• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
tak, tak...hlavu hore a ide sa do dalsieho kola :grinning: ...uvidim, ako budem ja - ms mam dostat 31.1. (+ -1den) :confused:
29. jan 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o to coskoro, a chcela si povedat nedostat :grinning:
29. jan 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...teda nedostat samozrejme :wink: ani teraz ani najblizsich 9 mesiacov :grinning:
29. jan 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
majus, to ma mrzi, ze to takto dopadlo :frowning2: . vyzeralo to tak nadejne
natalca, aj tvoj graf vyzera dobre. neskusala si este testovat?
29. jan 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj makdi, este nie, bojim sa vysledku :wink:
29. jan 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aky dlhy mavas cyklus?
29. jan 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26 ms by mala prist vo stvrtok
29. jan 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda nemala :dizzy_face:
29. jan 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to je super. tak skus pockat este nejake dva dni a testni :wink: . podla mna tam budes mat pekne // :dizzy_face:
29. jan 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj makdi, ak neklesnem, testnem v nedelu, alebo v pondelok :wink:
29. jan 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drz palceky :dizzy_face:
29. jan 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
drzim palceky. aby si neklesla a aby si tam mala //.

idem ja, mm je doma, idem sa mu venovat. zatial pa :slight_smile:
29. jan 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa :slight_smile:
a dakujem :dizzy_face:
29. jan 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute všetky moje zlatíčka kámošky snažilky,mamuľky ja Vás tak" milujem" a to som neni prihriata ale podarilo sa mi sem ubziknúť,akoinak som na rannej a roboty jak na kostole,ale čítam si Vás a teším sa jak býk,že ste ma hľadali.Musím sa priznať aj sa hanbím sa ozvať nakoľko som si už tak namýšľala tehu,a prd mrcha došla tak som si povedala,že no čo aj baby na fore si o mne pomyslia?A u dokyny som nebola od minulej nedele mám mrchu furt,vyzerá že končí,ale moc sa jej nechce...A ja už vážne chcem ísť k dokyne,takže ked do pondelka zmizne idem na to vyšetko,ale baby dnes mi volala kamoška s ktorou som ráno cestovala a hovorí mi Mima Ty si neni tehotná?Ja že prečo?Ona že mi vidí na tvári že som tehu,tak som jej povedala že nieeee som mám mrchu,aj tehu negat. testy,ale je už druhá aj s mojou maminkou čo mi to hovoria...No ale už dosť bolo snívania hor sa do druhého kola......Pá,pá myslím na Vás a ked budem mať čas hned som medzi Vami :slight_smile:

Dnes ideme s mm gratulovať nášmu krsniatku k 1. rôčku tak ho vycmúľam jak kôň také zlaté decko je to inak malý Marko môj miláčik :sweat_smile:
30. jan 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile: mimus teda my sme ta zhánali a ty si sa flákala...! Nebud smutná hlavu hore a ako si povedala hor sa do druhého kola... :wink:
30. jan 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimuska77, hlavu hore! mozno vidia "buducnost" :wink: aj u mna to tak bolo, ked som este nebola tehu, ze mi niekolko ludi povedalo, ze som... mozno "videli" okolo "poletovat" dusicku babatka, ktore si zenu vybera za maminku. aspon takto tomu veria rozne prirodne narody, ze dusicka je uz s mamkou este pred fyzickym otehotnenim... takze... :wink:
31. jan 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babulky,teda Eji no ja sa teškám niet čo dodať a ešte keby si vedela,že ja takýmto veciam verím!!!!!! :sweat_smile:
31. jan 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimus, ved aj ja tomu verim a som toho jasnym dokazom! inak by som ti to sem nepisala... :grinning:
31. jan 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No super ejka tak sa teším,že v tom nie som sama :wink:
A inak ako sa mi máš?
31. jan 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ejuš inak jak Ti pekne pribúdajú tt!!! Teším sa :sweat_smile:
31. jan 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie si, nie si! ja som to ale vtedy, ked mi to hovorili (inak aj jeden cigan mi to povedal) vobec nebrala vazne a iba som sa usmievala a myslela si svoje, ze hej, no iste! a ani som sa nenazdala a babo nelietalo okolo mna ale sa pekne krasne usadilo v brusku aj napriek ochrane a napriek tomu, ze som v case oplodnenie mala oficialne neplodne dni tesne pred menstruaciou! hehe! a som velmi velmi stastna, ze sa tak stalo :grinning:
takze Mimus, pekne sa snazilkujte, ono to coskoro pride... :wink:
31. jan 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja zas idem venovat sa obedu :slight_smile: zelam krasny dnik!
31. jan 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eji krajšie si to ani nemohla napísať povzbudilo ma to do dalšieho kola a už znova viem,že nádej umiera posledná a už budem s lepším pocitom snažilkovať :wink:
,
A inak dobrú chuť k obedíku,ja som ako vždy v "mučiarni" v robotke a na obedík sme pozvaní k svokrovcom,takže som sa uliala z varenia,pá,pá :sweat_smile:
31. jan 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby, tak ja mam dnes dostat ms ...no a uz rano som sa zobudila na bolesti a krce :unamused: a pocitam ze vecer, najneskor zajtra je tu...takze ako mimus a majus hovoria - ide sa do dalsieho kola :wink:
31. jan 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute nikto tu nie je?
31. jan 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, mozem sa vam sem natlacit? Makdi ma navnadila, ze ste fajn... Ja mam po 30 a jedno dieta a druhe sa nejak nedari :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reisi jasne ze mozes...my sme tu dobra partia ked sa zideme,sice to v poslednom case nie je casto,iba sa obchadzame ale babulky su tu fajn...tak ta vitam u nas.... :slight_smile:
31. jan 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata, dakujem:slight_smile: Vsak po vikende sa to tu asi rozhovori :grinning:
31. jan 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj reisi :wink:
31. jan 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky babiky :slight_smile: ako ste víkendovali? ja som zasa sama manžel odišiel do práce a neviem ani kedy príde... :frowning2: ozaj vítam medzi nami reisi :slight_smile:
1. feb 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok