Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

makda
autor
24. feb 2010

mati, ja som v poho 🙂. akurat tie hnusne chute mam v ustach. ozaj, ty si pribrala uz nieco?

majuska7979
24. feb 2010

no vies matus, v auguste ma kamoska svadbu na svk a ja na nu hrozne chcem ist, proste sa chcem ist zabavit, budu mat tu istu skupinu zivu hudbu ako mi a fakt suprovo hraju, a ja si neviem predstavit seba s bruchom ako balom tancovat a ktovie ci by sme poleteli 😀 takze ak tento mesiac nebudem tehu to sa tiez nenahnevam 😵

mata1001
24. feb 2010

no ja to mam take cudne cele...lebo pred tehu 55,7kg ,na zaciatku tehu 54kg, a teraz 56kg.tak ano pribrala som malicko.a ty?

mata1001
24. feb 2010

makdi na tu chut si skus dat nekajy cukrik.

majus ty si strasnaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 (nic v zlom)

majuska7979
24. feb 2010

matus, no ja len vravim ze tento mesiac to nemusi byt, ale budem stastna ak aj bude, proste co mam byt to ma byt, ale ak sa da matus, setri tehu virusiky na buduci mesiac aby som bola hned sup tup tehu 😀

mata1001
24. feb 2010

jasne ja to chapem mojka.setrim ich pre teba neboj.ty mas u mna extra vrecko s virusikmi.ok? 😀

makda
autor
24. feb 2010

mati, ja som zatial -2 kg, takze nic. ja som len rada, lebo cim menej priberiem, tym pre mna lepsie 😀 .
a tie chute, neviem, niekedy ich mam, inokedy zase nie. ale pila som posledne dva dni vineu a zda sa mi, ze to je z toho. alebo ked zjem nieco sladke, myslim tym kolac, nie sladkosti.
a ty si dufam uz uplne v poho, nebyva ti zle?

majuska7979
24. feb 2010

matus, takze ja si to pamatam, vrecko s virusikmi mam u teba 😀
predpokladam ze makdus mi tiez da, ejka tiez, ...a samozrejme aj pre mimusku odlozte 😀

mata1001
24. feb 2010

makdi aj ja som schudla skoro 2kg ale neboj to priberies spat.vlastne aj musis,aby babo bolo zdravucke a aj ty.ja bublinkove uz vobec nemozem pit,boli ma zaludok z toho.a sladke som prve tri mes vobec nejedla a teraz sa neviem dojest sladkosti a kolacov a palaciniek...
mne uz moc nebyva zle klop klop klop ale za to napina ma a velmi kaslem z toho.

makda
autor
24. feb 2010

majus, ved som ti dnes uz poslala, nevsimla si si??? 😀

mata1001
24. feb 2010

majus jasne ja mam pre vsetky a keby to bolo realne milerada vam vsetkym dam... 🙂

majuska7979
24. feb 2010

ups, 😀 no nevsimla som si 😀
baby ja sa idem pomaly pripravovat do prace, lebo idem este kecat ohladom kurzu ktory plati nasa firma tak sa chcem prihlasit 😉

mata1001
24. feb 2010

ok paaa majuska a pekny slnecny dnik 🙂

majuska7979
24. feb 2010

no slnecny to asi nie moja, tu to prsi od rana 😉

makda
autor
24. feb 2010

mati, ja praveze zakusky vobec nejem, ani cokolady a pod. skor len tie palacinky, zemlovku, kasu ... Ale tiez to jem az posledne 4 tyzdne, lebo predtym som nemohla.
si predstav, ale napina aj mna 😖 .
ok kocky, mam ja doma hladny krk, idem sa o neho postarat. pridem okolo jednej 😉 . dobru chut k obedu

mata1001
24. feb 2010

pa makdi aj tebe.ja si idem umyt haro a od mm som dostala na vianoce zehlicku na vlasy a este som ju neskusala tak idem vyskusat.dufam ze si haro nespalim.keby som sa dlho neozivala tak som si bola dat nastrelit nove vlasy hihihi 😀 😀 😀

makda
autor
24. feb 2010

tak ako mati, vlasy este mas??? 😀

majuska7979
24. feb 2010

stale som tu nemozem sa dovolat managerovi, 😉
no co buduci tyzden to isti 😉

makda
autor
24. feb 2010

majus a na aky kurz sa chystas?

majuska7979
24. feb 2010

z prace NVQ,proste aby bolo, preco nie ak to bude zadarmo 😉
ale az buduci tyzden tak to vypada aspon mozem byt dlhsie na konikovi 😎

majuska7979
24. feb 2010

makda kde mas foto bruska,?????
rychlo tam nejake hod, nech mozme pozerat ako rastiete 😉
inak ten quinn nieco ten druhy kociarik sa mi paci, nieco take chcem aj ja 😀

makda
autor
24. feb 2010

jaj, cize len tak, aby si sa nenudila ? 😀 😀 😀 . ty robis na tom letisku, ze? pre letisko alebo pre nejaku letecku spolocnost?

majuska7979
24. feb 2010

letecku spolocnost,
ale neodpovedala si mi na otazku preco nemas ziadne foto bruska 😎

makda
autor
24. feb 2010

majus, ja brusko nebudem fotit. kedze som bacula, ziadne brusko ani zatial nemam 😅 .
quinny sa mi tiez paci, ale asi by som si ho nekupila. je strasne maly. ja som z tych kocikov uplne zufala, ani neviem, ktory by som si mala vybrat 😔

majuska7979
24. feb 2010

neboj nieco najdes, mne sa paci taky styl, ten 3 kolesovy 😉
hlavna vec ze si tehulka a to nam staci 😉

makda
autor
24. feb 2010

mne sa tiez pacia 3 kolesove, ale niektore vobec nie su prakticke. kamoska ma tiez taky a uz sa jej stalo, ze maleho vykotila. takze sa toho troska aj bojim. mne ide hlavne o to, aby sa sportova cast dala nasadit v smere aj v protismere jazdy. a to vela kocikov nema ☹

mata1001
24. feb 2010

caute...vlasy mam....

ja 3kolesovy nie...zevraj su nestabilne.mne sa ani nepacia.ale zas kazdy ma iny nazor

ejasmeja
24. feb 2010

caute caute! ako mate?

mata1001
24. feb 2010

cau cau cau ejka.ja celkom ok.ty sa pochval.kedy das nejake foto?

ejasmeja
24. feb 2010

juj, Mati! foto uz mam doma v PC, valentinske brusko! len sa neviem dohrabat k tomu, aby som ho sem na kona supla... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre