• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
mimus, no to pekne v pondelok masiruj do dr, a bola by som v siedmom neby ak by ti povedala ze si v 2mesiaci :grinning:
22. jan 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus velmi rada ich prijmem :wink:
22. jan 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimus, tak to lekarovi urcite chod. nemusi to byt nic zle, ale nech ta pre istotu kukne. mozno si fakt tehu :grinning:
majus, aj ja ti mozem z mojich kil dat :grinning: :dizzy_face:
22. jan 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
majus a nemas nahodou problemy so stitnou zlazou, ked nemozes pribrat?
22. jan 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji teraz si to presne tak napísala,akoby mi to hovorila moja mama,mašíruj k dokyne :sweat_smile:
No dobre tak v pondelok si dám záležať a pôjdem ak do vtedy nedorazí pani kráľovná.....
A to by som sa potešila aj ja maji,a vieš čo práve som si povedala že nebudem ja negatívne rozmýšľať a prečo by som nemohla byť tehu,to nikdy nevieš,ale to by som sa odbachla za tie cígy mizerné..... :pensive:
22. jan 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Makdi to by som asi omdlela,ale od šťastia :sweat_smile: a už by som sa ani na mm nehnevala :pensive:
22. jan 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makda, nemyslim, ale neoverovala som to :confused: teraz to si mi nasadila riadneho chrobaka do hlavy, aby som s tebou nemasirovala do toho dr :grinning:
xixixixi,
:grinning: mimus neodbachuj sa ok :wink: prosim by si nam tu chybala :grinning:
22. jan 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus a prsia ta nebolia, neurobili sa nejake xxl ???? :wink:
22. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty si milená majuška,no ale hned to nemusí byť štítka,ved Vy to možno máte v génoch no nie?????????, :grinning:
Ved hovorím,že ešte že Vás mám aj sa zasmejem aj viem že na svoje trable nie som sama :slight_smile:
Ste zlaté baby a makdi to je taká bomba že hned na 4 krát si otehotnela :sweat_smile: teším sa s toho velice,darmo niekto to umí a niekto čumí.... :grinning:
22. jan 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
majus, to som zase nechcela. ale zvykne to byt, zvysena cinnost, ale tam su aj ine priznaky, zrychleny metabolizmus, busenie srdca .... a to asi nemas, nie? mna to len napadlo, lebo ja mam znizenu a pri tej su priznaky zase opacne.
mimus, ty nam tu neomdlievaj, iba sa tes, ked budes tehu. nie tak, aby sa ti nieco stalo :grinning:
22. jan 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji prsá nie hoci pred mrchou ma zvyknú bolieť,ale teraz ma ani nebolia a ani mm nepovedal,že by mi narástli xi,xi..... :grinning:
22. jan 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no mimus a my sme tie co cumime :grinning: :grinning:
ale makdus dlho vas tak nenechame :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vsak mima, od teba cakam spravu hned v pondelok jasnacka :confused:
22. jan 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mimus, napriklad mojej svagrinej sa to podarilo na prvy sup :slight_smile:. takze my sme podla mna taky priemer :sweat_smile:
22. jan 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jasan makdi zas všetko treba robiť s mierou :grinning:
22. jan 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no makdus, uvidime,ale uz sa zacinam zamyslat :grinning:
mimus, vies co je divne ani mna prsia nebolia, :confused: coje dost divne, vzdy bolia tyzden aj 2 pred a tento mesiac nic :confused: a su vacsie, no take napuchnute , ale to je u mna normalne :sweat_smile:
22. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O.K. v pondelok poslušne hlásim ako som dopadla :sweat_smile:
Ale aj ja očakávam od dokyny samé dobré správy :sweat_smile:
22. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimus, ja som mala priznaky take, ze mi byvalo dost zima (co mne nebyva) a bolievala ma dost hlava. a prsia ma zacali boliet az vtedy, ked som si uz nasla pozitivny test
22. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji tak Ty tiež nezahadzuj flintu do žita a čakaj koľajničky,veľmi Ti ich prajem :sweat_smile:
22. jan 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus ty cakaj od dokyny a ja sa budem modlit aby si to ta teplotka predsa len rozmyslela a pekne stupla hore :sweat_smile:
22. jan 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus, no flintu do zita nie, ale kolajnice tento mesiac nebudu :wink: ja to viem moja :wink:
22. jan 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji, hod graf, nech to zhodnotime :wink:
22. jan 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej makdi,ale teraz sa budeš smiať mne je tiež moc zima a pred tým mi nebola a hlava ma bolí tiež aj dnes nooo teraz neviem neviem ,ale dosť bolo namýšľania,nechám to na dokynu a moja mama mi to čo som vyššie písala hovorí od nového roka ked sme boli u nich na obede a ani nie mne ,ale mužovi,že Duri ked nie je mima tehotná zím si hlavu,no baby tak ja padám na prdel,ale by som sa tešila jak hovadko :sweat_smile:
22. jan 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. jan 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no konečne sa lepšíte...ved už sem nikto nechodil. :cry:
22. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mimus, bola by to super sprava :dizzy_face: takze chcem v pondelok pocut ze si tehulka jasne :wink:
22. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimi, no je to viac ako podozrive :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . urcite chod k tomu lekarovi. uz sa neviem dockat, s akymi spravami prides :grinning:
22. jan 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lubka :wink:
autor
ahooooj lubi :slight_smile:. ako sa mas, moja? je ti lepsie?
Cau lubi no tak hovor čo nové ako laparka všetko o.k.? :wink:

A makdi normálne ma až "tehotensky" naplo jak som si prečítala Tvoje tehu príznaky....... :grinning:
22. jan 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám sa celkom dobre,ale ešte polihujem... :wink:
22. jan 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok