Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
23. feb 2010

mayka ahoj dakujem.ako sa mas?

m.a.y.a.
23. feb 2010

mata: no nedavno som pisala ze somnemala ziande nevolnosti ale dosli a je mi bohovo zle od soboty neviem co robit!! vracanie to nie je len taka zaludocna nevolnost a blby pocit v ustach a je jedno ci som najedena alebo hladna. kupila som si vcera v lekarni ze ginger tabletky na nevolnost tak sksuam ci zaberu a som rada ze dnes som domka a vegetim si tu 😵 😵
a ty ako? minule som citala ze aj vyzivka s lupackou isli von noo nic prijemneho teda lepsi sa to??

mata1001
23. feb 2010

juj mojka tak sa to zacalo uz aj u teba,no nezavidim ale neboj zvyknes si.ja som mavala taku plechovu chut v ustach fuj.ano to s tym jedenim mas pravdu.aj mne je cudne aj ked som hladna aj najedena.ale na to si casom zvyknes.
no mne sla von vyziva s lupackou neviem ten drobec je vyberavy...a este k tomu bola dobra broskynkova...ale uz je to lepsie,no ako kedy.rano sem tamvraciam ale da sa to vydrzat.

a ty uz pojdes pomaly k dr ved na bud tyz je marec....tesim sa s tebou a drzkam palusky 🙂

m.a.y.a.
23. feb 2010

vo stvrtok budem volat dr. tak uz sa mi to blizi ani neviem ako mi ubehol ten mesiac )) dakujem za drzanie palcov 😵 😵
idem nieco zjest a asi si zase pekne pospim lebo v tomto uzasnom pocasi sa ine asi ani neda robit u nas prsi ako blbe 😠 😠 😠

mata1001
23. feb 2010

u nas svieti slnko.no tak dobru chutku aj ja idem na polievku. 🙂

makda
autor
23. feb 2010

ahojte babulky 🙂

konecne som sa zase po dlhej dobe odhodlala prist vas pozriet 🙂. Poslednu dobu som akosi na konika nemala naladu, ale uz by to malo byt v poho 🙂 .
no citam len dobre spravy, mayi gratulujem k tehu a drzim palceky, aby to tento krat vyslo 😉 😅
mimus aj tebe gratulujem k dobrym vysledkom u lekarky a drzim palce, aby mrcha neprisla 😵
majus, grafik vyzera super, ta dnesna teplotka este nemusi nic znamenat, takze hlavu hore 😉
mati, krasne brusko 😵

mata1001
23. feb 2010

ahoj makdi tak pribudaju ti tt rychlo vsak?ved ma onedlho dobehnes...
a dakujem brusko rastie a tvoje?

makda
autor
23. feb 2010

ahoj mati 🙂

no dobehnut ta asi uz nedobehnem, ale pribudaju tie tyzdne riadne, rychlo 🙂 .
ja nemam zatial ziadne brusko, nosim stale svoje veci, aj ked tehu rifle uz som si pre istotu zaobstarala 😀.
ako sa inak mas, mati?

mata1001
23. feb 2010

makdi ani ja som nemala brusko do 14tt a potom vypuklo a teraz mam take mini
mam sa uz lepsie.a ty?ako sa citis?

makda
autor
23. feb 2010

mati, ja sa mam uz ovela lepsie, zle mi nebyva. dnes som bola na UTZ, mala nam merat nosovu kosticku, ale malinke bolo skrutene do klbka a este malo aj cez tvaricku rucicku ☹ . takze sa nic nekonalo. inak krvne testy mam OK, buduci tyzden ma cakaju este nejake odbery. inak lekarka mi povedala, ze okolo toho 17 tt je uz vidiet pohlavie. ty si na tom ako, kedy ides na UTZ?

ejasmeja
23. feb 2010

Mimuska, dakujem 🙂 ak budes potrebovat nejake info, ked sa podari otehu, tak rada poskytnem, neboj! 😉 a drzim palceky! velmi! nie moc silno, aby sa buduce babo nezlaklo 😀 iba tak zlahka, jemnucko... 😉

ejasmeja
23. feb 2010

Mayi, neboj, tie nevolnosti ti prejdu a potom budes mat take nadherne tehu pocity, budes plna energie 😉 ktory si tt

mimuska77
23. feb 2010

Caute babule 😅

Matka ja viem,že aj ty si na mňa myslela 😉 dakujem aj Tebe,len pri majuske som sa aj toľko nasmiala,v každej "druhej" vete sa na mňa pýtala,ale ste veľmi milé OBE 🙂 🙂 🙂

m.a.y.a. dakujem pekne a Ty si tiež tehulka?tak to Ti srdečne blahoželám,koľko tt si?A ked píšeš že ten mesiac ubehol,čo už pôjdeš rodiť? 😕

makdi,dakujem aj Tebe pekne no mrchu už mám,ale neva hor sa do dalšieho kola 😀 A od koníka sa moc nepôsti a len pekne prídi častejšie a tt Ti krásne pribúda 😅 😅 😅

Eji,budem na to myslieť a aj ja Ti dakujem 🙂 🙂 🙂

mimuska77
23. feb 2010

majušík a z grafu si nič nerob,ako píše makdi to ešte nič neznamená a ak aj áno ideme spolu do dalšieho kola ved raz to aj tak musí vyjsť 🙂 🙂 🙂 😵 Všetko bude dobré neboj a tehu budeš aj Ty 😵

majuska7979
24. feb 2010

ahojte babule dobre ranko
moj grafik, http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 vcera ma v praci riadne pichalo v brusku to si asi maly robil miestecko a uhniezdoval sa 😎

mata1001
24. feb 2010

ahoj majus myslis?tak drzim palusky a celkom pekny grafik...len nech vydrzi 🙂

makdi ja idem na utz v piatok a chcem sa opytat na pohlavie.dufam ze ho uz uvidi.a este budem mat vysledky krvi na vyvojove vady tak uz zacinam byt nervozna.

makda
autor
24. feb 2010

ahojte 🙂

mimus, to ma mrzi, ze mrcha hnusna dorazila 😠 . ale hlavne, ze vysledky mas ok a tym padom si myslim, ze sa to coskoro podari 😉
majus, ty neklesaj s grafikom, pekne sa drz a pichanie je znamenie 😉 . mna tiez pichavalo, na tej strane, kde som mala ovulku. tak drzim palceky, nech to nie je plany poplach a nech si uz tehula 😵
ejka, tebe tie tyzdne riadne pribudaju teda. ani sa nenazdas a budes rodit 😵

mata1001
24. feb 2010

ste tu?niekto?

majuska7979
24. feb 2010

matus ja som tu, 😉
vcera som zas papala zavinace, mm specialne siel do obchodu, lebo v dvoch co som bola ja nemali 😅
baby je to divne ze mam chut na zavinace, ?????? proste ale take tehu chute to si myslim ze to je priskoro 😕

mata1001
24. feb 2010

na zavinace?no to mozu byt chute ,len neviem ci sa dostavuju uz tak skoro.spravis si test?

majuska7979
24. feb 2010

matus, nie nejdem robit test, co bude to bude 😉 este je skoro na test,uvidi sa ake budu teplotky najblizsie dni, ale tie chute na zavinace to mam uz od ovulky, a tiez si myslim ze je skoro na take chute ale ja za to fakt nemozem mam na ne chut 😀 to budu asi premrchovske chute 😀

makda
autor
24. feb 2010

mati, nic sa neboj, vysledky budu v poho. netreba sa dopredu stresovat 🙂 . v akom intervale sa teraz vlastne robia UTZ? ja som bola vcera, to som 13 tt a povedala, ze dalsi az okolo 20 tt, ale vraj si spravime skorej kvoli pohlaviu. no ja som zvedava, ci ti tam uz nieco uvidia 😵 . co by si chcela, chlapca ci dievcatko?

mata1001
24. feb 2010

len sa nimi neprejedz aby ti nebolo zle.
majuska velmi velmi ti drzkam palce aby to vyslo.juj vies ako by som sa tesila...tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj posielam ti tehu virusiky chytaj ich....mozno pomozu... 🙂

makda
autor
24. feb 2010

majus, tiez si myslim, ze tehu chute su predcasne, ale bodaj by to boli oni 😵

majuska7979
24. feb 2010

mata chytammmm 😀

mata1001
24. feb 2010

ok ak by nestacili kludne povedz este poslem,mam ich dost... 🙂 🙂 🙂

makda
autor
24. feb 2010

majus, aj ja posielam, velaaaaaaaaaaa

mata1001
24. feb 2010

makdi ako sa dnes mas?ako sa citis?

majuska7979
24. feb 2010

matus zatial staci, vies ak sa nepodari ide sa na svadbu, takze nechaj ich na buduci mesiac 😉

mata1001
24. feb 2010

majus na aku svadbu?nechapem... 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre