Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
2. feb 2010

mimus to akokeby som mojho mm pocula o tom klastore.

trsat?zavidim vam,ja velmi lubim tancovat ci uz na zabave alebo diskoteke...

mimuska77
2. feb 2010

No čiže vieš o čom hovorím,teda píšem ohľadne mm....

A Vy nezvyknete codiť na fašiangové zábavy?No ja moc disco nemusím,ale to zas môže môj miláčik,lebo aj vie dobre trsať na moderné a zábavové tanečky zas nemusí 2 krát on,ale to ja by som si aj nohy zodrala,ale kvôli mne to raz do roka spravý a ideme s mojim bratom aj švagrinkou,takže vydrží 😉

mata1001
2. feb 2010

nechodima na fasiang plesy vobec ale chodievali sme na stefansku zabavu.bolo super.moj mm nie je z toho mesta co ja a vela ludi tu nepozna tak ho to na tie zabavy nejak netaha.ale ked ja chcem ist tak ide,on je strasne dobry clovek nevymenila by som ho za nikoho na svete.

mimuska77
2. feb 2010

To je super ved inak aj ja si cením že mm zábavy nemusí,ale ide 😅

takto vo februári zvykneme ísť každý rok ked sa podarí,to vybavuje jeho teta a zvykne hrať Profil,a tých ja teda môžem 😅 Ale podstatné je vypadnúť a inak presne 12. 2. 2001 som sa s mojím mm zoznámila a to tiež neuveríš normálne v podnikovom autobuse,lebo tiež tu robil prisadol si ku mne a od vtedy sme "nerozlučná" dvojka,tuším keby nebolo mojej robotky,ani sa s ním nezoznámim no nie je to sranda?A pritom býval v tom istom baráku ako moji rodičia,len o pár vchodov dalej,darmo ten osud je niekedy nevyspytateľný.... 😉

mimuska77
2. feb 2010

A kde máme natalcu? tá sa už teda riadne dlho neozvala,nati žiješ?

natalca
2. feb 2010

ahojte baby, pijem si kávičku, čítam si vás a zrazu tu moje meno 😀

natalca
2. feb 2010

no ja som prave v neocakavani mrchy 🙂

natalca
2. feb 2010

matka babenko vyzera krasne!!!!!! aj ja by som radsej dievcatko, ale u nas ich je v rodine vela, mali by pribudnut aj nejaky chlapi
Matka, tiez mi je to jedno, hlavne nech je zdrave, velmi ti to prajem 😵

natalca
2. feb 2010

baby, kde ste????????????????????????????????????????????? 😔

natalca
2. feb 2010

nejaki chlapi som myslela, ach jaj, samy preklep 😠

mata1001
2. feb 2010

uz som tu,viete hlad mojho dietata nepocka.ale uz som tu v plnej krase,
naty a dakujem...

mimuska77
2. feb 2010

Babule už aj ja som tu trošíčku som musela aj porobkať a Nati držím moc,moc palce aby mrcha nedošla 🙂

natalca
2. feb 2010

len pekne papkaj 😅 nech ste zdravi a krasni
Matka pekne ti tt pribudaju 😵 😉

natalca
2. feb 2010

dakujem mimus, ja som na tom takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2bdc45

mimuska77
2. feb 2010

natalca ale Ty ma už dobiehaš v tých príspevkoch!!!!To je super,nieže by na nich záležalo,ale akurát som si to všimla 😉

mata1001
2. feb 2010

naty to mi zle ukazuje ja budem v 14tt az vo stvrtok.a mas celkom ok graf len klesas... 😢

mimuska77
2. feb 2010

No nati graf je krásny,ale ja mu tak prd rozumiem,ale dúfam že je dobrý?????????Ako má byť,no ešte ked kukne maťka odborníčka,povie 😅

natalca
2. feb 2010

mimus, ja som nie pretekarsky typ 😀

mimuska77
2. feb 2010

Nati,ani ja nepretekám,ale teším sa,že sme akože na rovnakej lodi.... 😀

natalca
2. feb 2010

ach jaj, ved to, ze klesam 😢

natalca
2. feb 2010

mimus, jasne, ze sme na rovnakej lodi, ved rodime spolu 😀 😀 😀

mimuska77
2. feb 2010

Jaj to klesanie je blbé,a to ešte nemôže stúpnuť?Alebo už si tesne pred mrchou? 😒

natalca
2. feb 2010

baby, ja mam od rana taku chut v ustach akoby som plech cmulala, fuuuuuuj 😖

mimuska77
2. feb 2010

natalca ja sa náhodou teším na spoločný pôrod,jak budeme nadávať na našich chlapov,ale bude sranda celkom si to viem predstaviť 😀 😀 😀

natalca
2. feb 2010

mimus, mrcha ma prist vo stvrtok, tak uz stupat nebudem, tento cyklus neberiem tragicky, ale minuly som si aj poplakala 😉

mata1001
2. feb 2010

mimus nie som odbornicka 😀 😀 😀 😀

naty aj ja ju mavam to je znak gravididty.gratulujem... 😉 😉 😉 😉

mimuska77
2. feb 2010

a čo si moja papkala ked máš takú chuť?Aj ja mám chuť,ale na niečo iné,čo mám s mm zameškané....Len by ma videl čo píšem,ale ved aj to patrí k životu no nie????????????????? 🙂

natalca
2. feb 2010

aj ja si to viem predstavit, aspon nam tam bude veselo 😉 😀

mimuska77
2. feb 2010

maťuš,ale ked aj nie odborníčka aspoň vieš o čom ten graf je,no keby som si ho aj ja robievala 😕

natalca
2. feb 2010

matka, bodaj by si mala pravdu, ale uz som zacala spinit, to mavam tak 2 dni pred mrchou

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre