• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
fajne ste to nazvali ze sup :grinning:
8. feb 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute koceny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
som chora :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. feb 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka ja si z Lubkoubb sem tam píšem...nečudejem sa jejasi chodí menej na koníka,lebo ju to ubíja...možno ked to trošku prebolí tak sa medzi nás vráti...budme trpezlivé... :wink:
8. feb 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matka :slight_smile: prepáč mi ten včeraišok... a čo ti je si nachládnutá???
8. feb 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcerajsok?co ti mam prepacit?
ano mam nadchu...ach jaj...a skoro nic nemozem...ziadmńe normalne kvapky,lieky,esteze nemam horucku

a ty ako?
8. feb 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to že som písala na mk a potom som sa odmlčala...ja sa mám dobre,vrámci možností...ale ty by si sa mala liečit!
8. feb 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde zmizli babulky???...majuška už bežala asi na nákupy ale kde je mayka???
8. feb 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi odpustam ti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ja lezim v posteli,uz som pila caj,teraz jedla polievku a mam take nosove kvapky ktore moc nezaberaju.ale pojdem si poobede kupit celaskon a homeopatika na nadchu.
8. feb 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ty máš manžela v práci??? keby si poslala do lekárne jeho...
8. feb 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on je cely tyzden v skole.som bez neho az do jula.chodi len na vikendy domov.ale lekaren nemame daleko,len to obliekanie...preco nie je aspon jar...
8. feb 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: už aby bola jar... to obliekanie je najhoršie...
8. feb 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdá sa mi že sme tu zostali len my dve :frowning2:
8. feb 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no newa lubi, ved babule pridu..
pozeravas panelak?
8. feb 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj mata: noo chuda nase chore, tak sa pekne liec a ozik na nadchu som objavila na webe kvapky menom Mar a ze tie mozu aj tehule tak kuknu alebo sa opytal dokiny !!!
8. feb 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka ja nepozerám panelák ja ked nepozerám niečo od začiatku tak ma to neosloví,a tie série predtým mi ušli :slight_smile:
8. feb 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby panelak je celkom fajn len nejako sa to nedeje ako by som chcela JA :angry: xixi
8. feb 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata: ked davas fotky na konika aj ich nejako zmensujes ci ako?? ci sa pytam tej pravej xixi :grinning: ti muzik pomaha ?
8. feb 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka ahoj a ako by si chcela? :slight_smile:
8. feb 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mata ani ja to neviem...založit album si o krok vpred :wink:
8. feb 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata: no ja vobec neviem ako na to?? ci mi to zobere tak ako ich mam v pc alebo ich treba zmensit?? no asik to budem musiet vyskusat :grinning: :grinning: snad mi nezamrzne konik !!
8. feb 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky nie nic nezmensujem,tie testiky som fotila s telefonom.a pripojila k pc a otvorila som si album a tam ti ukaze tabulku a vyhladas si konkretnu foto a ulozis do albumu.mozes to aj tak spravit ze z telefonu alebo z fotaku si ulozis do pc na plochu a tak sa ti to uz v albume vyhlada jednoduchsie.dufam ze som to nenapisala jak madar :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata: super si to popisala presne takto som si to predstavovala !!!! a madar ee :grinning:

ja som raz skusala si dat fotku do profilu a napisalo mi ze velkost nevyhovuje tak preto skumam :unamused:

a chuda mata nie len ze si chora ale aj sama doma !!! :confused: muzik tak poctivo studuje ?? nenudis sa doma a mas aj nejaky vychadzky?

aby poradte co varit ?? mne sa minula zasoba
8. feb 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka idem sa unudit ale co mam robit.potrebuje skolu k praci.tak nam to este celkom dobre vyslo.ze on konci v juli a ja by som mala rodit v auguste,dufam ze mimco si to nerozmysli a nepojde na svet skor.
sprav si spagety s kecupom mnam
8. feb 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka prídi na obed,pozývam ta. :slight_smile: ja mám navarené tolko že to budem jest asi celý týžden... :grinning:
8. feb 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata: noo super vam to teda vyslo !! a co penizky budu stacit ked si domka na PN, vobec sa nechystat do prace ?? ani ked ti bude lepsie:: a co muzik uz ste sa bavili ci pojde k porodu ?? a vybavicka ma este cas ci kupis co to padne do oka????

juuj spagety som akurat dojedla mala som cih zo vcera so smotanou :slight_smile:
8. feb 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lubim mna ani nemusis pozyvat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale nie som vtierka :grinning: :grinning: :grinning:
matka ja som si robila minulý týžden cestoviny zo syrovou omáčkou,bolo to super mnaaaam....a neblázni nech je bábatko tam kde má byt až do termínu...
lubka dikes hned by som sla ale ja mam doma este 2 stravnikov a co s nimi ?? pritrepem aj ich ?? :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prídi aj ty...ale tá dialka...ja vážne mám toho vela,budem to musiet dat do mrazničky...a nie si vtierka :grinning:
8. feb 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi a tu syrovu omacku si ako robila?inacja sa priznam mna varenie nebavi a velmi to ani neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok