Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

majuska7979
22. jan 2010

mimus, no to pekne v pondelok masiruj do dr, a bola by som v siedmom neby ak by ti povedala ze si v 2mesiaci 😀

majuska7979
22. jan 2010

mimus velmi rada ich prijmem 😉

makda
autor
22. jan 2010

mimus, tak to lekarovi urcite chod. nemusi to byt nic zle, ale nech ta pre istotu kukne. mozno si fakt tehu 😀
majus, aj ja ti mozem z mojich kil dat 😀 😵

makda
autor
22. jan 2010

majus a nemas nahodou problemy so stitnou zlazou, ked nemozes pribrat?

mimuska77
22. jan 2010

Maji teraz si to presne tak napísala,akoby mi to hovorila moja mama,mašíruj k dokyne 😅
No dobre tak v pondelok si dám záležať a pôjdem ak do vtedy nedorazí pani kráľovná.....
A to by som sa potešila aj ja maji,a vieš čo práve som si povedala že nebudem ja negatívne rozmýšľať a prečo by som nemohla byť tehu,to nikdy nevieš,ale to by som sa odbachla za tie cígy mizerné..... 😔

mimuska77
22. jan 2010

Makdi to by som asi omdlela,ale od šťastia 😅 a už by som sa ani na mm nehnevala 😔

majuska7979
22. jan 2010

makda, nemyslim, ale neoverovala som to 😕 teraz to si mi nasadila riadneho chrobaka do hlavy, aby som s tebou nemasirovala do toho dr 😀
xixixixi,
😀 mimus neodbachuj sa ok 😉 prosim by si nam tu chybala 😀

majuska7979
22. jan 2010

mimus a prsia ta nebolia, neurobili sa nejake xxl ???? 😉

mimuska77
22. jan 2010

Ty si milená majuška,no ale hned to nemusí byť štítka,ved Vy to možno máte v génoch no nie?????????, 😀
Ved hovorím,že ešte že Vás mám aj sa zasmejem aj viem že na svoje trable nie som sama 🙂
Ste zlaté baby a makdi to je taká bomba že hned na 4 krát si otehotnela 😅 teším sa s toho velice,darmo niekto to umí a niekto čumí.... 😀

makda
autor
22. jan 2010

majus, to som zase nechcela. ale zvykne to byt, zvysena cinnost, ale tam su aj ine priznaky, zrychleny metabolizmus, busenie srdca .... a to asi nemas, nie? mna to len napadlo, lebo ja mam znizenu a pri tej su priznaky zase opacne.
mimus, ty nam tu neomdlievaj, iba sa tes, ked budes tehu. nie tak, aby sa ti nieco stalo 😀

mimuska77
22. jan 2010

Maji prsá nie hoci pred mrchou ma zvyknú bolieť,ale teraz ma ani nebolia a ani mm nepovedal,že by mi narástli xi,xi..... 😀

majuska7979
22. jan 2010

😵 😵 😵 😵 no mimus a my sme tie co cumime 😀 😀
ale makdus dlho vas tak nenechame 😵 😵 😵 vsak mima, od teba cakam spravu hned v pondelok jasnacka 😕

makda
autor
22. jan 2010

no mimus, napriklad mojej svagrinej sa to podarilo na prvy sup 🙂. takze my sme podla mna taky priemer 😅

mimuska77
22. jan 2010

No jasan makdi zas všetko treba robiť s mierou 😀

majuska7979
22. jan 2010

no makdus, uvidime,ale uz sa zacinam zamyslat 😀
mimus, vies co je divne ani mna prsia nebolia, 😕 coje dost divne, vzdy bolia tyzden aj 2 pred a tento mesiac nic 😕 a su vacsie, no take napuchnute , ale to je u mna normalne 😅

mimuska77
22. jan 2010

O.K. v pondelok poslušne hlásim ako som dopadla 😅
Ale aj ja očakávam od dokyny samé dobré správy 😅

makda
autor
22. jan 2010

mimus, ja som mala priznaky take, ze mi byvalo dost zima (co mne nebyva) a bolievala ma dost hlava. a prsia ma zacali boliet az vtedy, ked som si uz nasla pozitivny test

mimuska77
22. jan 2010

maji tak Ty tiež nezahadzuj flintu do žita a čakaj koľajničky,veľmi Ti ich prajem 😅

majuska7979
22. jan 2010

mimus ty cakaj od dokyny a ja sa budem modlit aby si to ta teplotka predsa len rozmyslela a pekne stupla hore 😅

majuska7979
22. jan 2010

mimus, no flintu do zita nie, ale kolajnice tento mesiac nebudu 😉 ja to viem moja 😉

makda
autor
22. jan 2010

maji, hod graf, nech to zhodnotime 😉

mimuska77
22. jan 2010

Jej makdi,ale teraz sa budeš smiať mne je tiež moc zima a pred tým mi nebola a hlava ma bolí tiež aj dnes nooo teraz neviem neviem ,ale dosť bolo namýšľania,nechám to na dokynu a moja mama mi to čo som vyššie písala hovorí od nového roka ked sme boli u nich na obede a ani nie mne ,ale mužovi,že Duri ked nie je mima tehotná zím si hlavu,no baby tak ja padám na prdel,ale by som sa tešila jak hovadko 😅

majuska7979
22. jan 2010
lubka0506
22. jan 2010

🙂 🙂 🙂 ahojte 🙂 🙂 🙂 no konečne sa lepšíte...ved už sem nikto nechodil. 😢

majuska7979
22. jan 2010

no mimus, bola by to super sprava 😵 takze chcem v pondelok pocut ze si tehulka jasne 😉

makda
autor
22. jan 2010

mimi, no je to viac ako podozrive 😵 😵 😵 . urcite chod k tomu lekarovi. uz sa neviem dockat, s akymi spravami prides 😀

majuska7979
22. jan 2010

ahoj lubka 😉

makda
autor
22. jan 2010

ahooooj lubi 🙂. ako sa mas, moja? je ti lepsie?

mimuska77
22. jan 2010

Cau lubi no tak hovor čo nové ako laparka všetko o.k.? 😉

A makdi normálne ma až "tehotensky" naplo jak som si prečítala Tvoje tehu príznaky....... 😀

lubka0506
22. jan 2010

mám sa celkom dobre,ale ešte polihujem... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre