Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

makda
autor
26. feb 2010

dakujem nati, ale viacmenej uz mam vybrane 🙂. ale pokial by si mala dobry typ, nebranim sa pozriet

natalca
26. feb 2010

makdi, nebudem ti klamat, pokukovala som po kocikoch, ale jasneho favorita nemam, kedze to najblizsich 9 mesiacov nepotrebujem, mam cas, ale kvoli tebe, by som sa na to rada podujala 😉

natalca
26. feb 2010

makdi a co si si vybrala, posles link?

mata1001
26. feb 2010

baby ale uprimne paci sa vam ten kocik co mam v albume?

ten pre seed neviem ci by som vyskusala ale asi hej.vsetko mozne som robila a jedla kvoli tomu aby mi to pomohlo k otehu 🙂

makda
autor
26. feb 2010

nati, no zatial to nie je na 100%, ale vazne uvazujem nad Casualplay S4.
mati ten tvoj je pekny, hlavne krasna farba. uplne taku milujem. co to je za znacka?

mata1001
26. feb 2010

znacku neviem.mne je jedno aka to bude znacka len nech mi padne na prvy sup do oka.tento kocik mi poslala kamoska tak neviem kde ho nasla.a my s mm este som nebola tehu sme si vybrali a zhodli sme sa na cervenom.paci sa mi cerveny...

lubka0506
26. feb 2010

vy ste tu toho popísali,normálne nie som v obraze...
natalca už som niečo počula o to geli...že vraj dlhšie uchováva spermie či čo...

natalca
26. feb 2010

matka, presne ten som pozerala aj farba sa mi paci, urcite by to bol jeden z favoritov
makdi casulplay su fajn kociky, vela bab z mk si kupuje prave ten
matka takze tebe len popriat aby to bolo dievcatko, nech si mozes kupit presne taky kocik 😵
a pre seed..... je na to vela reakcii, ale ziadna negativnu som necitala, kedze potrebujem gelik a obycajny nie je vhodny, tak to skusim, neublizi mi to a ked to pomoze dobrej veci tak nech to stoji co chce 🙂

natalca
26. feb 2010

ano lubka je to dobre na spermie

lubka0506
26. feb 2010

mata ten kočík je pekný...mne sa páči 😉
makdi už mi je lepšie ale neviem čo bude v robote v tej zime...

mata1001
26. feb 2010

nati a keby bol chlapec tak to vadi,keby mal cerveny kocik?mne by to nevadilo.

lubka0506
26. feb 2010

ano natalca,ked to potrebuje nie je čo riešit,mne už to na spermijky nepomože...mne pomože len skúmavka a ihla... 😉

makda
autor
26. feb 2010

nati, za skusku nic nedas 🙂. ak sa smiem spytat, uz vam robili nejake vysetrenia?
mati a ked bude chlapec, tiez cerveny kocik? 😉

natalca
26. feb 2010

no matka, mne osobne by nevadilo nosit chlapceka v cervenom kociku, ale moj drahemu hej 🙂 on by do takeho kocika chlapca nedal, je zatazeny ale len na iste farby 🤐

mata1001
26. feb 2010

lubi uz ides do zimy?ach jaj.... 😠 😠 😠

ale viete o tom ze k tymto kocikom nie su vajicka?a tym padom sa nedaju ani pripevnit na konstrukciu.bola som sa pytat v obchode a tam mi to povedala predavacka ze skoro ani najeden tento typ sa neda dat vajicko.no porazi ma

natalca
26. feb 2010

makdi, mame nejake vysetrenia za sebou, spg je ok, HP ok, ja cakam na vysledky z hsg, mali by byt v stredu

mata1001
26. feb 2010

zatial sa mi paci tento a mozno dojdem do obchodu a uz budem vediet ze co to bude tak sa rozhodneme pre iny...ale ved baby to je jedno...hlavne ze na kociku budeme mat cervenu maslu 🙂

makda
autor
26. feb 2010

lubi, tak to nie je nic moc, ze sa zase vracias do tej zimy ☹. a co v praci, pisala si, ze ti hrozi vypoved.

mati, tak to nie je nic moc, ked k tomu nie je sedacka. budes ju musiet potom kupit zvlast a nosit babo v rukach ked niekam pojdes 😒

makda
autor
26. feb 2010

nati a co je to hsg?

mata1001
26. feb 2010

makdi no ved to!!! to nasere!!!

lubka0506
26. feb 2010

no neviem,stretla som na sociálke ekonomku z roboty a hovorila že dúfa že to starého prešlo,že by to bolo svinstvo po tolkých rokoch...som zvedavá nechám sa prekvapit a budem vás informovat... 😉

natalca
26. feb 2010

makdi ale tan tvoj favorit ma aj vajko, ten je komplet vybaveny,..... matka ten si este nepozerala?

lubka0506
26. feb 2010

jaj moja to sú ludovo povedané prefuky...

natalca
26. feb 2010

neviem presne, lubka mi to tu raz vysvetlovala, nieco ako prefuky, ak som si to dobre zapamatal, lubka, rasej ma oprav 🙂
bral mi stery na mikrobiologiu a aj krv

mata1001
26. feb 2010

nie ktory to je...dajte link

natalca
26. feb 2010

takze vysvetlene 😝

lubka0506
26. feb 2010

jupí mne sa to podarilo... 😀

lubka0506
26. feb 2010

je to hysterosalpingografia-HSG 😉

natalca
26. feb 2010

lubka, vdaka 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre