Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
11. feb 2010

ejka paaaaaa

lubka0506
11. feb 2010

anketa:1. kvetinárka alebo doktorka, 2.obchodný pracovník 😀, 3.súhlasím s tým Mullerom-je otrasný a nevie spievat, 4.nikto ma nenapadá,5. každý valentýn bol pekný...vždy drobnosti kvety sladkosti,pozvanie na pizzu a tak... 😵

lubka0506
11. feb 2010

mata si tu? ☹

mata1001
11. feb 2010

ano mojka som tu.ja som v tejto teme inventar 😀

lubka0506
11. feb 2010

ešte že tak 🙂 máš sa lepšie? nádcha ustupuje?

mata1001
11. feb 2010

ale hej uz je to o moc lepsie.zaberaju homeopatika a celaskon.musim si este caj spravit aj ked mi uz moc nechuti...

a ty ako sa mas?este to sitie boli?uzti to nehnisa?

lubka0506
11. feb 2010

už mi je celkom dobre včera som vytiahla posledný štich už je to v pohode...včera ma bolelo brucho ale možno preto lebo mám prvú mrchu po operácii,mala som aj zvýšenú teplotu ale už je to v pohode...

m.a.y.a.
11. feb 2010

mata ale noo ze inventar 🙂 🙂 to snad nie ale mas viac casu na pisanie ja dnes tiez sefik je a sluzbke pracicku na dnes slubenu uz mam aj ked ina caka ale pocka 😀 😀
a ozik mata neskusala si ten sprej do nosa MAR pre tehule vhodny !!!

lubka: noo od kvetinarky a doktorky ze obchodny pracovnik je daleka cesta ale to ma asi kazda z nas ze ??

mata1001
11. feb 2010

lubi tak pomaly sa ti to aj zahoji.a ides aj na kontrolu,ci ako to teraz bude riesit s tebou tvoj dr?

mayka to je ta morska sol?ja mam Quixx morsku sol kvapky do nosa ale su o nicom totalne.vobec mi nepomahaju tak mi mm kupil ine ale aj su prd.ale aspon nieco si striekam do nosa...

lubka0506
11. feb 2010

ano mayka cesty sú spletité... 🙂 mata idem v pondelok na kontrolu,uvidím čo mi povie...

mata1001
11. feb 2010

no potom daj vediet,sme zvedave,...dufam ze len dobre spravy...

m.a.y.a.
11. feb 2010

mata to hej ono najlepsie su tie ktore prave nemozes !!! tieto su len taka nahrada ja som mala nadchu akurat ked som mala ovu tak som si pekne davalai Olint no preslo mi to behom 5dni dufam ze ma nieco nezlomi vyhybam sa chorim aj tu v praci lebo niektori su chori a chodia kludne do prace a rozdavaju bacile 😠 😠

lubka a kde si mala tie stehy???

mata1001
11. feb 2010

maya ja nikam nechodim,mna nakazil otec.doniesol bacila a samozrejme mi ho tu aj nechal a sadol si na mna. (ten bacil )debil... 😖 😖 😖

m.a.y.a.
11. feb 2010

mata nooo riadny debilny bacil ale uz by ti to malo prejist nie?? cca 7-10dni trva take prechladnutie

lubka0506
11. feb 2010

maya mala som steh na oboch vaječníkoch a na pupku... 😀

mata1001
11. feb 2010

ano teoreticky by to uz malo prejst.uz to mam 5 den...ved uz skrachujem na vreckovkach 😀 😀 😀

lubka0506
11. feb 2010

baby už ste obedovali? ja sa idem napapkat urobila som si rizoto a polievku...mnááám...tak neskor papa 🙂

m.a.y.a.
11. feb 2010

lubka uz som v obraze d orbu chut k obediku idem aj ja 😵 😵

mata1001
11. feb 2010

aj ja baby aj ked mam uz polievku za sebou.paaa

ejasmeja
11. feb 2010

Mati, skus kvapky do nosa Pinosol - su z eukaliptoveho a tusim borovicoveho oleja. pomahaju mi velmi aj ako prevencia, ked iba zacinam citit, ze na mna lezie nadcha. vyborne zaberaju.

mata1001
11. feb 2010

ejka vdaka...ty tolko toho vies.. 🙂

mata1001
13. feb 2010

ahojte koceny ste tu niektora?

ejasmeja
14. feb 2010

mati, skusila si? a ako? pomohli?

katka.he
15. feb 2010

dobre ranko...

ejasmeja
15. feb 2010

dobre ranko, dievcata 🙂

mimuska77
15. feb 2010

Ajojte babulky,no ja som sa tu už dlho neukázala,ale chcem Vám povedat,že ešte v piatok som absolvovala dokinu,je pravda že vtedy som k nej išla okolo 10:00 a tak ked som už bola v nútri povedala som jej všetky moje "problémy" a povedala,že aj tak patrím k tým štastnejším ktoré cyklus majú len je nepravidelný,v piatok mi predpísala na 5 dní Duphaston,že to možu aj ženy v prvých mesiacoch 😅 tehu a že ona si ma teraz odsleduje!Ešte povedala nebojte sa VZDY JE SANCA!Ale nakolko som prišla neskor k nej povedala mi že na odbery aby som prišla dnes ráno.

Takže som bola aj som bola prvá,čiže som nesmierna šikulka,zobrala mi všetky možné výtery a aj krv na hormonálny profil a o týžden budem mat výsledky 😉

Velmi ma prekvapila pretože v piatok som jej spomenula,že beriem aj Femi kvapky a dnes mi hovorí: ja som si tie kvapky pozrela a zistila som si na čo sú možem Vám ich len a len odporučit!
Neviem síce ako dopadnú výsledky,ale som nesmierne štastná,že som to začala riešit,a dakujem aj Vám za podporu!!!! 😅 Inak Vás všetky pozdravujem a ked budem mat trošku viac času tak sa ukážem,pá,pá a ešte pekný dník 😅

ejasmeja
15. feb 2010

Mimuska! no to je dobre, budem ti drzat palce! aj na nohach! 😀
vela stastia a som zvedava na dalsie dobre spravy! 😉

ejasmeja
15. feb 2010

nikde nikto? Mati, nie si tu?

katka.he
15. feb 2010

ahoj eja...ako sa mas?

ejasmeja
15. feb 2010

ahoj Kati! my sme si tusim este nepisali, vsak? celkom fajn, len som nejaka nedospata. a co ty?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre