning:
14. jan 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. jan 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde je kto? :slight_smile:
matuš potrebujeme tehu vírusky?Kde trčíš? :grinning:
14. jan 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimus :slight_smile: ja som tu ale len na skok...
14. jan 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau lubi,neva že na skok ale si nejak ma tu všetky opustili :grinning: A prečo len na skok?
14. jan 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieš boli sme si z babami z roboty sadnút na kávu,potom som bola za švagrinou v nemocnici a prišla som až o štvrt na sedem a varila som. Idem pre mm k vlaku,príde z práce tak preto len na skok. :wink:
14. jan 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde sú všetky baby? ja som včera chcela ešte písat,ale neodosielalo mi to odpovede...to ma vytáča... :unamused:
14. jan 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,tak Ty si dnes tak fajnsky žúrovala s babami a švagrinke voľačo bolo? :unamused:
14. jan 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je v osmom mesiaci a krvácala,tak ju tam nechali,ale možno pojde zajtra domov. :slight_smile: ano žúrovala som v práci... :grinning:
14. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrá a to s tou švagrinkou mi je ľúto,držím palce nech to dotiahne v poho dokonc,ved to má už za pár.... :sweat_smile:
14. jan 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už si mi zdrhla za mm? :grinning:
14. jan 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ešte 5 minút mám čas... :slight_smile: aký si mala den?
14. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fajn 5 min. je o.k. a dník?Dík,ale ak to nikde nepovieš som v robotke,no a takto si tu koníkujem :slight_smile: Ale o 22:00 končím,to je super,nie? :slight_smile:
14. jan 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je super to máš ochvílu...takže si si ráno pospala... :slight_smile: tebe je,mne sa tak driemalo za volantom ako už dávno nie... :frowning2:
14. jan 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj nepoviem to nikomu... :wink:
14. jan 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojka ja už pojdem,maj sa želám ti pekný zvyšok večera...pa :dizzy_face:
14. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To máš moja pravdu aj som si pospala,aj som navarila,ale potom to dlhé poobedie v robotke,ešte že sa dá byť na koníku a Ty moja veľa cestuješ,Ty chodíš do robotky len ráno? :slight_smile:
14. jan 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj Ty mojenko a ked máš čas tak znova dofrč a aj Tebe pekný večer :sweat_smile:
14. jan 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo baby ste tu?
15. jan 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok