Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mimuska77
1. feb 2010

No maťuš teraz už mám čas v robote som do 22:00,a písať si budem to je jasná.....
Ako si dnes prežila dník? 😅

mimuska77
1. feb 2010

Maťuša,a Ty si moja zdrhla? 😀

mimuska77
1. feb 2010

Maťkáááááá kde siiiiiii??????????????????????????

mata1001
1. feb 2010

nie som tu len som klebetila s mamou.
dneska celkom sa dalo.bola tu krstna dcera tak som sa aspon nenudila.
a ty?

mimuska77
1. feb 2010

Jej maťuš takže si aspoň mala o zábavku postarané,a krstná dcéra má koľko rokov?Ja dnes som bola na tej socialke, v orifláči a potom ma svokor doniesol do robotky,lebo si tu niečo vybavoval a ešte som si vybavila tú dokynu,len mám nervy či k nej nepôjdem skôr,lebo už bola mrcha na odchode a prd mám ju stále nie a nie sa ukončiť ja už fakt neviem čo mám robiť už aj citrony zajedám a nič,tak trošku som s toho smutná 😔

mata1001
1. feb 2010

krsna ma 12 rokov,dneska mali polrocne prazdniny.tak tu bola so mnou.
a kolkaty den mas ms ze si smutna z toho?ale zas vzdy lepsie ju mat ako nemat.hovorim z vlastnej skusenosti

mimuska77
1. feb 2010

No maťuš mám ju ôsmy deň ale už mi lezie na nervy ráno skoro nič a pred chvíľou normálna,no je pravda že veľa báb povie,ale aspoň ju máš ,to je pravda,ale zase ju mám dlhú,tak neviem čo je "lepšie" 😔 A ozaj ved decká majú prázdninky...jak im je dobre 😅

mata1001
1. feb 2010

no 8 dni je fakt vela...a kedy ides dr?ci nejdes s tym?

mimus kuk mi album 🙂 🙂 🙂

mimuska77
1. feb 2010

Jej maťuš krásna fotečka 😅 😅 😅 Niet čo dodať 😅 blahoželám 😉
A 8 dní,no ja som zvykla mať aj 12 dní,ale to som vedela že sa mi ukončuje,lenže teraz ma trápy,že vyzerá že je po nej a potom sa znova spúšťa...
S týmto nejdem za ňou dokyna o tom vie,povedala že pokiaľ to mne neva tak ona po zdravotnej stránke nevidí problém,lenže to bolo v septembri a teraz mávam divné pocity v podbrušku a cítim že nie som v poriadku...,idem k nej bud 15.,alebo 16-teho februára,lebo mám potom dlhé cykly,ked je ms dlhá tak nasledujúca dorazí na 36 až 42 deň,takže takto

mata1001
1. feb 2010

mimuska dakujem...

dobre robis ze ides.nech sa na teba kukne.predsa budes vediet ze na com si.som zvedava ale ze ci ti nieco na to da,alebo ze ako to bude riesit

mimuska77
1. feb 2010

No ved už som sa aspoň dokopala s ňou telefonovať a objednať sa,a hned potom dám vedieť ako na tom som....
A čítala som o Tebe že už aj tehu vracanie odchádza...teším sa s tebou,už sa malinký bude sústrediť na to aby pekne rástol a "poslúchal" maminku 🙂

mimuska77
1. feb 2010

Teda cítim že to bude chlapček 😉

mimuska77
1. feb 2010

maťuška idem trošku porobkať a potom sa ešte prihlásim,pa zatiaľ 😉

majuska7979
1. feb 2010

ahojte babule tak co mame nove?? mimus citis ze to bude chlapcek?? ci tehula 😵

mimuska77
1. feb 2010

Cau majinka akurát zdrhám na chvíľku,ale ja tipujem chlapčeka maťke 😉
Moja ja mám pozitívnu akurát správu že 15.-16 -idem k dokyne ale inak ☹

mata1001
1. feb 2010

majus ahoj...

mimus aaaaale zase ides robit!!! 😀 😀 😀 chlapcek?mne dneska tipli babu...tak neviem...

majuska7979
1. feb 2010

super ze aspon k dokine ides 😉
u mna normalne, akurat som kupila mm vitaminky, zaciname s tym vitamin E400, 😉

majuska7979
1. feb 2010

ahoj mata krasne foto 😉 pekne rastie a ja si myslim ze to bude chlapcek, vidim tam pipika 😀

mata1001
1. feb 2010

majuska aj ja ked som bola u bylinkarky tak aj mne povedala ze aj ja aj mm nech jeme vit E.a mm este zinok a aby jedol vela zeleninovych polievok.ale to nam radila a u kazdeho je to individualne.

a dakujem si zlata...pipika ale ja chcem babu.to je asi pupocna snura 😀 😀 😀 😀 😀

majuska7979
1. feb 2010

xixixi, no dobre ako chces to je pupocna snura, ale moje rengenove oci hovoria ze to bude chlapcek 😉 😉 dalsia hlava rodiny 😉
mata bola som nakupit to mi dala pre chclapa vitamin e, I-ceratin, ale to neviem ci bude tento mesiac brat, chcem aby to bolo take naturalne, a mne folic acid 400 plus agnus castus,nevies nahodou co to je?? docitala som sa par veci ale bojim sa ze ci mi neposkodi nejako cyklus a hormony co myslis??

mata1001
1. feb 2010

a co je to folic acid po slovensky? 😉

majuska7979
1. feb 2010

to je ta kyselina listova 😉

majuska7979
1. feb 2010

ale no neviem ci mam nasadit aj ten agnus castus, moja mrcha je nepravidelna takze by mi to mozno aj pomohlo co myslis??

mata1001
1. feb 2010

juj to ti neublizi.ja som brala kys listovu pred otehu a potom som brala vela liekov od gyndosa tak som ich vysadila a zacala som ich brat az v tretom mes.neboj neuskodia ti.

mata1001
1. feb 2010

budem vyzerat jek debil ale co je to agnus castus?

majuska7979
1. feb 2010

no to je nejaka rastlina, bola som v takom bylinkarskom obchode kde maju vitaminy naturalne, a baba co tam robila mi dala toto, vravi ze to mi urcite pomoze, ze vitaminy co davaju pred otehotnenim, no su tam ale lepsie je ak by som brala to co mi dala, lebo to je preste co potrebujem, rozviaze hlavnu pricinu, tehotenstvo, tak neviem 😉 troska sa bojim lebo je to nieco nove 😠 hlavne to agnus castus, ak kukam na nete vacsinou je to po anglicky a ze ma dobry vplyv aj na mps alebo ako sa to pise,

majuska7979
1. feb 2010

sorky, PMS

mata1001
1. feb 2010

majus neviem co ti mam na to napisat lebo som o tom este nepocula.vyskusaj co to spravi po 2-3 mesiacoch ale asi to neber stou kys listovou.vsetkeho vela skodi.ber jedno alebo druhe...co ty na to?

majuska7979
1. feb 2010

no tiez som nad tym rozmyslala, takze budem brat asi iba tu kyselinu listovu 😉

mata1001
1. feb 2010

aj ja by som to tak spravila.tu kyselinu poznam a ta ti neuskodi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre