Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

katka.he
8. okt 2009

baby ... obdivujem vas ...ako dokazete zit takto "bez manzelov" ..ja si to neviem ani prestavit....sice keby som musela, tak by som si vedela predstavit 😉 ..ale aj keby som mala doma babatko a bola sama bez manzela ( a to som velmi samostatny clovek) citila by som sa osamelo..

bobjan
8. okt 2009

Katka, aha....ja som mala následne na to poskoit. test, ŠŽ, Imuno, LSK a tak IVF....

Matusik, veru, láska je silná a ako sa povie, hory prenáša 😉

puska16
8. okt 2009

to je svata pravda, laska aj hory prenasa....a co pride bude...hlavne nech tam je ta laska... 🙂

katka.he
8. okt 2009

bobjan..musis mi vysvetlit co su to za vysetrenia..lebo ani jedno neviem co znamena... ☹

puska16
8. okt 2009

ze??? aj ja nato pozeram ze hm??? coze to su za skratky?? 😉 lsk moze byt laparo??? ivf je umele ci?? ale sz a imuno ako imuno testy myslis??

bobjan
8. okt 2009

Katka, poiskoitálny test znamená, že ráno máš styk a ideš o 3-4 hoďky k dr. na prehlaidku, urobí ster a uvidí ako sa hýby v hliene spermie. Nám sa hýbali len na mieste, tak nás dr. poslal na vyšetrenie do Prahy - Podolí na imunológiu, tam mi zistili protilátky na spermie, trofoblast...

ŠŽ - je vyšetrenie štítne žľazy v endokrinologickom ústave

LSK - Laparoskopia

Tu všade ma poslal dr. z ASP (antisterilnej poradne), kam ma môj obvod. gyn. poslal po tom ako zistil koľko sa snažím....

bobjan
8. okt 2009

IVF je umelé 😉

puska16
8. okt 2009

Tak ty toho mas hodne za sebou...ale nakoniec ked ti zistili na poisko.teste ze spermie sa hybu na jednom mieste, dali ti aj nieco?? to fakt uz existuju neskutocne veci co sa nam moze diat...mam pocit ze prestanem sa o tom informovat lebo mi z toho ozaj raz preskoci... 😠 alebo budem doktor 😀 uz budem vediet vsetky diagnozy.. 🤐

bobjan
8. okt 2009

Puska, na základe toho som šla do tej Prahy a tam mi dali Prednison...

Ja som rada, že som si toho veľa naštudovala, lebo som mala dr. predtým debila. Tak som si pozisťovala, že čo a ako, čo by mal so mnou robiť a tak a tak som od neho odišla k druhému a ten ma hneď šupol do ASP a potom to už išlo... u toho debila predtým som zbytočne prišla o 2 roky čakania 😠

bobjan
8. okt 2009

Idem domov ležať, lebo som chorá ako pes...idem si zobrať k dr. nejaké ATB, pa

puska16
8. okt 2009

ou tak skore uzdravenie pappa hm, mas pravdu zalezi vela aj na doktoroch 😉

katka.he
8. okt 2009

jaaj bobjan asi som ta nestihla vdaka za vysvetlenie... mne zo toho vsetkeho nerobili ten poisk. test a laparku..inac aj mne robili hormony na stitnu žlazu... bobjan len vylez tu chorobu... teraz je asi velmi premenlive pocasie tak mozno aj z toho si ochorela...

katka.he
8. okt 2009

puska a ty si na tom ako?

puska16
8. okt 2009

no ja som natom podobne ako ty, mam za sebou hormonalny profil, a tiez vysetrenie stitnej zlazy, mm ma uz aj spg, zevraj uplne na vybornu mu povedal doky a babo stale nikde 😠 no tak v januari sa chystam na laparo...ak to musi byt tak nech to je, hlavne nech viem na com som...to cakanie je este horsie ako ta diagnoza mam pocit... 😠

katka.he
8. okt 2009

no ... moja takze sme na tom naozaj skoro rovnako...len moj muz este nema spmg.... aj mna posielali na laparku ale az po muzovom vysetreni...ale dali sme si cas do konca roka a potom zacneme s tymi uz mozno neprijemnejsimi vysetreniami

bobjan
8. okt 2009

Katka, niet za čo.

Ďakujem, majte sa krásne 😉

katka.he
8. okt 2009

cauko bobjan a liec sa.... dufam, ze sa tu este stretneme pa

lubka0506
8. okt 2009

čauko kočky... 🙂 Je tu niekto??? Haloooo. ☹ Co je nové? Ja mám nové iba to že mám doma odvčera manžela po 10 dnovke a nevieme sa dostísat... 😀 Inak ráno som skoro nevstala do práce...bolo to hrozné o pol piatej vstávat... ☹ Ja som taký spachtoš... 😵 Bobjan vítam ta medzi nami a rýchlo sa uzdrav... 🙂

mata1001
8. okt 2009

ahoj lubka ja som tuuuuuu 😲 😲 😲 😲

lubka0506
8. okt 2009

ahoj matka čo robkáš? Ja čakám dokedy mi práčka doperie a akurát som upratala... 🙂

mata1001
8. okt 2009

lubka ja som si sadla k pc,predchvilou som dosla z robotky.a ty nepracujes? dneska musim urobit ovu test.cez den som mala na nohavickach nejaky vytok...

lubka0506
8. okt 2009

...jasné že pracujem,prišla som o tretej domov...

lubka0506
8. okt 2009

ozaj ovulkuješ?-ked máš výtok... 😒

mata1001
8. okt 2009

no prave to ze neviem.preto spravim ovu test.jaj ty pracujes len do tretej?ty sa mas....ja do 16h bleeee 😝 😝 😝

lubka0506
8. okt 2009

...ja pracujem od 6.00 do 14.30... 😵 Mne teraz končí mrcha...konečne... 😀

mata1001
8. okt 2009

juj od 6h?to by sa mi nechcelo vstavat...ale ked som robila v BA tak som vstavala o 3.45...6 rokov.musela som...mala som celkom ok robotu ale bohuzial zo zdrav dovodov som musela odist....
a teraz vstavam o 6.45 - horko tazko...

konci ti mrcha....?to je super mozete sa zacat snazilkovat.... 😉

matusik111
8. okt 2009

Lubka, tak to ste si dobre nacasovali , teraz mozete sexikovat a hadam aj ovulku stihate 😵

matusik111
8. okt 2009

a mne pride muzik asi za 15 minut 😵 😵 😵 , sice ovulku sme nestihli , ale mozno skontrolujeme ci je vsetko OK 😀 😀 😀 , A inak , tie vytoky,.... kedysi som to mavala aj ja,... ale dako postupom casu je u nas sucho a sucho a sucho 😀 😀

lubka0506
8. okt 2009

...mata ver mi že vstávanie ráno o 5.30 nie je ktoviečo... ☹ Niekedy si pospím skoro vždy o polhodinku dlhšie a radšej idem autom... 🙂 ...Matusik ano dobre je to načasované aspon niečo príroda zariadi... 😀 😀 😀

matusik111
8. okt 2009

uz je doma muzik, koncim 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre