Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
10. feb 2010

ahoj ejka 🙂 vytancovaná???? 😵

ejasmeja
10. feb 2010

Lubi, dnes som bola cvicit, tancovat idem az zajtra a v piatok plavat! aby som "nezdrevenela" 😀
a tebe je uz lepsie aspon trosicku?

lubka0506
10. feb 2010

no moja tabletky prestali účinkovat a dala som si dalšie...a idem si lahnút...

ejasmeja
10. feb 2010

chod, spanok je najlepsi lekar 🙂

dobru nocku

lubka0506
10. feb 2010

tak ja sa rozlúčim želám ti dobrú noc...stretneme sa zajtra ak sa neobídeme... 😉

ejasmeja
10. feb 2010

tak oddychuj! pekny sny! 😉

mata1001
11. feb 2010

ahojte...tak anketa nieco som dala dokopy ale nie je to nic extra...nic ma nenapada...

ANKETA:
1.ked som bola mala:,,ked raz vyrastiem,tak chcem byt....,,
2.moje sucasne zamestnanie - odbor,nie firma.
3.neoblubeny spevak/cka (nemusi byt slovensky) a preco
4.neoblubeny herec/cka (nemusi byt slovensky) a preco
5.najkrajsi darcek co si dostala doteraz na Valentina a od koho.

katka.he
11. feb 2010

ahoj mata 😉

mata1001
11. feb 2010

katka si tu este?

katka.he
11. feb 2010

jasne 😉

mata1001
11. feb 2010

co robis?

ejasmeja
11. feb 2010

ahoj Mati! no teda! anketa! idem sa na to kuk 🙂

mata1001
11. feb 2010

ahoj ejka ja sa nezdam co? 😀 😀 😀

katka.he
11. feb 2010

som v praci... a ty? co porabas doma?

m.a.y.a.
11. feb 2010

ahoojte babenky 😵 😵 co noveho nase tehule ??
mna boli hlava uz druhy den co s tym ☹ ☹

mata1001
11. feb 2010

trocha kuk telku,popisem s vami a musim si haro umyt,bo zajtra idem k dr,tak aby som tam neodplasila pacientky a nedajboze doktora. 😀

a ty nemas robotu ze si na mk? 🙂

katka.he
11. feb 2010

ahoj maya a ty ako? ako pokracujes ty?

mata1001
11. feb 2010

mayka ahoj skus si lahnut v tichu a daj si mokru vreckovku na krk.mne to pomaha sem tam-ked ja uz nemozem lieky.a ibalgin nezabera?

ejasmeja
11. feb 2010

1. veterinarka, zahradnicka
2. zahradna a krajinna architektka, ktora chova zvierata 😀
3. Igor Timko (NO NAME) - lebo ma trapne texty a piesne na 1 kopyto
4. neviem si na nikoho spomenut
5. asi ma este len caka... zatial pohladnice, srdiecka, kvety, cokoladky... mnam! 🙂

katka.he
11. feb 2010

😀 jasne ze mam... robim a popritom aj zbezne citam co mate nove 😀

mata1001
11. feb 2010

no ejka tak tebe sa splnil detsky sen,cim si chcela byt tak tym aj si.no super 😉

m.a.y.a.
11. feb 2010

katka: zatial v pohode len ta hlava ma trapi 😠 😠 a ty ako mrcha uz konci predpokladam a merias ci nahoda ??

katka.he
11. feb 2010

nie zatial nemeriam cez mrchu nemeriam.... ano este tak do soboty budem mrchovat a potom zacnem znova merat... a ty zatial nemas nejake tehu priznaky, ktore ti troska vadia...

ejasmeja
11. feb 2010

caute dievcata!
Mayi, mne na hlavu zas pomaha teplo a klud, posuchat si ruky a prikladat na bolave miesta, aj na oci a aj na krk.
Mati, no v podstate splnil, aj ked veterinarka nie som, ale bez zieratiek si neviem zivot predstavit! 🙂

m.a.y.a.
11. feb 2010

eja:pekne 🙂 🙂
mata: noo vcera som si lahla s bolestou a rano som vstala ide ma drbnut a lieky tiez nemozem nechcem riskovat ☹

mata1001
11. feb 2010

a mas aj doma nejake?

m.a.y.a.
11. feb 2010

mata: anketa 🙂 🙂
1. zdravotna sestricka
2. statny uradnik
3. james blunt je proste super ale su aj viaceri ...
4. matthew Mc conaughey 😀 😀
5. vzdy ma niecim mm prekvapka ale take malickosti ma dostanu najviac ja si na sperky a zlato nepotrpim

a ty daj nieco ...

ejasmeja
11. feb 2010

Mayi, lieky teraz radsej nie, ked nemusis. bolest vychadza z krku? skus poskumat, mozno mas stuhnutu siju, skus si prehmatat krk a trapezy (tusim tak sa volaju tie svaly na pleciach, vsak?) krk ta boliet nemusi, ale skus pouvolnovat, ponatahovat jermne, strecing a teplo. mozes si dat do mikrotenoveho sacku sol a nahriat v mikrovlnke a to prikladat na krk a ramena.

ejasmeja
11. feb 2010

mati, iba doma mam zvieratka, neber to tak, ze mam chovnu stanicu, alebo co 😀 mam psika a mala som aj kocurika, ten mal 17 rokov. havko ma 14. a este u starkych mame macku Zuzu a jej syna Misa - su ohromne podareni a mudri! Miso chodieva so mnou a so psom na prechadzy do lesa a pocuva na zavolanie ako psik! kto nas tak vidi chodit, mysli si, ze som nejaka bosorka! 😀

m.a.y.a.
11. feb 2010

eja: mas dobre napady, mne ta bolest vyraza na celo a oci ako migrena ja ju mavam davala som si flector ale to by ma resp. nas zabilo ale tento krat je ta bolest slabsia len obcas vyrazi do cela a oci trpa najviac , dokonca mi vadi pohlad z okna na biely sneh 😠 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre