• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
Baby Vy ste mi zdrhli? :unamused:
23. jan 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak baby majka ja viem že si platíš to NP aby Ti vyrátali vyššiu materskú,makdi o Tebe neviem či si platíš,no len sa Vás chcem opýtať,že pre tlačivo som bola a teraz mi to má vyplniť účtovníčka v robotke?Lebo v tom tlačive je že tam treba napísať aj nejaký vymeriavací základ na poistenie či čo no ale ved to já od kiaľ mám vedieť?Tak len sa pýtam či mi Vy neviete poradiť?
23. jan 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus, ty si riadna ze icipici, no viem moj si tiez vie vzdy nieco vyzehlit, ako by som sa mohla nanho hnevat :sweat_smile:
autor
no ved jasne majus ze z lasky :slight_smile:

mimus, my mame tiez niekedy taketo obdobia. tiez ked sa pohadame a ja niekam idem, ani mi nezavola, z trucu. takze presne viem, co si prezivala
mimus nemam tusenie :unamused:
23. jan 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babule :slight_smile: no to sú tu dobré správy... :slight_smile: ...a ako to že sa hneváte na svojich miláčikov??? ...a ako víkendujete?
23. jan 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luby, ako sa mas :wink: ako si vikendujes :wink:
23. jan 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akojky :slight_smile: mám sa dobre a víkendujem pri telke,akurát čo som urobila koláč a navarila,inak sa stále válam...
23. jan 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty? nádejná tehulka sa máš ako? :slight_smile:
23. jan 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som bola dnes v praci a konecne oddychujem tiez, ale popri tom varim :wink:
a ten kolacik to ti zavidim, volala som s mm a ona tiez upiekla zltkove rezy, o boze, mnammmm :dizzy_face:
23. jan 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som skúšala banánový...mnam :wink:
23. jan 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luby to je doslova iba v nadejach, ja si stale myslilm ze prcha dojde, proste moje telo sa somnou hra :frowning2:
ale madka ma tak oplula ze urcite to coskoro vyjde :wink:
teplotka mozno stupla preto ze na to tak myslim :angry:
23. jan 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty by si to nemala prehánat s prácou...mala by si sa šetrit. :wink: neskúšala si si robit test?
23. jan 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmmmm, luby posli mi hned kusok, o boze vy tak maskrtite a ja tu nemam nic, ale musim ist pozret asi svagrinu ona vzdy nieco nakuchti :slight_smile:
no lubka moc si nevyberiem, dnes som mala prvu rannu a este ma cakaju 2, zacinam o 6rano a vstavam 4.30 :angry: nemam na vyber
23. jan 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm to ti verím,aj ja ked musím do práce tak musím... ...a posielam ti chytaj... :grinning:
23. jan 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luby test si nebudem robit, uz sa mi minuly mesiac duch ukazal a bojim sa tych blbych testou, neurobim pokym to nebude iste :grinning: cize aspon tyzden meskat, mam jednen ale neurobim ho a pravdu ani ma nelaka :sweat_smile: co ma byt to bude :wink:
23. jan 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus blbne mi kon...a nemám na to nervy... :frowning2:
23. jan 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak zatial papap luby
23. jan 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. jan 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky...zase nikde nikto.asi prpravujete papanicu. :wink:
24. jan 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, mozem sa k vam pridaj? som tu uplne nova...ale tato tema je aj pre mna... prave vcera som oslavila 30 :sweat_smile:
24. jan 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj januliq :slight_smile: samozrejme že sa možeš k nám pridat... :slight_smile: vitaj medzi nami :dizzy_face: vy sa snažíte dlho? povedznám niečo... :dizzy_face:
24. jan 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lubka, tak ja som vo vsetkom uplny novacik :grinning: teda s drahym sme spolu 10 rokov, manzelia 7...ale az teraz sme sa nejako zhodli ze uz je najvyssi ca :sweat_smile: takze sme sa zacali snazit od poslednej ms, co je asi 3 tyzdne...no a uvidime ako dlho nas necha mimi cakat :slight_smile: a ty? je tu uz niektora kocka tehulka?
24. jan 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no máme tu viac tehuliek...to je dobre :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aspon nám to dodáva silu...ja by som ti želala aby sa ti zadarilo hned a nemusela si prejst dlhou cestou,lebo niekedy je to naozaj dlhá cesta. :frowning2: ja som s mm viac ako 6 rokov a snažili sme sa už rok predtým...teraz som po tretej laparoskopii...možeš si tu niečo prečítat spetne. :wink: ......a tie tehulky ma tu velmi tešia aj ked sem začali chodit pomenej,ale aj tak patria sem... :wink:
24. jan 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam aj ja ze to bude ok...citala som si niekolko stran spat, tak viem ze si bola v nemocnici a ze vela bab sa snazi uz dlho...no uvidime, ako to bude s nami, ale zatial som v klude ale viem ze ked o par mesiacov nic, tak uz pojdeme k dok. :confounded: ...ale zatial je to take nase tajomstvo, nepovedali sme nikomu ze sa snazime, takze ak budem tehu, tak to bude velke prekvapko pre rodinu a surodencov :grinning: a zatial vam vsetkym drzim palce
24. jan 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,ste tu este?
januliq ahoj vitaj medzi nami.a vsetko naj k narodkam.ja sice 30 este nemam ale blizim sa.jun to isti...
24. jan 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matka, dakujem za privitanie a blahozelanie :slight_smile: no a asi tu strasim uz len ja :grinning:
24. jan 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie som tu kludne pis...
24. jan 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. jan 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute hviezdy?Je tu niekto?Alebo si užívate nedeľnú siestu?,to len ja trčím v robotke? :grinning:

Januliq vitaj medzi nami snažilkami a tiež srdečne blahoželám k narodkám :sweat_smile:

dijanka aj Ty vitaj :sweat_smile:
24. jan 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok