• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
Mati, som počula, že niektorí dr. dokonca dávajú neobmedzené vychádzky...to teda neviem, ako sa to dá....ale aspoň po 2 hoďky 2x denne je normálka, to si pýtaj...
19. feb 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam vychadzky ale len dve hodky rano a dve poobede ale to kam stihnem ist?akurat do potravin.a u nas v sobotu aj v nedelu skapal pes.ked sa chces zabavit tak musis ist do ineho mesta...
a dakujem cvalat budem az vecer :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak máš...no to aj u nás je také, že to tak môžeš jedine ku kámoške na kávu a hajde domov..
19. feb 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehehe! Mati! co ten dvojzmysel? :wink: :grinning:
19. feb 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babule prišla som len na skok lebo odbieham k vareniu a potom poobedná,ale ak sa ešte dnes pripojíte z robotky sa prihlásim :grinning:
19. feb 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejka nooooooo.... :grinning: :grinning: :grinning:

bobjan ved to.kym sa vychystam uz aj mozem ist domov :angry:

mimus cau co dobre varis?ja teraz jem vyzivu s lupackou
19. feb 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauu matuška roním hranolky a maso v páci na sposob cigánskej pečienky,polievku máme riadne zeleninovú ale dala by som si výživu s tou lupačkou mnam :sweat_smile:

Dúfam matus,že dobehneš na mk aj poobede,ak sa nebudeš venovat manželíkovi,v tom prípade je to o.k. :sweat_smile:
19. feb 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimuska! mnam! domaci obedik by som si hned dala. mna caka zas menu z restiky :frowning2:

Mati! ty betarka! :grinning:
19. feb 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejka ja sa nezdam co????

mimuska on pride az o 16h tak dovtedy som tu.a nechod do prace...bud tu s nami :grinning:
19. feb 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau ejuška,keby si bola bližšie aj by som Ta pozvala na obed,ale zas v reštike si možeš vybrat aj ked máš pravdu domáca strava je domáca strava...Len pred poobednou je to o hubu aj varím aj som na mk,teraz som si spravila kávičku a potom ešte polietam po byte trošku pospracem a možem íst do robotky!
A Ty mojka ešte tiež takto veselo pracuješ?Kedy oficiálne končíš pred MD? :wink:
19. feb 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka keby to šlo :wink: ,si zlatá :sweat_smile:
Ale jak somTi to smiešne napísala, že" roním" jasné že robím,to jepre to že robím tristo vecí naraz :grinning:
19. feb 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No babulky hranolky mám,za 10 minutiek hodím na panvicu masko takže ešte možem písmenkovat a inak matka normálne mám chut na výživu takže asi pred poobednou si ju pojdem kúpit do roboty mnam,mnam :dizzy_face:
19. feb 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja teraz vyvaram kolienka,ale od tej vyzivy mi je na vracanie bleeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimus, ja idem na mD az niekedy zaciatkom alebo v polovici aprila. a to vies, ked stihas dat v restike len menu, tak moc toho nenavyberas... ale neva! cez vikend uz bude domaca strava :slight_smile:

mas toho dnes vela, a z prace sa este ozves?
19. feb 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eji ved ozaj máš pravdu ved akurát som aj s mm dovolala,že s reštiky im donesú obed a oni tiež si vyberajú s obedného menu...No ale víkend to istí :sweat_smile:

No ani by som toho vela nemala,keby som si to sama nenaplánovala :grinning: Ale z práce sa ozývam na 100 pro,ved vieš že ten "moj neštastný prístroj som akože pokazila" :grinning: takže budem mat viac času na MK,len dúfam že to tu nečíta moj zamestnávatel,lebo inak v robotke pracujem jak včelička,ved aj Vy to viete :wink: :wink: :wink:

No ale už MD máš zapár je ale super ak Ti to aj zdravie dovoluje,že ešte pred MD možeš pracovat,ja to budem mat tažšie,lebo tehula v chem.závode nemože byt,no ale to budem riešit potom len som sa na chvílu zamyslela :wink:
19. feb 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aj Ty matka sa zapájaš do varenia?No nakoniec Ta to aj začne bavit :grinning:
A bábatku nechutí výživa?No ale malo by si zvykat :sweat_smile: :wink:
19. feb 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja na to menu, papa zatial :slight_smile:
19. feb 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau Ejuš tak dobrú chut :slight_smile:
A nezabudni poobede sa ukážem,pá,pá :wink:
19. feb 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimuska no cela vyziva aj s lupackou sla pekne krasne von... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati! to vazne! a to iba tak? chudatenko!
19. feb 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no si predstav!!! a s takou chutou som ju jedla...a este aby mi nebolo malo tak sa mi spustila z nosa krv :confounded:
19. feb 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudatenko!
inak jedna rada ohladne zubov, mozno to uz vies, ale predsa napisem: nikdy si neumyvaj zuby hned po zvrackani, lebo zaludocna kyselina sposobuje naleptanie a zmaknutie zubnej skloviny a kefka by ju lahsie poskriabala a tym padom nezvratne poskodila. odporuca sa vyplachnut usta cistou vodou, chvilu pockat, vyplachnut ustnou vodou a az potom po chvilke mozes este umyt kefkou, ak ustna voda nestacila.
19. feb 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som nevedela.vdaka za radu.

co si papala?
19. feb 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som kyslu zemiakovu polievku, rybie file na roste so sparglou a opekane zemiaky a mrkvovy salat! mnam! :grinning:
19. feb 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam ach mnaaaaammm ja som mala kuraci perkelt s cestovinami.velmi dobry obedik
19. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby ste tu ešte????
19. feb 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi ano som tu :slight_smile:
19. feb 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile: ja už som sem chcela dávat smutných smajlíkov... :slight_smile: ako sa máš?...ja sa akosi s každým obchádzam aj včera tu boli majuš,bobjan...a sme sa obišli :frowning2: a ty ako? už si poobede?
19. feb 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano som po obede.a kuk vyssie - perny den som mala
19. feb 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty ako dnes?
19. feb 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok