• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
Majuš no to sa dobrej pýtaš že ked nie je mrcha tak prečo nie sú //,ale na to odpoved neviem....
dobrá si ked si si už odrobila ,a krásny bobasek je kto? :sweat_smile:
22. jan 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Makdi to dúfam,lebo ma porazí že by sme sa za takú hovadinu nebavili :unamused:
A Ty ináč čo nové tehulka už aspoň maťka nie je sama na rozdávanie tehu víruskov :wink:
22. jan 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus sme 2 v mrchovskom ocakavani, i ked by som bola rada aby ta pizda nedosla :angry:
22. jan 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimus, dnes som to pisala majuske. som na PN, minuly tyzden som spinila. ale uz je to ok. no ja tiez rozdavam tehu virusy, ale akosi ich odo mna nikto neberie :grinning: .

a neboj sa, bude to dobre. ani ste si nevolali?
22. jan 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majuš presne jak hovoríš nech nedorazí,inak maminka moja mi hovorí,že čo sa "serkám" a nejdem k doktorke,lebo ona na mne vidí že som tehotná a aby som si nefandila ked aj by dorazila mrcha,lebo práve so mnou ked bola tehu tak dva mesiace mala ms,no tak si teraz vyber,ale ja sa riadim tými testami takže ked tam nič tak nič no ved Vás budem informovať o tej pizde kedy dojde :unamused:
22. jan 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no makdy vysielaj tie vyrusiky, nech nas nakazis :wink:
mimus to by bola riadna haluz, ale mozem ti tiez povedat ze kamoska bola 3 mesiace tehotna a ziadny tehu test jej nic neukazal :grinning:
ty pocuvaj mozno by si zasla do dr?? matky to na dcerach vidia :grinning:
22. jan 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, moja kamoska mava 35 dnovy cyklus a si predstavte ze poslednu MS mala 24.11. a ze je tehu jej test ukazal az na 46 den. chapete? takze mimus, nic nie je stratene :wink:
22. jan 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus zajtra val k doktorovi :dizzy_face:
22. jan 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Makdi už sa snažím čítať aj spätne čo ste si písali,nech sa nepýtam dookola to isté,to špinenie ma mrzí,ale ked je všetko o.k. tak sa teškám s Tebou tehu vírusky beriem aj od Teba to je jasna už som čo to pochytila,takže uvidím a s mm sme si nevolali,tak asi aj on je naparený hoci on sa zvykne menej hnevkať jak ja ja zvyknem byť zdutá jak bakanča,ale mm sa len usmeje a prihovára,len dnes som to asi "preserkala",ani som tak nechcela,ale nakričala som tak teraz som akože zdutá.... :grinning:
22. jan 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimus, skus urobit prvy krok. nech vidi, ze ta to mrzi a ze ti na tomto vztahu zalezi :slight_smile:.
jasne, uz som ok. v stredu idem na kontrolu, tak uvidime, co dr. povie. a virusiky ber a ty majus tiez :grinning:
22. jan 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja sa uz napchavam ryzou a maskom,
a viete co druhy den papam, mozno sa budete zomna smiat, jogurt ovocny a do toho si namacam celery (vnat zo zelera) boze baby ake je to vinikajuce :grinning: kamoska v praci to jedla a dala mi vyskusat, hmmmmm,
neviem ci sa to na svk papa, ale tu v uk to predavaju a papa sa aj ta vnat :grinning: presnejsie povedane ta stonka :grinning:
22. jan 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji no zajtra je to naprd ísť k dokyne ked je sobotka hoci ja mám pracovný týždeň a to vážne baby aj také sa stane že tehu test nega a bola by som tehu?No neviem si to predstaviť,ale to by bola fakt haluz :grinning:
22. jan 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus, to sa stale mojej kamoske svagrinej, bola tehulka, a myslela si ze je , ale urobila test nic, mrcha chodila, do 5mesiaca, vtedy si uvedomila ze je tehotna, :grinning: a ziadny test je neukazal ze je tehula, a nevsimla si lebo bola troska prisebe, tak nevidela ze ci pribrala na brusku, pila, fajcila a mala to s obydvoma tehotenstvami :grinning:
22. jan 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj makdi ved ja by som mu zavolala,ale ešte ma neprešla tá nadutosť,no som normálna?Po 8 rokoch vzťahu?Asi by sme už potrebovali nový ksycht,nech nás to oživý.... :wink:

Majuš tak teda aspoň ja som takúto kombináciu ani nechutnala,ale zeler milujem a aj tú vňaťku by som zjedla len neviem či s jogurtom :confounded:
22. jan 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makdus, virusiky chytam aj ja :grinning:
no a v sobotu, no to sa ti asi nepodari, to v pondelok :wink:
22. jan 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus, to proste namoci stroska do jogurtu a zahryznes, hmmmm, uz mam na to chut :grinning: lepsie nez sex :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: asi som zavislacka :grinning:
mimus, napis mu alebo zavolaj :wink:
22. jan 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
majus, juj to by som asi do ust nedala :zipper_mouth: . neviem si tu kombinaciu ani len predstavit. brrrr. ale to neznamena, ze ti to chcem znechutit :wink: .
mimus, ta moja kamoska mala asi 3 testy negativne a az potom, na ten 46 den jej vysiel pozitivny :slight_smile:
Maji a teraz si asi aj Vy o mne spravíte obraz ja som tiež taká potvora,že aj fajčím a som aj pri sebe ale tak akurát :sweat_smile: .S fajčaním som inak aj od 1.1.2010 prestala,ale 16.1.2010 začala neni som normálna,a nechcela som sa priznať,ale teraz to poviem práve kvôli tomu moja maminka ma džubká ísť k dokyne :wink:
makda, nedivim sa ti ja som tiez na kolegynu pozerala ako na dementa, ale ked som vyskusala, hmmmmm, nami nami, uz som sa napchala, praskam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jan 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimuska, nikto si ziadny obraz o tebe neurobil :wink:
ja som chcela iba povedat ze babula pila fajcila a nevedela ze je tehula :grinning:
a pocuvaj maminku, maminky nam chcu len dobre :dizzy_face:
keby bola ta moja tu :confounded: a najblizie ju uvidim asi az v auguste :cry:
22. jan 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No makdi tak ja má dnes 34 DC,čiže nádej je :grinning:

A k tej dokyne to ani nebudem hovoriť,lebo ma až v zadku ozábe koľko to omielam,mala by som ísť bože ked ja som hned dokakaná,či mi nepovie niečo zlé.....či mi neni za to tam nejdem aj ked viem že to je odo mňa nezodpovedné i ked mm už aj meno vymyslel.... :wink: :wink: :wink:
22. jan 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimus, to ze niekto fajci je jeho osobna vec. urcite, ze ja neschvalujem to, ze ked sa niekto snazi o babatko a pritom fajci. to sa mi zda dost pritiahnute za vlasy, pretoze ked skoncis prave vo chvili, ked zistis, ze si tehu, bude to mat na babatko urcite vacsi vplyv, ako keby si prestala skor. ale je to tvoja vec, ako pisem. viem, ze sa mi to lahko hovori, ked som nikdy nefajcila a neviem, ake to je prestat.
a pri sebe som aj ja, takze nie si sama :grinning:
22. jan 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus slub mi ze najblizsie pojdes k dr, prosim :sunglasses:
22. jan 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A maminka moja má naozaj takmer vo všetkom pravdu ako každá mamula :sweat_smile:

Makdi rozumiem tomu čo si napísala ja sa na seba hnevám jak čert,ale naozaj len ten to vie pochopiť kto si raz zapálil.... :pensive:
teším sa že nie som sama pri sebe aspoň nás mm majú začo chytiť no nie?????????, :sweat_smile:
22. jan 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimus, aj ked pojdes k lekarke teraz a si tehu, ona to aj tak neuvidi pokial mavas dlhsi cyklus. ale je to na tebe :wink:
22. jan 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, to som tu sama taka kostra :frowning2: a mate pravdu, viete mm mi tiez hovori obcas aby som troska pribrala nech si ma za co chytit ale neda sa :angry: ono to nieje take jednoduche :angry:
22. jan 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimus, presne tak, aspon nas maju za co chytit :grinning: .
majus, pre teba nie je jednoduche pribrat, pre nas baculky zase schudnut :grinning:
22. jan 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné majuš že pôjdem ale bojím sa jak čert kríža lebo keby som mala mrchu jak digitálky tak by som sa nebála,ale kedže ju mám šej haj tak sa bojím vyšetiek...Inak baby ja sa musím toto opýtať mne ale teraz bez srandy rastie podbruško,aj mm sa divil ked som mu to ukázala,lebo ked vyjdem zo sprchy tak hned oproti máme zrkadlo a to podbruško napriek tomu že som pri sebe tak to viditeľne mám vypuklé,ale nechcem aby ste si mysleli že si namýšľam ,ja to len sledujem taký druhý mesiac a bojím sa či to nebude niečo zlé.... :unamused: Pred tým som to mala ploché jak drevo a to som ani nepribrala myslím teraz,pretoto tú dokynu odsúvam a robím tehu test jak šialená,no a viete si predstaviť čo si namýšľam ked je negat. :cry:
22. jan 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsetko je to take popletene nie, a uz som sa tesila ze som pribrala kilo a pol, a znova som padla na 50kg :angry: dnes som sa vazila :angry: ale ja si stale hovorim ze ak budem tehulka to urcite priberiem :wink:
22. jan 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Makdi presne si to vystihla niet čo dodať,ale maji kľudne Ti pošlem s mojich kíl :grinning:
22. jan 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok