Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

katka.he
3. feb 2010

a nenudis sa doma? popripade nie je ti samej smutno niekedy?

mata1001
3. feb 2010

nudim sa.ale co mam robit? 😒 😒 😒 je mi aj smutno,aj vcera vecer mi bolo za mm (je v skole) ale co uz...

katka.he
3. feb 2010

ale dnes uz bude doma mm a bude ti troska veselsie... musi to byt zrejme dost ubijajuce stal byt zatvorena doma...ale co by sme my zeny neurobili pre svoje babatka v brusku, ze? alebo ako to pocitujes ty?

makda
autor
3. feb 2010

ahojte 🙂. kati, ja som na pn lebo som spinila v 7tt. drzim ti palce, aby graf nepadol 😉

mati a ty ako? aj mne je doma smutno, asi by ma porazilo, keby som bola takto zatvorena doma cele tehu

mata1001
3. feb 2010

katka moj mm chodi na tyzdnovky a je doma len cez vikend.jasne spravim vsetko preto aby sme aj moje babo aj ja boli zdravi.

makdi ahoj no co uz mam robit.baby ale my sme silne a vydrzime to...
a ty ako sa citis?je ti dobre?

makda
autor
3. feb 2010

ale ano mati, je mi celkom fajn. nevolnosti ustupuju, ale este to nie je ono 😝 . stale mam taku nechutnu sladku pachut v ustach, ale inak da sa. dnes sa chystam do prace, pohovorit si so sefkou, tak som zvedava, ako to dopadne.

mata1001
3. feb 2010

dneska jej to oznamis?
ja mavam plechovu chut tak bud rada ze mas sladku chut 😉 😉 😉

makda
autor
3. feb 2010

ja v podstate ani neviem tu chut definovat, ale je nechutna 😖 . sefka vie, ze som tehu. len ide o to, ze som stale v skusobnej a ideme sa porozpravat, ze ako dalej. ci sa vratim, alebo sa rozlucime

mata1001
3. feb 2010

a ty by si co chcela?ostat a pracovat este par mes alebo byt na urade?

makda
autor
3. feb 2010

no mati to je tazke. mozno este chvilu pracovat, ale zase na druhej strane by som tak ci tak musela ist znova na PN. a to nechcem, hlavne na leto nie

m.a.y.a.
3. feb 2010

ahooojte tehulky 🙂 🙂 citam ze si pekne doma vegetite hm??
makda: gratulujem k tehu s tebou som este nebola ))) noo pekne sa nam to tu tehulkuje len tak dalej

m.a.y.a.
3. feb 2010

mata? ako sa mas, vsetko okej, grcky uz prestali?? a uz 15tt noo pekne ti pribudaju tt ci v skutocnosti este nemas 15tt?? ten cas leti ved nedavno si riesila ze nemas ani mrhu a ni uz tehula z teba 🙂 🙂

babenky len sa pekne drzte ako kinderko do konca 🙂 🙂

katka.he
3. feb 2010

jaj mati, takze si cely tyzden prakticky stale sama.... 😒 ... ale co uz....musis byt silna (ale to ti vravia zrejme vsetci)
makda..drzim palce pri pohovore so sefkou...

m.a.y.a.
3. feb 2010

katka ahooj na teba som zabudla 😅
ako ide den?? a tieto nase tehule by mohli obcas porozdavat nejake tehu virusy 😵

makda
autor
3. feb 2010

maya dakujeme 🙂

kati, dakujem za palce, budem ich potrebovat 😔

mata1001
3. feb 2010

no ja asi odpadnem!!! maya k nam prisla!!! a kde si ty stratena ?100 rokov si tu nebola,vies ako si nam chybala??? nie som v 15tt ale zajtra zacinam 14tt.cas leti veru...
a ty ako pochval sa...

m.a.y.a.
3. feb 2010

mata: len pre boha neodpadavaj 😀 😀 chodim sem precitam si co a ako popisete aj minule som prispela xixi ja viem falakam to tu !!!
ale aj ak pekne tt zbieras tesim sa s tebou )))
ja a chvalit sa ??? noo velmi po tisku sa pochvalim mrcha meska a testiky boli pizitivne ale je to este velmo cerstve tak sme s mm tisko 🙂 🙂

katka.he
3. feb 2010

ahoj maya... den ide v pohode... a ty? ako sa mas ...ako tak citam tak je tu velky predpoklad ze mas v brusku velky dar a poklad 😵 😵 😵 ......

m.a.y.a.
3. feb 2010

baby moje padam domov z prace vonku sa asi zenia certi dnes to je hruza ze vraj kalamita ani bus mi mozno nepojde tak idem mm ma caka domka po 5dnoch v praci 🙂 🙂 tesim sa tak snad nabuduce popiseme viac tak sa drzte v zdravi a pohode hlavne cmukes

katka.he
3. feb 2010

tak pa maya a velmi ti drzim paste....... 😵 😵 snad sa pridas k novym tehulkam 😀

m.a.y.a.
3. feb 2010

katka: noo zatial to tak vyzera ze ano ale po potrate v sept. sme moc opatrni !!! a mame pred sebou este dlhu cestu ale verime ze teraz nam to uz vyjde na 100% 😵 😵

katka.he
3. feb 2010

maya... budem sa za vas modlit.... sice neviem ci si veriaca..ale aj tak hodim niekolko modlidbiciek za vas 😀

m.a.y.a.
3. feb 2010

katka dakujeme mooc )) tak paa 🙂 🙂

katka.he
3. feb 2010

papa maya a davajte si na seba pozor...

mimuska77
3. feb 2010

Caute babulky,ja som len na skok,Nati moc moc Ti dakujem a čo si mala skúsit s repíkom? 🙂
Dnes som bola u nového zubára,tak ešte trošku mi doznieva bolest,idem si poležkat a prihlásim sa babule ale to už Vy budete hajkat,alebo snažilkovat,takž až z robotky dnes mám nočnú.Večer snažilkovanie nebolo celý den som bola "čistá",a večer nejaké dozvuky mrchy tak som mala po nálade,ale beriem Valovičove Femi kvapky a aj som im napísala,dali mi vediet že to može by t aj od nich,lebo dobre prekrvujú vaječníky aj maternicu,len stále pre niečo nesnažilkujem,tak dúfam,že aspon cez vikend to bude o.k.,pa,pa večer 😀

mata1001
3. feb 2010

cafte ste tu niektora?

m.a.y.a.
3. feb 2010

mata som tu pozeram tv a aj surfujem a ty ako oddychnuta ??

natalca
3. feb 2010

caute baby 🙂
januliq, co som mala vyskusat s repikom? nieco mi uslo? 😀

mata1001
3. feb 2010

naty ahoj🙂

natalca
3. feb 2010

ahoj matka 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre