Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
8. feb 2010

mayka možeš príst aj s nimi a zober po ceste aj matu... 😀

m.a.y.a.
8. feb 2010

lubka a kde to vlastne byvas?? xixi aby sme nebludili 😀 😀

mata1001
8. feb 2010

baby hned som spat....nieze mi odidete!!!

lubka0506
8. feb 2010

matka tú omáčku som robila podla mojej 13 ročnej netere,mali to v škole na varení,robila som ju tak ako mi povedala ona: dala som si cibulku nakrájenú posmažit na troške masla,do toho som potom naliala pohár vody,vytlačila som syr/2 črievka/, do toho daj šlahačku, nech to prejde varom,dala som do toho pokrájanú šunku na kocky amožu tam íst aj šampiony,trošku som to prihustila hladkou múkou ale ani sa nemusí...bolo to super...

lubka0506
8. feb 2010

PB...to nemáš daleko... 🙂 inak ja som do tej omáčky dala pochútkovú smotanu namiesto šlahačky chcela som ušetrit,ale je to lepšie s tou šlahačkou...

lubka0506
8. feb 2010

teda vy ste sa vyparili obidve... ☹

mata1001
8. feb 2010

boze baby mnaaaaaaaaaam...no toto vyskusam a ked som sama tak tie dve crievka nie su vela?

m.a.y.a.
8. feb 2010

ha PB fakt nie je daleko my mame rodinku v ZA 🙂 🙂 to je ako kamenom dohodis xixi

baby omacky ake kolkove smotanove su najlahsie ake mozete pripravit :

maslo, cibulka trosku oprazit potom zasypem mukou hladkou (podla toho kolko toto chces 2az5 lyziciek muky) a najelem mlieko a do toho hned sladku smotanu prejde to varom a ochutim sol, vegeta co len chces
a ked chcem speci omacku tak do cibulky dam slaninu mnamky )) alebo uz do prevretej omacky brokolicu alebo
sampiony noo co mas na chuti ))) a malo by to byt take viac hustejsie ako riedke noo skusat varit a najdes si spravny pomer

reisi
8. feb 2010

ahojte, kucharky 😉

mata1001
8. feb 2010

mayka len to je prooblem ze mna to nebavi.. 😝 😝 😝

mata1001
8. feb 2010

ale vdaka za tip

m.a.y.a.
8. feb 2010

mata noo to je druha starna toho varenia ale neva ked budes chciet tak navaris si a ked si sama doma cely tyzden tak ani mne by sa nechcelo varit pre seba !!!
ja mam teraz 3dni doma muzika tak musim nieco vymysliet ale dnes asi zapichneme v mekaci ved nejaky rychly food sa raz za cas da )) ale ja to mam rada 😀

m.a.y.a.
8. feb 2010

a jedna super stranka na receptiky svetove www.dadalovakucharka.sk

m.a.y.a.
8. feb 2010

ahoj reisi 🙂

reisi
8. feb 2010

dokelku, mne ten link nejde

m.a.y.a.
8. feb 2010

zahada ??? skus si to dat do vyhladavaca googl 😵

m.a.y.a.
8. feb 2010

noo do rite pred chvilkou mi to islo a teraz uz ani mne to nejde 😠 😠 😠

reisi
8. feb 2010

veru zahada aj google ma ignoroval ale uz som nasla to iste na cz. a vyzeraju fajn receptiky...nasla som aj indicke co mi casto tlacime...tak mam nove inspiracie lebo ine nerobim iba hladam co varit 😖

m.a.y.a.
8. feb 2010

juuj mne to teraz naslo cez googl len som napisala dadalova kucharka a naslo tak som rada aspon nejake inspiracie)) a baby asi isli varit xixix 😀 😀
ja uz len pol hodku a padam dom

mata1001
8. feb 2010

mayka ty si v robotke?

m.a.y.a.
8. feb 2010

noo makam 😠 😠 teda teraz nie pisem si s vami ved pracicka pocka do zajtra 😵

katka.he
8. feb 2010

ahojte babenky..

m.a.y.a.
8. feb 2010

katka ahoooj

mata1001
8. feb 2010

katkaahoj
veru mayka nepracuj,co nech to urobi niekto za teba 😀

katka.he
8. feb 2010

ako sa mate? mne dnes dorazila cervena navsteva.... takze ideme do dalsieho kola 😒 ...ale nevadiiiiiiii 😝 😉

m.a.y.a.
8. feb 2010

mata: aka vtipna ze niekto za mna 😀 😀 ale nemam to take akcne mam ma pracicku od podania 30 dni tak v pohode len ked mi hori za ritkou tak mam veselo ale zatial je klidek 😵 😵

katka: mrcha noo co napisat ?? tak dalsie kolo ale sa mozes tesit na snazenie !! 😉 😉

katka.he
8. feb 2010

maya presne tak to aj beriem.... 😉

mata1001
8. feb 2010

babulky opustim vas.idem lezkat.pa a este vas dojdem kuknut....

m.a.y.a.
8. feb 2010

mata tak pekne oddychujte obaja 😵 😵

katka.he
8. feb 2010

pa mati

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre