• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
no ejka má energie za 10 nech jej to vydrží! ...mata vymysli anketu nechce sa ti?
10. feb 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi nic ma nenapada.vies odkedy som tehu tak mi nepali tak ako by malo.a to fakt !!!minule mi mm hovoril vtip a som ho nepochopila a kuka na mna ze vsak sa smej a ja ze vsak to neni vtipne.a musel mi ho vysvetlit a potom som sa uz rehnila...
10. feb 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: takže máš dlhé vedenie? aspon nie som sama... :grinning: :grinning: :grinning: a na rizoto si robím chut už dávno asi si ho zajtra urobím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. feb 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje vedenie sa asi niekde zaseklo... :grinning: :grinning: :grinning: co budes poobede?
10. feb 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahá :grinning: hovoríme o obede a ja som ešte ani neranajkovala... :slight_smile: neviem čo budem mohli by sme si dat stretko o kolkej? chcem si pozriet teraz ordináciu lebo som včera nič s nej nevedela...sedela som pri skype... :slight_smile:
10. feb 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, je dokazane, ze pocas tehu sa zhorsuje pamat a znizuje IQ! :grinning: aj ja to mam! ale neboj, je to len docasne... :wink:
10. feb 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj IQ?no boze moj !!!

lubi stretko?no daj nejaku hodinu...ale nie niekedy o 16h ved sa tu unudim dovtedy...
10. feb 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, aj IQ! bohuzial :slight_smile: ale spravi sa to po porode, neboj :slight_smile:
10. feb 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre idem sa natiahnut a kuknút ordináciu...tak opol jednej?
10. feb 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejka ja mam do porodu este daleko....ale newa.esteze nepracujem... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kedy ides cvicit?
10. feb 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eji zacvič si aj za nás... :wink: inak ja by som ta rada videla ako sa kotúlaš z bruškom... :dizzy_face:
10. feb 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki o pol jednej :wink:
10. feb 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa...
10. feb 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubi, ak urobim foto, mas ju mat :slight_smile: a este to nie je take moc velke bruchadlo :slight_smile:
Mati, cim skor zacnes, tym lepsie pre teba a pre babo! :wink:
10. feb 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejka akoze s cim ked zacnem?
10. feb 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s cvicenim a s pohybom, Matka! :wink:
10. feb 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejka ja sa teším na foto! :wink:
10. feb 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked mi bude lepsie,a hlavne ked bude teplejsie...ja ani na prechadzku teraz nechodim,ked som chora
10. feb 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no matka veru sa lieč...!!! :wink:
10. feb 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, ked si chora, tak sa neopovaz! pekne lezkaj doma a pi vela tekutin! :wink:
cvicit mozes, az ked budes uplne zdrava. a ozaj, papaj vela zeleninky a ovocia :slight_smile:
10. feb 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejka snazim sa.pijem,mam pri posteli vodu a aj caj pijem...len vies nie vsetko mi chuti.zelenina len varena,ovocie no banan,mandarinka,pomaranc.od jablka mi je zle...
10. feb 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, ved jasne, jedz len co sa ti da, treba pocuvat svoje telo.
10. feb 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kolko ovocia a zeleniny zjes za den?
10. feb 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to nepocitam, Mati, ale ku kazdemu jedlu je urcite zelenina, ak samotne jedlo nie je rovno zeleniny - a to byva dost casto :slight_smile:
a vecer si davam aj jablko, pomaranc a tak. ale nie zas kazdy vecer. skor tu zeleninu jem teda. a ty?
10. feb 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja surovu zeleninu vobec okrem paradajok.skor varenu.ja papriku nemozem a sem tam si dam uhorku,redkovku...aj teraz som zjedla polievku a boli ma zaludok.strasne ho mam citlivy.uz som rozmyslala ci to nie je z mineralky co pijem....potom ma zacne boliet brucho.creva zacnu pracovat a uz idem na wc.vcera som od pudingu bola 3krat.ja neviem,ale ten moj zaludok ma uz prestava bavit...porad mi nieco...
10. feb 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, keby som vedela co... ale skus v lekarni homeopatika si popytat, alebo sa mi zda, ze aj tu bola nejaka tema o tehu nevolnosti, skus pohladat
10. feb 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale myslim ze ja toto nemam z tehu.ja som mala uz takyto zlaludok aj predtym.taky citlivy.popozeram sa tu na mk,ale myslim ze s nevolnostou to nema nic spolocne.neviem co mam robit...
10. feb 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute krásky,kde ste? :wink:
10. feb 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte je tu niekto?
10. feb 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, som tu :slight_smile:
10. feb 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok