Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
26. feb 2010

no ano ten zelený ale to tmavé je s čiernym a nie z guličkami...

natalca
26. feb 2010

lubka, cierny podklad a farebne kruhy

makda
autor
26. feb 2010

nati, mna poslala po 1. mesiaci, ale rok predtym sme sa snazili cca 5 mesiacov, potom pauza. takze ked som jej toto povedala a vedela, ze uz mam po 30, hned mi to navrhla. a na 3x sa podarilo 🙂.
vobec to nie je narocne. ja som chodila kazdy mesiac od 10 DC do kedy vajicko neprasklo. kazdy druhy den, sledovala ako rastie a ci aj prasklo.

lubka0506
26. feb 2010

nie mata zelený a to čo je guličkové na nom tak to iba čierne...ja sa mordujem aby som to sem dala a stále mi ide to isté...

natalca
26. feb 2010

makdi, vdaka za tip, budem sa na to pytat
lubka, netrap sa s tym
ak chces skopirovat link, klikni nan pravym tlacitkom, daj kopirovat a potom klikni sem, kde sa zapajas do diskusie znova pravym tlacidlom a daj vlozit 😉

natalca
26. feb 2010

juj, tam malo byt typ 😠

lubka0506
26. feb 2010

mna porazí...nejde mi to

😠

natalca
26. feb 2010

tak kasli na to
na akej stranke to je? ja ti to najdem a poslem 😉

lubka0506
26. feb 2010

jupíííí...

lubka0506
26. feb 2010

akurát že sa dá kúpit aj u nás...ale táto farba sa mi páči a aj tie kolieska 🙂

natalca
26. feb 2010

sikulka 😉
lubka ano tento je krajsi 😵

lubka0506
26. feb 2010

tento sa mi páči na tom druhom sú hrozné tie guličky... 😀

natalca
26. feb 2010

inak podobny ma kolegynka, povedala, ze mi ho odlozi 😀

natalca
26. feb 2010

ano, tie gulicky sa mi tiez nepacili 😀

makda
autor
26. feb 2010

ok babulky. pada na mna nejaka unava. idem si trocha lahnut. mavajte sa tu pekne 🙂. pa

lubka0506
26. feb 2010

natalca ako budeš víkendovat? čo plánuješ?
...ja asi nič ešte mám aj cez víkend marodku tak sa budem venovat mm teda ak ho udržím doma...

lubka0506
26. feb 2010

ahoj makdi a dobre si oddýchni... ja idem pozriet von...

lubka0506
26. feb 2010

☹ tak idem aj ja...prídem neskor,možno tu niekto bude...

natalca
26. feb 2010

ahojte teda 😉
lubka, my planujeme ist na lyze, drahy ma tiez dovolenku a nove lyze tak ideme testovat ale este neviem kam a chceli by sme najst nieco aj s ubytkom, tak uvidim, pride asi o hodinku, tak nieco vyberieme, my robime vsetko na poslednu chvilu, lebo u neho je to tazko s dovolenkou ☹ ale o tom viac si ju potom uzijeme, tak pekny vecer babulky 😉

januliq
26. feb 2010

ahoj babulky, uz som tu nebola hrooozne dlho...ale to preto, lebo sme boli 2 tyzdne na dovolenke 😀 u rodicov na sk, takze som bola bez netu no a teraz mi trvalo 3 dni precitat, co ste vsetko popisali aby som bola v obraze 😅
a aby som sa aj ja zapojila k teme, ten kocit tako je aj moj favorit (a dobry pomer cena-kvalita) - teda aspon co som citala a paci sa mi takmer vo vsetkych farbach 🙂
inak u mna nic nove, ms by mala dorazit zajtra - uvidime, nechame sa prekvapit... 😵

natalca
26. feb 2010

januliq, tak radsej nech nedorazi!!!!!! 😵
A ako bolo? Co sa pytam, urcite dobre, u maminky je vzdy dobre 😉

mimuska77
27. feb 2010

Caute babule ja sa hlásim z robotky tak len na chvíľočku som Vás prišla omrknúť,za chvíľu mám fajront a hajde domov...pekný dník 😉

Nati,ale si sa rozbehla s tým písaním 😉 a aj ja chcem ísť na lyžku 😀

majuska7979
27. feb 2010

ahoj mimus, tak ako sa mas??
u mna super, vcera mala byt palacinkova party u mna doma a skoncilo sa to ozran party 😀 este ma troska boli hlava ale uz lepsie
merat som nemerala lebo som vcera aj tak padla, takze mrcha dojde 😉

mimuska77
27. feb 2010

Cau majušík dakujem mám sa celkom fajn,už aj mrcha končí a na piaty deň!!!!!!!!!!!!!!!!!Kým som nebola u dokiny tak aj 11 až 14 dní tak sa teším jak hoviatko a supriš tá "palacinková" párty u Vás 😉

mimuska77
27. feb 2010

A mrchu si moja nevšímaj ked aj dorazí,ved spolu ideme do dalšieho kola neboj 😀 😅 😅 😅

majuska7979
27. feb 2010

mimus, no troska sa to zvrtlo, ale dobre ze mm chlastal, to aspon som si mohla nove blbosti poobjednavat s avonu 😀 😀 😀 😀
mimus, uz aby to bula, nemozem sa jej dockat, ak uz ma dorazit nech dorazi, ale asi az zajtra to bude 30dc, ak si to znova nepresunie lebo som pila 😖
ideme do boja mimuska presne tak 😵 a ja mozem uz kludne ist na svadbu 😵 😵

lubka0506
27. feb 2010

ahojky 🙂 tak som tu nikoho nenašla... ☹ ...neskoro som prišla čo už... ☹

mata1001
1. mar 2010

ahojte baby mi to tu nejak zanedbavame... ☹

mimuska77
1. mar 2010

Cau maťuš si tu ešte? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre