Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

ejasmeja
15. feb 2010

Mati, ja som nejaka strasne unavena teraz, som to nestihla dospat cez vikend a rozmyslam, ze si vezmem dovcu aspon v piatok a mozno aj v pondelok

ejasmeja
15. feb 2010

Mimuska! no dofrasa aj so strojom a nech si to teraz riesia, ked ti to poriadne nevysvetlili, nie? to si teda mala riadnu smolu!

mata1001
15. feb 2010

mimus z casti to je tvoja vina ale z casti zas ti to mali vysvetlit a mala si mat skolenie na novy stroj.

majuska tak ti prajem aby si mala veeeellla vela domcekov na upratovanie a zarobila vela eur na tu tvoju vysnivanu dovcu

ejka setri sa...musis oddychovat!!!

ejasmeja
15. feb 2010

Mati, ja by som sa, ale kedy to mam stihat? 😅

mimuska77
15. feb 2010

ejka ani nehovor tomu sa hovorí,že týžden blbec keby nebolo toho piatku a super rozhovoru s dokinou tak asi zošaliem ale ohladne prístroja mi nemohli nič,pretože som sa držala presne podla návoda a tam to pokašlali,bolo napísané doplnit do všetkých fliaš vodu takže mi zakázali byt taká "perfekcionistka",čo je pozitívne no nie???????????

Eji no veru už s tou robotkou by si to nemusela prehánat aj oddychovat treba 😀

A maji,že dominikánska...No to je bomba miesta kde by ste chceli íst,také Vysoké,alebo Nízke Tatry ako ja s mm chodievame to by Ti ani nestačilo,ale to samozrejme srandujem,len si pekne uži dovolenku pri mori 😅 😅 😅

majuska7979
15. feb 2010

mata, no vsak aj tak este dovolenka je v nedohladne, vieme ze chceme ist v auguste ale o domov a to nieje dovolenka 😅 tak sa clovek viac unavy nez oddychne 😀
no vsak uvidime, no mimus s tym strojom 😉 mali ti to riadne vysvetlit 😉

mimuska77
15. feb 2010

babulky tak ja idem navarit dobrú polievočku,lebo rezne aj ryža ostali zo včera a za chvílu mám mm doma 😉

Na koníku ten čas nenormálne letí a ja by som tu s Vami kecala aj týžden,ale ak budem moct ihned som tuuu,pá,pá, zatial 😀

mata1001
15. feb 2010

majus aj ja idem v auguste na dovolenku...budem na 10poschodi v nemocnici v porodnici a uplne zadarmo...jaaj stravu si treba platit ale inac all inclusive 😀 😀 😀

ejasmeja
15. feb 2010

Mimus, to si vystihla a tak mas apson potvrdene, ze nema byt perfekcionistka a teda nie ze sa od prace pretrhnes! 😉 😀

a neboj, ja to neprehanam s robotkou, ale s tehu aktivitami a teda nestiham moc spat. hlavne v noci je to nafigu, ked musim bezkat na wc aj 2-3-krat za noc... och!

Majus, myslim, ze zemetraseni sa obavat nemusis. ja by som tiez hned isla k moru! juj! hockam! 🙂

ejasmeja
15. feb 2010

😀 mati! ja idem tiez akurat tak na matersku "dovolenku" hehe! srandista ten, ktory to nazval ze dovolenka, no nie?

mata1001
15. feb 2010

ejka tebe MD kedy zacina?

m.a.y.a.
15. feb 2010

ahoojte babenky, ako mate?? citala som ze ste mali krasny week 😵 😵

mata: ako dr. v piatok vsetko OK ze jo?? a preco si musis platit stravu v nemocke?? my to tu tak nemame ale strava sa celkom dala teda nie vzdy ale ranajky som mala rada vecere boli prekvapenim dna 😀 😀.

eja: noo cik sem a cik tam jojo je to dost na nervy co??? ale uz mas vacsiu polovicu za sebou a mas to za par??

ejasmeja
15. feb 2010

Mati, tusim v aprili, niekedy v polovici a tebe?

majuska7979
15. feb 2010

mimus, no vysoke tatry to mi uplne stacia moja, ale teraz kym sme v uk, to chcem chodit na take miesta na ktore viem ze ma nebude stat ist ak sa prestahujeme spat do pl 😉
mata, poviem ti ze aj taku dovolenku ako mas ty by som brala 😀

mata1001
15. feb 2010

mayka ahoj no vsak ale strava sa plati v nemocke nie?ci mam zle info?

ejka ja 22.6.

ejasmeja
15. feb 2010

mayi, teraz sa uz len gulat budem az do porodu! hihi! 😀
ale najhorsie je odgulat sa uprostred noci na wc, to kek mam vstat z matraca, ktory mam na zemy taka rozospata, tak je to des a hruza! a ja taaaaaaaaaak rada spiiiim! 😔

mata1001
15. feb 2010

majuska ja viem a ja vam to vsetkym zo srdca prajem aby ste sli aj vy...a nebojte.pojdete... 🙂

ejasmeja
15. feb 2010

Mati, to by bolo nehorazne chciet za taku zlu stravu (ako je v presovskej porodnici) este aj zaplatit! 😀
myslim, ze sa neplati strava v nemocke

m.a.y.a.
15. feb 2010

mata: noo u nas v BB ee ja som neplatila ani centik a tehule maju dokonca bonus vzdy ))) ved uvidis ale to rychlo ubieha baby co??

ejasmeja
15. feb 2010

Maji, neboj, aj ta M dovolenka bude, ani sa nenazdas... 😉
a v PL kde byvate?

ejasmeja
15. feb 2010

Mayi, strasne rychlo to ide! ja by som si toho chcela este tolko o tehu precitat, nastudovat, venovat sa sebe a babu v brusku a nemam keby! ☹ zeny by mali ist na matersku hned, ako zistia, ze su tehu. a nie az takto neskoro v 36. tt ☹
ved si tehu ani nestiham vychutnavat

mata1001
15. feb 2010

tak o tej strave mam zle info.newa myslim ze aj tak budem mat ine starosti ako sa zaujimat o jedlo.bojim sa...

majuska7979
15. feb 2010

baby ja budem musiet padat idem este povybavovat nejake veci pred pracou tak zatial papap za pol hodky padam 😵

m.a.y.a.
15. feb 2010

eja: mas ty pravdu mali by zeny hned ist na MD lebo aj tak od obeda toho moc v praci neurobia (unava dolieha hned po jedle) doma co to porobime a vecer lihame po prvom serialy (teda ja vzdy 😀 😀 )

mata: veru kasli na to ved budes mat ine mile starosti a jedlo sa ti same donesie 😵 😵 a mas este cas si to zistit!! a co mm bude pri porode ?? mate doma take debatky?

majuska: nam pise z UK ?? ja tam mam svagrinku ))

mata1001
15. feb 2010

majuska paaaa a pekny dnik.ja musim ist na postu bleeee sa mi nechce

majuska7979
15. feb 2010

eja, v pl este nebyvame ale budeme v blizkej buducnosti ratam tak 2 roky, asi nejaklych 120km od warshawy
eja a kde presne je tvoja svagrinka 😉
matus prajem vam pekny dnik a hlavne davaj na seba pozor 😉

ejasmeja
15. feb 2010

Majus, aku svagrinku myslis? aha! to pisala Maya 🙂
Mati, ak budete mat taku starvu ako mamicky v PO, tak nech ti radsej muzik nosi z domu, lebo tu je to des, same somariny, ktore mozu babatko nafukovat a moze z nich mat koliky... proste vobec neberu do uvahy, ze zeny svoje deticky koja. okrem toho vraj male porcie.
a porodu sa neboj! je to prirodzena vec urcite to zvladnes 😉

ejasmeja
15. feb 2010

Majus, PL mam rada, je to krasna krajina 🙂
pekny dnik zelam!

majuska7979
15. feb 2010

a sorky ejka 😀 no aj tebe krasny dnik a vidim ze uz mas 27tt, kraaaaasaaaa 😵
no ja tiez mam rada pl, mne sa tam paci 😉
prajem pekny dnik ja padam caute 😀

ejasmeja
15. feb 2010

Majuska, ja by som tam chcela ist na dovolenku. na polostrov Hel a na tie pohyblive piesocne duny a mociare. no parada! videla som fotky, co boli kamosky a hned som si to tam zamilovala. tak snad sa coskoro podari. mali sme ist pred rokom, ale zial, zahaproval frajer, tak nic z toho nebolo... skoda, snad pojdem, ked uz bude babo na svete a bude sa snim dat ist na dlhsiu cestu, ked bude vacsie... 🙂
potom si mozeme dat aj rande v PL, ak tam uz budes 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre