Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

makda
autor
22. jan 2010

dobru noc a myslite pozitivne 😉 🙂

majuska7979
22. jan 2010

dobru noc babule a modlite sa za nas 😉
pokecame zajtra, okolo 3,4vecer by som mala byt domka 😉

natalca
23. jan 2010

Caute baby, pekne ste sa rozpisali, dalo mi zabrat, kym som vas docitala 😀
super, konečne to tu ožilo 😉 😀

natalca
23. jan 2010

mimuska aj majuska, drzim vam palceky nech ta mrcha mrchata nenajde k vam cestu
a tebe mimuska dakujem, ze veris, ze aj ja budem tehu, ved vies, rodime spolu 😉

natalca
23. jan 2010

len my tomu tento mesiac vela nedavame, mala som naordinovany keksik a to drahemu nevyhovovalo a vlastne ani mne nevyhovuje taky sileny keksik, tak uvidime

natalca
23. jan 2010

v poslednom case to tu zanedbavam a kedze tu si tu vypisujem takto sama so sebou napisem vam jeden pribeh co sa teraz naozaj stal

natalca
23. jan 2010

kolegyna ma sestru v Holandsku, jej kamaratka sa s manzelom snazila o babo 9 rokov, neuspesne. Tak si poziadali o adopciu, u nich jej adopcia rychlejsia ak adoptuju dieta zo zahranicia. Pridelili im dievcatko z Haiti, trvalo 4 roky kym si mohli ist po nu. Medzitym otehotnela a teraz maju 8mesacne dievcatko doma. Pred Vianocami im volali aby si isli po to dievcatko na Haiti, odisli si po nu 2 dni pred zemetrasenim a zomreli tam aj s tym dievcatkom. Iste volali domov aky su spokojni, dievcatko sa im velmi pacilo a takto skoncili. Bola to velmi mila rodinka, do kelu, chceli pomoct a teraz zostala po nich len sirota..... Mam husiu kozu, zivot je strasne zlozity. 😠 ☹

mimuska77
23. jan 2010

Caute babulky,tak natalca s tohto príbehu aj mne naskakuje husia koža,býva to naozaj niekedy nespravodlivé 😢 😢 😢 je mi to moc ľúto a čo sa týka nás nemáš za čo to je jasna že spolu rodíme 😵 😵 😵 a len to tu pekne nezanedbávaj a hor sa do písačky hned jak si na nás spomenieš 😕
A to s tým keksíkom,no ja uplne chápem že nútené to nie je ono aj ja to nechávam na osud a keksíkujeme len ked na to máme chuť,ani nerozmýšľam či to je v správnom čase tak aj teraz to inak bolo ale akurát ked som mala plodný hlienik lebo inak netuším ako u mňa ten cyklus fungíruje 😕 ,takže dnes som 35 DC a zatiaľ bez mršky,no uvidíme čo nám osud donesie,ale aspoň myslím pozitívne tak sa nechám prekvapiť,naopak Tebe moooc fandím a obdivujem Ta ako si pod lekárskym dohľadom....A ak sa môžem opýtať,máš za sebou základné vyšetká,alebo už aj Tvoj mm bol na spermiograme????Dal Vám doky ešte nejaký čas na plodenie?Ty mávaš mrchu jak digitálky?Dakujem za odpoved 😀

majuska7979
23. jan 2010

o boze natalca, to je hrozne ☹
ja dnes takto babule http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4

makda
autor
23. jan 2010

ahojte ahojte 🙂

majus, co to vidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀 😀 😀

makda
autor
23. jan 2010

natalca, tak to mi je fakt luto, co sa stalo ☹. je to ako z filmu, nespravne nacasovane ☹

majuska7979
23. jan 2010

makda, no ja som bola tiez rano v soku, ale to asi preto ze som v noci vstavala cikat, a potom som spala 2,3hodinky, ale zobudila som sa raz, 😠 preto je ta teplotka v gulicke 😖

makda
autor
23. jan 2010

ta teplota je v gulicke, preto ze si nemerala v tu istu dobu, nie? ale pozitivna sprava na dnes 🙂. som zvedava, co bude zajtra, dufam, ze sa teplotka udrzi 😉

mimuska77
23. jan 2010

Caute hviezdy,no majuš Ty len nebud neveriaci Tomáš a len pekne ver,ved to je bombová teplotka a nezabudni možno sme tehulľky obe 😀

majuska7979
23. jan 2010

nie ta gulicka je tam preto lebo som sa 2krat v noci zobudila okolo 1rano lebo mi bolo treba cikat, a okolo2, som sa proste zobudila ale hned nato zaspala, a merala som o case 😉
makda nachrachli aj ty namna riadne s tehu vyrusikmi, ze nebudem mat suche miesto na tele 😠 prosiiimmmm, nech som tehula, tak sa bojim ze teplotka spadne 😒

mimuska77
23. jan 2010

Jaj maji ja sa tak smejem na tebe kvôli tomu nachrachleniu Ty si dobrá,nemboj čo má byť to bude a ja verím že si tehula tak ma neštvy 😀

makda
autor
23. jan 2010

majus, mne dalo vzdy bielu gulicku, ked som nemerala v dany cas. ale asi je vela okolnosti, ktore ju ovplyvnuju 🙂.
tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj
rozdel sa aj s mimuskou 😀 😀 😀

majuska7979
23. jan 2010

mimus som rada ze ta bavi moja desperacka tuzba byt tehulou a uz skusam vsetky sposoby aj chrachlenie 😀
mimus, som v tom s tebou 😀 😀 😀 😀 boze tak sa modlim 😉
jak sa to podari to moj chlap bude chodit ako pampuch, lebo tento mesiac som to nechala na neho 😀 ak to bude pravda na kazdom kroku mi to bude pripominat 😠 😀

mimuska77
23. jan 2010

Dakujem Ti makdi si pokladík,ja ich už aj prijímam,ked sa nám majka akože stratila 😒
A Ty sa mi ako máš dnes?

majuska7979
23. jan 2010

uz ho pocujem ako hovori 😀 "chlap ak vezme nieco do ruk to spravy hned s tym poriadok a riadne " 😀

makda
autor
23. jan 2010

mimus, ja sa mam dobre. prave som sa napapkala, dala som si chlieb s mastou, cibulou a redkovkou, mnam 😵 😵 😵 . len dufam, ze mi nebude zle 😀

majuska7979
23. jan 2010

makdus chytam 😀 ale vies co, trafat ma rovno do ksichtu 😠 no prepac 😎

mimuska77
23. jan 2010

Maji bodaj by to bola pravda,ja som už dnes s mm uzmierená,ale včera baby on ma fakt nebol čakať,ešteže ma brala kamoška autom a vysadila pri vchode a tak som sa chystala s ním pohádať,že mu na mne nezáleží,ale celú cestu som sa modlila pane Bože daj aby som prišla unavená jak kôň nech už nemám silu mu niečo vytýkať a zabralo,večer ani slovo a ráno ked vstal tak s úsmevom na tvári,že dobré ránko babuľka no a potom bud na neho nasr...á,ach tí chlapi..... 😀

makda
autor
23. jan 2010

no majus, to uz je na tebe, zase nechcem byt neslusna 😀 😉

mimuska77
23. jan 2010

Makdi mňam aj ja by som si dala pošli jeden aj mne,ale si mi spravila chúťky.... 😀
No maji darmo je chlapi už vedia čo majú robiť 😀

majuska7979
23. jan 2010

no vidis, 😉 tesim sa ze ste sa udobrili,
dobre baby idem sa osprchovat lebo som cela v makdinych chrchloch 😀
pridem zachvilku 😉

makda
autor
23. jan 2010

mimus, on ta neprisiel cakat 😨 😨 😠 . no tak to by som ja bola dobre nastvana.

makda
autor
23. jan 2010

posielam, posielam mimus. dobru chut ti prajem 😵

maji ved nezmyvaj to 😀

majuska7979
23. jan 2010

makdi musim, aby ma mm rozpoznal 😀 ale ja viem ze ty to z lasky pre nas 😀

mimuska77
23. jan 2010

Maji tak sa riadne poumývaj... 😀 Ale pár vírusíkov si nechaj na sebe
😅

Makdi no fakt on by ma neišiel čakať,ked som prišla domov bol zakutraný v perinách a ani sa neopýtal ako som došla ,ale ráno som sa vymaľovala,vyobliekala a pýta sa ma kam idem,ja že na vandrovku nemusí Ta to zaujímať,ale povedal že ho to zaujíma,lebo ja som jeho poklad a poboškal ma tak icipici si to naoko vyžehlil,ale ja mu to ešte postupne osladím 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre