• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
Mati, ja som nejaka strasne unavena teraz, som to nestihla dospat cez vikend a rozmyslam, ze si vezmem dovcu aspon v piatok a mozno aj v pondelok
15. feb 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimuska! no dofrasa aj so strojom a nech si to teraz riesia, ked ti to poriadne nevysvetlili, nie? to si teda mala riadnu smolu!
15. feb 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus z casti to je tvoja vina ale z casti zas ti to mali vysvetlit a mala si mat skolenie na novy stroj.

majuska tak ti prajem aby si mala veeeellla vela domcekov na upratovanie a zarobila vela eur na tu tvoju vysnivanu dovcu

ejka setri sa...musis oddychovat!!!
15. feb 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, ja by som sa, ale kedy to mam stihat? :sweat_smile:
15. feb 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejka ani nehovor tomu sa hovorí,že týžden blbec keby nebolo toho piatku a super rozhovoru s dokinou tak asi zošaliem ale ohladne prístroja mi nemohli nič,pretože som sa držala presne podla návoda a tam to pokašlali,bolo napísané doplnit do všetkých fliaš vodu takže mi zakázali byt taká "perfekcionistka",čo je pozitívne no nie???????????

Eji no veru už s tou robotkou by si to nemusela prehánat aj oddychovat treba :grinning:

A maji,že dominikánska...No to je bomba miesta kde by ste chceli íst,také Vysoké,alebo Nízke Tatry ako ja s mm chodievame to by Ti ani nestačilo,ale to samozrejme srandujem,len si pekne uži dovolenku pri mori :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. feb 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata, no vsak aj tak este dovolenka je v nedohladne, vieme ze chceme ist v auguste ale o domov a to nieje dovolenka :sweat_smile: tak sa clovek viac unavy nez oddychne :grinning:
no vsak uvidime, no mimus s tym strojom :wink: mali ti to riadne vysvetlit :wink:
15. feb 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky tak ja idem navarit dobrú polievočku,lebo rezne aj ryža ostali zo včera a za chvílu mám mm doma :wink:

Na koníku ten čas nenormálne letí a ja by som tu s Vami kecala aj týžden,ale ak budem moct ihned som tuuu,pá,pá, zatial :grinning:
15. feb 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus aj ja idem v auguste na dovolenku...budem na 10poschodi v nemocnici v porodnici a uplne zadarmo...jaaj stravu si treba platit ale inac all inclusive :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimus, to si vystihla a tak mas apson potvrdene, ze nema byt perfekcionistka a teda nie ze sa od prace pretrhnes! :wink: :grinning:

a neboj, ja to neprehanam s robotkou, ale s tehu aktivitami a teda nestiham moc spat. hlavne v noci je to nafigu, ked musim bezkat na wc aj 2-3-krat za noc... och!

Majus, myslim, ze zemetraseni sa obavat nemusis. ja by som tiez hned isla k moru! juj! hockam! :slight_smile:
15. feb 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: mati! ja idem tiez akurat tak na matersku "dovolenku" hehe! srandista ten, ktory to nazval ze dovolenka, no nie?
15. feb 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejka tebe MD kedy zacina?
15. feb 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte babenky, ako mate?? citala som ze ste mali krasny week :dizzy_face: :dizzy_face:

mata: ako dr. v piatok vsetko OK ze jo?? a preco si musis platit stravu v nemocke?? my to tu tak nemame ale strava sa celkom dala teda nie vzdy ale ranajky som mala rada vecere boli prekvapenim dna :grinning: :grinning:.

eja: noo cik sem a cik tam jojo je to dost na nervy co??? ale uz mas vacsiu polovicu za sebou a mas to za par??
15. feb 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, tusim v aprili, niekedy v polovici a tebe?
15. feb 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus, no vysoke tatry to mi uplne stacia moja, ale teraz kym sme v uk, to chcem chodit na take miesta na ktore viem ze ma nebude stat ist ak sa prestahujeme spat do pl :wink:
mata, poviem ti ze aj taku dovolenku ako mas ty by som brala :grinning:
15. feb 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka ahoj no vsak ale strava sa plati v nemocke nie?ci mam zle info?

ejka ja 22.6.
15. feb 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayi, teraz sa uz len gulat budem az do porodu! hihi! :grinning:
ale najhorsie je odgulat sa uprostred noci na wc, to kek mam vstat z matraca, ktory mam na zemy taka rozospata, tak je to des a hruza! a ja taaaaaaaaaak rada spiiiim! :pensive:
15. feb 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska ja viem a ja vam to vsetkym zo srdca prajem aby ste sli aj vy...a nebojte.pojdete... :slight_smile:
15. feb 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, to by bolo nehorazne chciet za taku zlu stravu (ako je v presovskej porodnici) este aj zaplatit! :grinning:
myslim, ze sa neplati strava v nemocke
15. feb 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata: noo u nas v BB ee ja som neplatila ani centik a tehule maju dokonca bonus vzdy ))) ved uvidis ale to rychlo ubieha baby co??
15. feb 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji, neboj, aj ta M dovolenka bude, ani sa nenazdas... :wink:
a v PL kde byvate?
15. feb 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mayi, strasne rychlo to ide! ja by som si toho chcela este tolko o tehu precitat, nastudovat, venovat sa sebe a babu v brusku a nemam keby! :frowning2: zeny by mali ist na matersku hned, ako zistia, ze su tehu. a nie az takto neskoro v 36. tt :frowning2:
ved si tehu ani nestiham vychutnavat
15. feb 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak o tej strave mam zle info.newa myslim ze aj tak budem mat ine starosti ako sa zaujimat o jedlo.bojim sa...
15. feb 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja budem musiet padat idem este povybavovat nejake veci pred pracou tak zatial papap za pol hodky padam :dizzy_face:
15. feb 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eja: mas ty pravdu mali by zeny hned ist na MD lebo aj tak od obeda toho moc v praci neurobia (unava dolieha hned po jedle) doma co to porobime a vecer lihame po prvom serialy (teda ja vzdy :grinning: :grinning: )

mata: veru kasli na to ved budes mat ine mile starosti a jedlo sa ti same donesie :dizzy_face: :dizzy_face: a mas este cas si to zistit!! a co mm bude pri porode ?? mate doma take debatky?

majuska: nam pise z UK ?? ja tam mam svagrinku ))
15. feb 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska paaaa a pekny dnik.ja musim ist na postu bleeee sa mi nechce
15. feb 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eja, v pl este nebyvame ale budeme v blizkej buducnosti ratam tak 2 roky, asi nejaklych 120km od warshawy
eja a kde presne je tvoja svagrinka :wink:
matus prajem vam pekny dnik a hlavne davaj na seba pozor :wink:
15. feb 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majus, aku svagrinku myslis? aha! to pisala Maya :slight_smile:
Mati, ak budete mat taku starvu ako mamicky v PO, tak nech ti radsej muzik nosi z domu, lebo tu je to des, same somariny, ktore mozu babatko nafukovat a moze z nich mat koliky... proste vobec neberu do uvahy, ze zeny svoje deticky koja. okrem toho vraj male porcie.
a porodu sa neboj! je to prirodzena vec urcite to zvladnes :wink:
15. feb 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majus, PL mam rada, je to krasna krajina :slight_smile:
pekny dnik zelam!
15. feb 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sorky ejka :grinning: no aj tebe krasny dnik a vidim ze uz mas 27tt, kraaaaasaaaa :dizzy_face:
no ja tiez mam rada pl, mne sa tam paci :wink:
prajem pekny dnik ja padam caute :grinning:
15. feb 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majuska, ja by som tam chcela ist na dovolenku. na polostrov Hel a na tie pohyblive piesocne duny a mociare. no parada! videla som fotky, co boli kamosky a hned som si to tam zamilovala. tak snad sa coskoro podari. mali sme ist pred rokom, ale zial, zahaproval frajer, tak nic z toho nebolo... skoda, snad pojdem, ked uz bude babo na svete a bude sa snim dat ist na dlhsiu cestu, ked bude vacsie... :slight_smile:
potom si mozeme dat aj rande v PL, ak tam uz budes :slight_smile:
15. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok