• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
mati, ani mne nie a okrem toho ta stabilita je tam uplne naprd.
17. feb 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mayi, ako myslis podla cinskeho kalendara? je rok tigra, to myslis? ci daco ine?
17. feb 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eja: na webe fici taky kalendar alebo si daj do vyhladavaca cinsky kalendar pohlavia dietata je tam vek matky a mesiac pocatia a malo by ti ukazat co to bude nooo vacsine to sadlo asi len 2% nie tak sama som zvedava co to bude
17. feb 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si idem hladat a hned vam napisem! :grinning:
17. feb 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayka mne dievca. a zakladatelka je makda. :wink: ale aj ta sem moc nechodi.ach tie nase baby.

majus neboj aj ty budes a coskoro.teraz ta caka nejake vysetrenie ci?
17. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vychadza mi, ze to bude dievcatko, ale zas kazdy mi hovori, ze to bude chlapec, tak ja neviem... :grinning:
17. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata, nie ziadne vysetrenie, tu v uk nepojdem lebo su tu tupci :confounded: ak pojdem na svadbu v auguste to si pekne pojdem do mojej gyndy :wink: pockame pekne rok od snazenia :wink:
17. feb 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame zatial iba dievcenske meno, chalanske sme zatial nedohodli ziadne. som zvedava, ci sa na najblizsom UZV ukaze... :slight_smile:
17. feb 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata: noo jasne makda nejako mi to uz nepali chce to nejaky cukor :grinning: :grinning:

baby tak to budu jasne baby nie ??? nam vychadza chlapec tak uvidime ci to tak aj bude :slight_smile:
17. feb 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayi, to je tehotenska demencia - cukor nepomoze! :grinning: ale neboj, po porode sa to vrati do normalu... :grinning:
17. feb 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majusale do augusta je vies aka dlha doba??? no ale ved ty vies ked tam nedoverujes dr tak nie je o com...ze?

ejka a ake mate pre babu?
17. feb 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame Svetlanku, da sa tak pekne volat, ked je malicka ze Svetluska :grinning:
17. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eja si ma pobavila a aj ukludnila :grinning: :grinning:

majuska veru aj moja svagrinka ked pride z UK tak chodi na kontrolu ku svojej gyn tu na SK tam ze to je otras tak vydrz august je tu ani sa nenazdas !!!
17. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matus tymto buzerantom nedoverujem,
a mame stale cas :wink: a ako som hovorila chcem ist na svadbu v auguste tak nejako specialne nic robit nebudem :grinning: ak ma babo prist to pride ak nie to nie :wink:
17. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eja: svetluska je krasne meno

mata a co vy ake mena mate v kurze ??
17. feb 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svetlanka ano uz si spominam.uz sme sa o tom bavili.aj moja kolegyna bola Svetlana a je to dobra baba

mayka veru veru ejka ma pravdu demencia to je to spravne slovo.mam ju j ja nic si z toho nerob.zvyknes si :grinning:
17. feb 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa paci sarah, sandra, vaneska, barbara, rebeka mm sa paci lenka alebo lucia,...
majuska isto si pisala ako a co mas ale vies ta demencia xixi v com sa nedari alebo sa snazite kratko??
Mayi, to je vedecky dokazane, ze v tehotenstve sa zhorsuje pamat aj znizuje IQ! ale po porode sa to vrati na povodne hodnoty...
lenze ak budes furt s babo sama doma, tak sa ti zas zmeni slovnik na same "ťuťu, ňuňu, fufu..." :grinning:
maya toto je 8cyklus :wink:
17. feb 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my doma no segra ma luciu a davida a svagrina kristiana a mateja a my chceme bud nelu,nataliu a filipa.ale to su len moje rozhodnutia moj mm sa zatial nevyjadril.on si robi srandu a ked sa ho pytam tak mi zacne menovat take mena z roku jedna-dva.tak potom sa rehnime...dionyz a tak...
17. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo 9cyklus?? uz to neratam ale ak sa nebude darit do jula, to sa pojde k dr :wink:
17. feb 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska dobry vyber az 7 :dizzy_face: :dizzy_face:

eja : to myslis vazne ze v tehu sa zhorsuje pamat?? ja som ze si robis srandu ved ja si uz teraz musis pisat co a kde ist kupit a co potom ,....... :unamused: :unamused:
17. feb 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska tak to nie je az take zle ved mozno ste netrafili ten spravny den nie??? moja znama si poctivo meria a podla nej mava ovu niekde na konci a podla dr. na zaciatku a teraz su mudri vsetci takze chce to len cas ale tie vysetrenia isto treba skusit "!! pomozu !!

mata: dioniz noo som sa skoro pocikala a co tak Hugo, alebo dnes som pisala jednemu panovi list a mal tam meno ze Zvonimír a to som neverila vlastnym ociam :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mayi, to naozaj, ja si to uvedomujem na sebe, ze ako zabudam nepodstatne veci.

musim uz ist dievcata, idem na predporodnu pripravu a cvicenie.
krasny dnik vam zelam :wink:
17. feb 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee eja super tak pekne cvickaj paaa
17. feb 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejka pa mojka a pekny dnik.

mayka Zvonimir? :grinning: :grinning: :grinning: skusim navrhnut mm ci sa mu to nahodou nepaci :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babule tak ste sa tu akosi rozbehli a aj tie mená no náhodou ten Zvonimír to je podarené,to som ale fakt ešte nikde nepočula :grinning:

Majuska a Ty sa mi miláčik netráp ja ked som Ti povedala že do roka a do dna od Vašej svadbičky tak do roka a do dna to mi ver a prajem Ti to zo srdiečka ešte s mm máte 4 mesiace tak neboj to je ešte dlhá doba a za vtedy sa dá ešte tolko toho "uštrikovat" a nezabúdaj že sa to s nami snažilkami rozbehne a potom v lete máš bárs kolko času navštívit dokynu..Ty si ešte mladunké stvorenie takže cesta k dietatku je lahšia a to mi ver na chvíločku by si mala zabudnút na teplotky a dat tomu úplne uvolnený priebeh a uvidíš že tehu budeš čoskoro a to ja sa nemýlim :wink:
17. feb 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mimuska, aj tak urobim, koncim merat po ovulke :wink:
17. feb 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste zas zmyzli, ja teraz budem musiet padat
17. feb 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok