• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
a nenudis sa doma? popripade nie je ti samej smutno niekedy?
3. feb 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nudim sa.ale co mam robit? :unamused: :unamused: :unamused: je mi aj smutno,aj vcera vecer mi bolo za mm (je v skole) ale co uz...
3. feb 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale dnes uz bude doma mm a bude ti troska veselsie... musi to byt zrejme dost ubijajuce stal byt zatvorena doma...ale co by sme my zeny neurobili pre svoje babatka v brusku, ze? alebo ako to pocitujes ty?
3. feb 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:. kati, ja som na pn lebo som spinila v 7tt. drzim ti palce, aby graf nepadol :wink:

mati a ty ako? aj mne je doma smutno, asi by ma porazilo, keby som bola takto zatvorena doma cele tehu
3. feb 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka moj mm chodi na tyzdnovky a je doma len cez vikend.jasne spravim vsetko preto aby sme aj moje babo aj ja boli zdravi.

makdi ahoj no co uz mam robit.baby ale my sme silne a vydrzime to...
a ty ako sa citis?je ti dobre?
3. feb 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale ano mati, je mi celkom fajn. nevolnosti ustupuju, ale este to nie je ono :stuck_out_tongue_closed_eyes: . stale mam taku nechutnu sladku pachut v ustach, ale inak da sa. dnes sa chystam do prace, pohovorit si so sefkou, tak som zvedava, ako to dopadne.
3. feb 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska jej to oznamis?
ja mavam plechovu chut tak bud rada ze mas sladku chut :wink: :wink: :wink:
3. feb 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja v podstate ani neviem tu chut definovat, ale je nechutna :confounded: . sefka vie, ze som tehu. len ide o to, ze som stale v skusobnej a ideme sa porozpravat, ze ako dalej. ci sa vratim, alebo sa rozlucime
3. feb 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty by si co chcela?ostat a pracovat este par mes alebo byt na urade?
3. feb 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mati to je tazke. mozno este chvilu pracovat, ale zase na druhej strane by som tak ci tak musela ist znova na PN. a to nechcem, hlavne na leto nie
3. feb 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte tehulky :slight_smile: :slight_smile: citam ze si pekne doma vegetite hm??
makda: gratulujem k tehu s tebou som este nebola ))) noo pekne sa nam to tu tehulkuje len tak dalej
3. feb 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata? ako sa mas, vsetko okej, grcky uz prestali?? a uz 15tt noo pekne ti pribudaju tt ci v skutocnosti este nemas 15tt?? ten cas leti ved nedavno si riesila ze nemas ani mrhu a ni uz tehula z teba :slight_smile: :slight_smile:

babenky len sa pekne drzte ako kinderko do konca :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj mati, takze si cely tyzden prakticky stale sama.... :unamused: ... ale co uz....musis byt silna (ale to ti vravia zrejme vsetci)
makda..drzim palce pri pohovore so sefkou...
3. feb 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ahooj na teba som zabudla :sweat_smile:
ako ide den?? a tieto nase tehule by mohli obcas porozdavat nejake tehu virusy :dizzy_face:
3. feb 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maya dakujeme :slight_smile:

kati, dakujem za palce, budem ich potrebovat :pensive:
3. feb 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja asi odpadnem!!! maya k nam prisla!!! a kde si ty stratena ?100 rokov si tu nebola,vies ako si nam chybala??? nie som v 15tt ale zajtra zacinam 14tt.cas leti veru...
a ty ako pochval sa...
3. feb 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata: len pre boha neodpadavaj :grinning: :grinning: chodim sem precitam si co a ako popisete aj minule som prispela xixi ja viem falakam to tu !!!
ale aj ak pekne tt zbieras tesim sa s tebou )))
ja a chvalit sa ??? noo velmi po tisku sa pochvalim mrcha meska a testiky boli pizitivne ale je to este velmo cerstve tak sme s mm tisko :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maya... den ide v pohode... a ty? ako sa mas ...ako tak citam tak je tu velky predpoklad ze mas v brusku velky dar a poklad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......
3. feb 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moje padam domov z prace vonku sa asi zenia certi dnes to je hruza ze vraj kalamita ani bus mi mozno nepojde tak idem mm ma caka domka po 5dnoch v praci :slight_smile: :slight_smile: tesim sa tak snad nabuduce popiseme viac tak sa drzte v zdravi a pohode hlavne cmukes
3. feb 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pa maya a velmi ti drzim paste....... :dizzy_face: :dizzy_face: snad sa pridas k novym tehulkam :grinning:
3. feb 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka: noo zatial to tak vyzera ze ano ale po potrate v sept. sme moc opatrni !!! a mame pred sebou este dlhu cestu ale verime ze teraz nam to uz vyjde na 100% :dizzy_face: :dizzy_face:
3. feb 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maya... budem sa za vas modlit.... sice neviem ci si veriaca..ale aj tak hodim niekolko modlidbiciek za vas :grinning:
3. feb 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka dakujeme mooc )) tak paa :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa maya a davajte si na seba pozor...
3. feb 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babulky,ja som len na skok,Nati moc moc Ti dakujem a čo si mala skúsit s repíkom? :slight_smile:
Dnes som bola u nového zubára,tak ešte trošku mi doznieva bolest,idem si poležkat a prihlásim sa babule ale to už Vy budete hajkat,alebo snažilkovat,takž až z robotky dnes mám nočnú.Večer snažilkovanie nebolo celý den som bola "čistá",a večer nejaké dozvuky mrchy tak som mala po nálade,ale beriem Valovičove Femi kvapky a aj som im napísala,dali mi vediet že to može by t aj od nich,lebo dobre prekrvujú vaječníky aj maternicu,len stále pre niečo nesnažilkujem,tak dúfam,že aspon cez vikend to bude o.k.,pa,pa večer :grinning:
3. feb 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte ste tu niektora?
3. feb 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata som tu pozeram tv a aj surfujem a ty ako oddychnuta ??
3. feb 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby :slight_smile:
januliq, co som mala vyskusat s repikom? nieco mi uslo? :grinning:
3. feb 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naty ahoj:slight_smile:
3. feb 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matka :wink:
3. feb 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok