• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
Ahojte dievcence! :slight_smile:
ako sa dnes mate?
inak ja teda jedneho Zvonimira poznam aj osobne a je to super chlapik :slight_smile: takze aj ked netradicne, mne to meno teda ozaj nevadi... ale deti by sa mu asi smiali v skole. tie male "mrchy" vedia byt riadne krute...
18. feb 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, sice som tu dlho nebola, ale Vas pravidelne citam, vy ste tu vzdy len tak doobeda, alebo tak, ked ja "tazko" pracujem :grinning: Ja sem nabehnem len neskoro vecer. Takze co mam nove?
Bola som u dokiho, nasiel mi nejaku skvrnku velkosti makoveho zrniecka a povedal, ze je to endometrioza a ze mi to vypali, ... tak to budem riesit najblizsie. :confounded:
Vcera som bola na pripravu na hsg. Vysledky su az o 2 tyzdne. Doki sa ale musel ponahlat k surnemu pripadu, tak mi nestihol vysvetlit ako sa robi hsg. Viete mi to niektora poradit? Som strasne zvedava a 2 tyzdne asi nevydrzim :wink:
18. feb 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Natalca!
a kde ti tu skvrnku vlastne nasiel?
s hsg ti neporadim teda...
18. feb 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj eja, na krcku maternice
ja som mu povedala, ze ma skoro cely cyklus boli brucho a podbrusko a uz sa k tomu pridali aj krize a to je vraj jeden so symptonov... inak a polyp mi zmizol z nicoho nic :wink:
18. feb 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
polyp urobil najlepsie co mohol :grinning:

a ked ti to ma pomoct, tak nech ti to teda vypali, ak je to take malinke, nie je to nic strasne, neboj :slight_smile:
18. feb 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: to mas pravdu, mna nestrasi ten malinky fliacik ale endometrioza... ale este to nepotrvrdil na 100% tak nestresujem
eji, teba obdivujem, ty si bola vzdy taka aktivna, alebo len pocas tehu? super... ty by si mala byt asi stale tehu a kazdeho nakazit tvojou aktivitou :wink:
18. feb 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eji, idem zase pracovat, kuknem sem vecer, pekny den vam babulky vsetkym :wink: :dizzy_face:
18. feb 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nat, ved ako som pochopila, ta endometrioza je iba ten jediny fliacik a tym padom je to pre teba super, ze to nie je viac rozsirene, odstrani to doki a mas pokoj :slight_smile:
ja som bola dost aktivna aj pred tym, a zaujimala som sa o rozne alternativy, ale teraz to tehotenstvo vystupnovalo a som si uvedomila, ze ak nieco nezacnem robit ja sama pre seba (a tak trosku aj pre ine zeny), tak nik to pre mna neurobi...
a dakujem ti, si zlata :slight_smile:
18. feb 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natalca, aj ja by som mala, tak sa idem pokusit... :grinning:
aj tebe krasny dnik zelam! :wink:
18. feb 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eji, ak to bude pokracovat, pojdem na laparku a zisti aj ci to nie je roztrusene v bruchu... tak bezim, pa
18. feb 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam, je nie je a ze sa tomu vyhnes.
inak aby sa to neroztrusilo inde, alebo aby ste nedostali endometriozu, lekari odporucaju nesexovat pocas menstruacie, koli tlakom a podtlakom pocas sexu, ktore mozu uvolnenu vystelku maternice (sliznicu) vytlacit do vajcovodov a do brusnej dutiny.
18. feb 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ranostaji :slight_smile: vidím že sme sa obišli,ja som si dnes poriadne schrupla... :dizzy_face:
natalca hsg sú ludovo povedané "prefuky" vstrekuje sa do vajcovodov kontrastná látka...počula som že vela žien čo podstúpi hsg potom otehotnelo,žial u mna to tak nebolo. :unamused: a neboj sa tie fliačiky nebudú hádam až také zlé... :unamused:
18. feb 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj LubiI spachtosko! :pensive:
ako sa mas? si este tu?
18. feb 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata... tak ja som dnes bola na folikulometrii a mam tam krasne dokonca 2 vajicka co lekarka vravela ze este nevidela sucasne v obidvoch vajecnikoch krasne velke folikuly.... ale uvidime v utorok ktory folikul bol ten pravy... takze ja mam ocakavat ovulku lebo folik bol uz uz na prasknutie) taks a tesim
ale zla sprava bola ze mi nasla na materinici myom ( a to chodim k nej castejsie ako na wc), taktiez mi zistila cysticke vajecniky, takze laparoskopia ma vraj neminie.... skoda, ze to nevidela skor...
18. feb 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu ahoj
18. feb 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, nestresuj sa! myom nemusi vobec branit v otehotneni a cysticka vajecniky uz vobec nie! kamoska mala taktiez polycysticke vajecniky, nemala cely zivot mrchu, liecila sa dlho a nic nepomahalo. tiez uz bola objednana na laparku na "obrezanie" tych vajecnikov. lieky na zvysenie plodnosti a dozrievanie vajicka vysadila davno pred tym, uz na to aj presnata mysliet, prestala meriat bazalnu teplotu a zrazu sup a caka chlapceka!!! je asi v 29 tt! takze nic neurychluj hlavne. a neviem neviem, ci nebudes mat nakoniec krasne dvojicky... :wink: ako bratrancova zena, ktora mala tiez podobny problem ako mas ty! a ma dvojvajecne dvojicky - krasnych chlapcekov a kazdy je celkom iny, ale uzasne sa doplnaju! su zlatucky, takze sa netrap a nic neurychluj! :wink:

cau Mati! :slight_smile:
ako dnes?
18. feb 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj Kati, ty si brala nieco na podporu tvorby vajicok, ci to mas tak prirodzene, ze sa ti vytvorili 2 vajicka v oboch vajecnikoch?
18. feb 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejuska.. nie neberiem nic na podporu tvorby vajicok... same sa mi tak krasne vytvorili... mam v poriadku aj HP... tak som rada... Dr. ma posiela hned na laparku..ale este si dam poradit od inych odbornikov....
18. feb 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, nechod hned na laparku, ja by som pockala a poradila sa aj s inym lekaorm urcite. a vravim ti, ze z tych krasnych dvoch vajicok mozu byt krasne dve deturence :wink: tak sa hlavne neunahli! :wink:
18. feb 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka kam zmizla?
18. feb 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, ako dlho uz snazilkujete?
18. feb 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte baby

katka: krasne 2 foliky tak sup sup na to aby boli hned dve jednou ranou nie?? a mas o zabavku postarane a veru ako pise eja nechod hned na laparku skus trosku preliecit !!! :dizzy_face: :dizzy_face:

eja: dnes rano sa mi vratila kava vobec mi nechutila co som doteraz nemala problema :unamused: :unamused: ale chvala bohu ma len natahovalo :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejuska budeme sa velmi snazit odo dneska az do pondelka:slight_smile: a snazime sa viac ako 2,5 roka
18. feb 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eja: vcera si pisala ze chodis na cvicko pre tehule?? pomaha to?? ja tiez nad tym uvazujem ze ked bude vsetko okej tak asi nieco vyskusam :slight_smile:
18. feb 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katuška, tak hup na manželíka a držím palce na dvojičky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. feb 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam babenky ste mojou velkou oporou... :dizzy_face: :dizzy_face: ... ja som1x v zivote videla na sone ake su velke vajicka...no krasa normalne ako 2centovky boli :grinning:
18. feb 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mayi, aj mne najprv p=restala kava chutit a potom zacala hrozne smrdiet... hehe! uz to tu mas! :grinning: ale ja som tiez moc nezvracala...
mne cvicenia a orietalny tanec a aj plavanie veeeeeeeeeeeeeeelmi pomahaju. ked som to vynechala pocas vianocnych sviatkov, tak som si pripadala, ze sa ani hybat neviem - ako velryba vyplavena na palzi! :grinning:
vrelo odporucam, ak bude v tehu vsetko vporiadku sa co najviac hybat. len nie skoky, beh, prilis prudke pohyby a nedvihat nic tazke... inak sa v nicom co sa pohybu tyka obmedzovat nemusis
18. feb 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katuska, tfuj tfuj! (akoze poplutie pre stastie) :grinning:
18. feb 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: eji v d a k a :grinning: :grinning: ..az som sa utrela :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka: mne dr. vzdy ukazala na sone moje filiky ked ich bolo vidiet a teraz posledne som ho tiez videla tiez a bol jeden ale ty mas dva cistou cestou nooo tak to je fakt pekne a dufam ze mas muzika doma a nie niekde na cestach !!!!to by bol cert v tom aby to teraz nevyslo !!! od dnes do pondelka noo prudky week budete mat :slight_smile: :slight_smile:
18. feb 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok