Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

katka.he
18. feb 2010

😀 😀 😀 maya.....ach jaj neviem ci zajtra nevyberieme na oplodnovanie dovolenku s mm 😀 😀 😀 ...ale nie zartujem 😀

ejasmeja
18. feb 2010

to neutieraj! to je pre stastie! 😀 😀 😀

katka.he
18. feb 2010

😀 juuuuj ahaaa 😀 😀 😀

m.a.y.a.
18. feb 2010

katka: noo ale tak si dajte ranko a potom vecerom 😵 😵 my ked sme sa snazili mm spominana doteraz ze pekny tyzden to bol xixi tak ked sa zadaria u vas dve to budu spomienky 😵 😵

katka.he
18. feb 2010

😵 jaaj maya..len keby sa to podarilo

m.a.y.a.
18. feb 2010

ale jasne ze sa podari katka!!! no nebudem na teba mysliet aby sa ti nahodou neckalo cely vikendik ale pasticky drzat budem !!!! 😵 😵

katka.he
18. feb 2010

😵 😵 dakuej maya a ty sa ako vlastne mas? citala so ze ti prestala chutit kava? alebo sa mylim?

m.a.y.a.
18. feb 2010

noo dnes rano som ju veru nedopila co sa mi nestalo ma natiahlo a bolo po kave ale inac mi je fajn 😵 😵 zajtra rano si dam zase kavicku a uvidime ci prejde ale pijem velmo slabu a pol salky mam mlieko alebo smotanu 😀 😀

m.a.y.a.
18. feb 2010

a kde su nase babenky ci uz obedikuju !!!nam dned kolegyna nachystala nejake ranajky tak som este plna z nich a teda papkat budem uz az doma 🙂
a ty katka si v praci??

katka.he
18. feb 2010

kavicku pijes presne ako ja.... v salke mam pol na pol voda/mliecko.... tak mi chuti najviac.... zajtra vyskusas a uvidis ci ti nebude nevolno a inac kolkyze to tyzden by si uz mala byt?

katka.he
18. feb 2010

ano moja ja som v praci... vidim ze aj ty? ty v akej oblasti pracujes..ak nemozes tu napisat mozes aj IP..a ak nechces tak vobec nemusis odpovedat OK? 😉

m.a.y.a.
18. feb 2010

podla PM pomaly koncim 7tt asik v sobotu ale uvidim co povie dr. v marci budem mudrejsia

m.a.y.a.
18. feb 2010

robim v statnej sprave - uradnicka jak sa patri dnes mame nestrankovy den tak je aj klidek ale zajtra my idu dve kolegyne mimo urad aj sef tak bude riadna makacka zastupovanie 😠 😠

katka.he
18. feb 2010

ides az v marci k lekarke? alebo uz si pri nej bola a mas to tehu potvrdene...

mata1001
18. feb 2010

ahojte koceny...

m.a.y.a.
18. feb 2010

ee nebola som len testiky som robila a mrcha nedosla a v januari som bola na kontrole (4mes.) po kyrete a dr. povedala ze ked sa zadari staci prist po vynechani druhej mrchy tak cakam a ma pravdu lebo bude vidiet viac aj srdiecko v com dufam najviac !!

katka.he
18. feb 2010

jaj tak zajtra bude makacka.... a mozno ani nie, pretoze nikto nepride 😉

m.a.y.a.
18. feb 2010

hehe noo keby si mala pravdu ale isto bude veselo a ty kde robis ak mozes prezradit??

mata ahoooj no co najedena ??

mata1001
18. feb 2010

mayka zober si na zajtra dovcu a mas to vybavene 😀

m.a.y.a.
18. feb 2010

mata to by bola ina pecka 😀 😀 ale najeko to prezijem som na to cvicena

katka.he
18. feb 2010

ja som tlmocnicka..pracujem v jednej tal. firme... a robim tu vlastne vsetko preklady, sekretarku, a polo ekonomku 😀 😀

m.a.y.a.
18. feb 2010

katka zaujimava pracicka a tlmocis taliancinu?? ja som robila 6 rokov aj ekonomku popri praci a musim povedat ze to ma bavilo viac ako toto tu co robim noo mozno sa to casom zmeni, ved ako uradnik sedim uz 12rokov ponorka jak diva svina 😀 😀

mata1001
18. feb 2010

baby nestazujte sa 😀 😀 😀 vzdy lepsie ako pri pase stat 12h denne 😀

m.a.y.a.
18. feb 2010

no ale nam mata dala co?? 😨 😨 mata a ty si nebodaj pracovala tak tazko??

mata1001
18. feb 2010

no v masiarstve potom aranzerku a teraz naposledy uz super roboticka ako graficka za pc

katka.he
18. feb 2010

babenky ja mam super pracicku inu by som ani nechcela...len som tu strasne sama a niekedy mi tu z tej samoty harasi...ale furt je to lepsie ako tu sediet s nejakymi kolegynami co len intriguju

m.a.y.a.
18. feb 2010

noo pekne 😵 😵 od masiarstva do aranzerstva a napokon graficka dobra postupnost ale asik graficka je to prave orechove ze jo??

m.a.y.a.
18. feb 2010

katka vystihla si to super !!! intriganky su vsade ja mam preto jeden obranny system nehovorim o sebe a o svojom sukromi vsetko !!!! este ze mam sama kancel 😵 😵

mata1001
18. feb 2010

a to ani nechci vediet aku skolu mam ukoncenu... 😀
ano ta robota ma velmi bavila.kreativna no super.a dobry kolektiv...

m.a.y.a.
18. feb 2010

mata je jedno aku mas skolu hlavne je ze vies sa naucit nove veci a robit !!! ja ludi neriesim podla skoly 🙂 🙂
niekto moze mat 3 tituly pred a tri za menom a je naprosto ........... nejdem nadavat 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre