Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

majuska7979
22. jan 2010

no preletel, nic specialne som nerobila 😉

makda
autor
22. jan 2010

jaj baby, ja som si dnes kupila bagetu s andaluzkym dresingom a na posedenie som ju "zozrala". ale aka bola dobraaaaaa 😝 😝 😀 . strasne mam chut na mcdonalda, ale ten tu nemame. tak som si ho nahradila 😀 .

majus, 7 cyklus, to je taky stred. do roka by to malo byt ok. ale zase mne povedala dr., kedze mam po 30 a nepodari sa otehotniet do 6 mesiacov, budeme to riesit. ty to mas o to tazsie, ze si v UK a tam neviem, ci s tym nieco chces podniknut

mati, ja tu pachut ani popisat neviem, ale je nechutna 😒

majuska7979
22. jan 2010

dobre idem ja tiez nieco navarit drahy dojde domov zachvilku
😀

mata1001
22. jan 2010

aj moj dosiel musim ist...pa cez vikend tu budemmmmmm

majuska7979
22. jan 2010

makda,nerob chutky, dnes som mala chut na takeho burgera, poriadneho, ale nakoniec som si ho odriekla, a ty ma tu este navadzas na zle 😵
no budem to riesit asi az po roku snazenia, ak sa nenastvem v tomto mesiaci a nepojdem do dr 😀
ale to musi este ta jedovata opica dojst, to jej davam 5dni 😠

makda
autor
22. jan 2010

majus, nenavadzam ta na zle, to by som si nikdy nedovolila 😀 😉 . no musela som sa s vami podelit o svoju radost 😵 😵 😵 .
zakial tu mrcha nie je, nic nie je stratene 😉

majuska7979
22. jan 2010

makda ale teplotka uz spadla a bude dalej padat ja to viem ☹ ale co uz ide sa dalej 😉 asi mi to teraz nieje sudene a bodka 😉

makda
autor
22. jan 2010

majus, no asi mas pravdu s tou teplotou ☹ . ale to, ze ti nie je sudene pravdu urcite nemas !!! 😠. samozrejme, ze ti sudene je, len to chce asi cas. jedna otehotnie na prvy raz a druha sa zase musi snazit rok. ono to tak bohuzial je 😒

majuska7979
22. jan 2010

makdus, necert sa som povedala ze mozno mi to teraz nieje sudene 😀 ja viem ze raz budem, len najhorsie je to cakanie 😖
a pocuvaj neviem ci ja do toho mc donalda nezajdem, si ma nahaluzila s tym burgrom 😵

makda
autor
22. jan 2010

majus, ja viem, ze cakanie je najhorsie. aj ked my sme az tak dlho necakali, ale kazda jedna mrcha ma psychicky nicila. cim viac som tuzila po babatku, tym viac som sa na nic ine nesustredila.

no jasne, ze chod. uz si tam mala byt a "napchavat" sa 😀 😀 😀 😵

majuska7979
22. jan 2010

pojdem az dovarim mm jedlo 😀 aby si vedela ze pojdem to bude dezertik 😀
makdus a kolko ste sa vy snazili??

majuska7979
22. jan 2010

merala si teplotku?? alebo nie??

mimuska77
22. jan 2010

Caute babulky no môj cyklus je taký,že raz 28 inokedy 36,inokedy 26 ale aj 42 DC,kedy mrcha dorazí a žiaľ aj tehu testík negat. takže nič,cítim sa inak mizerne už aj falošné tehu príznaky na mňa idú napína ma na vracanie no škoda reči 😉

majuska7979
22. jan 2010

mimus, ahoj moja, tak sme tu dve take smutne dnes, musime sa rozveselit 😉
zivot je jeden a musime ho prezit naplno 😉
mimus som stale s tebou 😉

mimuska77
22. jan 2010

Majušík nemboj pokiaľ nie je mrcha tehu stále môžeš byť,inak som zase na poobednej a dnes som sa nejak prvý krát nezhodla s mm tak mám po nálade 😖

mimuska77
22. jan 2010

Moja majuška aj ja s Tebou,ale bojovať budeme kým sa nevyrovnáme matke aj makduške,no nie????? 😀

makda
autor
22. jan 2010

majus, nam to vyslo na 4x. myslela som si, ze to bude trvat dlhsie, o to viac som sa potesila 🙂 . teplotu som si merala len mesiac, potom som uz nemusela 😀 a co si tam das dobreho? ja mam najradsej mc chicken 😵

mimus, ty nemerias BT?

majuska7979
22. jan 2010

mumus, vies ked citim ze dojde to dojde 😉 ale co uz aby bolo ponej a uz sme si znova uzivali naplno 😉
a co sa stalo mimus??

mimuska77
22. jan 2010

Myslela som prvý krát po svadbe,som na neho mrcha teda aspoň dnes som bola.... ☹

makda
autor
22. jan 2010

mimus, nic si z toho nerob 🙂 . vztah bez hadok by nebol vztah. kazdy sa hada 😉

mimuska77
22. jan 2010

Jaj mojenko nebol to ani nejaký problém,ale ma nasra...l 😠 za to že mi zdvihol mobil no som normálna?Inak to nerobí 🙂 ,ale mám bojovú náladu tak som na neho nakričala,až mi povedal že sa teší že idem do roboty a to ma dorazilo,tak kade chodím revem 😢

mimuska77
22. jan 2010

Majuš Ty si ma tuším predbehla a dík za povzbudko,aj ja si myslím že hádka je korením vzťahu no nie? 😀

majuska7979
22. jan 2010

mimus, a nemas nahodou pred mrchou?? ja som taka pred mrchou, zlostna hnusna zenska, ale mm to ma uz pozna a vie ze mrcha dorazi 😀 iba kyvne rukov a je po probleme 😀

mimuska77
22. jan 2010

Makdi,teplotku nemeriam lebo robím na smeny a aj teraz som na poobednej 😀

makda
autor
22. jan 2010

no jasne, to sa asi tazko da merat. skoda, aspon by si vedela, na com si.
a to, co ti mm povedal urcite nemyslel vazne. ludia, ked su nastvani alebo sa citia ukrivdeni, tak vyslovia hocico. neboj sa, ja to dobre poznam. tiez velakrat poviem nieco, co ma potom mrzi

majuska7979
22. jan 2010

ja meriam ale nerobim tak ako ty mimuska, ja nemam nocne 😉 chvalabohu obdivujem ta ako to zvladas mimus 😕

mimuska77
22. jan 2010

No majinka čo by nie som v mrchovskom očakávaní kedže tehu testy boli negatívne a pre istotu som si robila dva ☹ Aj mňa môj mm pozná,ale dnes sme mali akože bojovú náladu obaja,pritom on je naozaj kludas,asi som príliš vyletela,čo už mám robiť,mal by ma ísť čakať po poobednej tak som zvedavá 😔
A Ty majuška máš volno? 😉

mimuska77
22. jan 2010

Makdi díky 😅

Majuš Ty si marha zlatá,že obdivuješ ale aspoň mi to vyčarilo úsmev 😉
Jaj baby čo by som ja bez Vás robila 😀

majuska7979
22. jan 2010

mimus no mam posledny den volno ktory som si odrobila na extra jobe 😉 a mali tam takeho krasneho bobaska 😉
a hadky musia byt, a som si ista ze to tak nemyslel, ako hovori makda, proste ste mali blbu naladu a verim ze si tiez troska podrazdena z tej mrchy, ze nechodi, a ak nechodi to preco niesu // na teste
neboj urcite mu uz chybas 😉 som si ista 😉

makda
autor
22. jan 2010

a urcite pre teba pride 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre