• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
Mimus, ja som v Presove :frowning2: a brusaky som sa naucila tu na SK, tancujem uz asi 10 rokov.

Mati, robis speci kurz na blate! ja som za! kedy zaciname? :grinning:
2. mar 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale hybaj maťuš aj Ty si iná hviezda,ale obdivujem každú aktivitu,lebo aj ja som neskutočná športovkyňa,ale papučová :grinning: :grinning: :grinning: A pritom s mm máme normálne že posilku,lenže ja pohyb nejak nemusím,iba tak plávanie,byciklovanie,alebo brušné tanečky to by ma veľmi bavilo,len nemám s kým/dobrá výhovorka,že?/Ale schvaľujem Maťuš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. mar 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je specialny kurz to sa este nikde nevyucuje.to len ja mam na to licenciu ucit sankovanie na blate :grinning:
2. mar 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A náhodou aj taký špéci pohyb na blate by ma bavil :grinning: :slight_smile:
2. mar 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eju ta od Prešova...
No to si vzdialená,ale zas nie až tak daleko,my s Maťkou aj Nati sme západniarky dolniačky :grinning:
2. mar 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To viem, ze ste zapadnodolne :grinning:

no ale na tie tanecky mozno urobim speci kurz, napr. pri mori! ideme??? :wink:
2. mar 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja letim, mam odvoz domov, papa! :slight_smile:
2. mar 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Papa Ejuš,nezmeškaj špéci odvoz a pri mori špéci kurz beriem,daj potom vedieť termín :wink: :wink: :wink:
2. mar 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved si dame stretko niekde v strede... :slight_smile:
2. mar 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťka to teda nie je zlý nápad,možno sa zveziem s Tebou ak to bude v strede...a šoférka si origoš no jeden nikdy nevie,kde sa môžme stretnúť,ved ked budem na 10 poschodí u Vás v nemocke/ak nestihnem Nr,predsa je to k Vám od nás bližšie,tak ma dojdeš kuknúť,ale to už aj s Vašim chrústikom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už teraz si to viem predstaviť :sunglasses:
2. mar 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj si bola v meste niekde okrem kozmetičky?Ešte stále si maťuš na PN? :wink:
2. mar 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejka paaaaa
mimus ok daj vediet budem tikyvat z okna.nam je vidiet z okna do nemocky...
a jasne dojdem ta kuk.donesiem ti zakusky a dzusik :grinning:
nie nebola som v meste,bola som vcera a pokukala som detsky obchod co maju pekne...
ano som PN a uz budem az do materskej
2. mar 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
WaW Maťuš takže to je bomba mám sa na čo tešiť a opýtam sa Ta či nepoznáš jedneho chaloša teraz je síce v England,ale tiež tam niekde býva s kamoškou s ktorou sa rozišiel sme boli aj s mm dobrý kamoši...
No ja ked budem tehu asi tiež budem furt PN,lebo v chem.podniku tehula nemôže byť :slight_smile:
2. mar 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si myslela ze od 4mes este robit budem ale dr mi povedal ze nie.tak som doma :slight_smile:
2. mar 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jasnačka dokiho treba poslúchať a inak Maťka sleduješ cez okno von?Ja sa neviem vynadívať že už bude pol 6 a vonku svetlo to je veľmi bombové jar je nezadržateľne tuuuuuuuu :wink:
2. mar 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťka idem sa trošku napapkať,dám si cígo,kávu a hned som tuuuuu,neuteč :wink:
2. mar 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru chut.ja som sa teraz najedla.

ano kukam cez okno a taha ma to von,len ked mm nie je doma tak samej sa mi nechce.

cakaaaaam ta :slight_smile:
2. mar 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka už som tuuuu :sweat_smile:
2. mar 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimuska aj ja som tu, akurat varim
a este raz som si to hodila do toho vypoctu a zas mi hodilo 6.3 po 1 rano, tak neviem ono sa to nejako meni alebo som sa vcera kopla :angry:
2. mar 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau majušík a čo dobré varíš?Už si pokorčuľovaná?A daj si tam ten dátum ešte raz nech máš istotu,správny čas narodenia musíš dať,nepomýlila si sa?Mne to furt vypočítalo narovnako :wink:
2. mar 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dobre babule tak ja idem musím si ešte spraviť frizúru,lebo mám účes jak" kakaš vili" ešte od toho včerajšieho vetra,pekný večer a dobrú noc a strašne moc.... :grinning:
2. mar 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus ze kakas vili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka, aj ja sa hlasim na tie sanky, ja som na sankach sedela naposledy ako 3-rocna, odvtedy som len lyzovala
Mimus, este by sme na tie skraslovacie a zoslachtovacie akcie mohli zobrat aj Lubku, teda nieze by to potrebovala, ale nech je aspon sranda :dizzy_face:
Ejka, brusne tance pri mori beriem vsetkymi desiatimi :wink:
2. mar 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže hviezdy máte to márne som tu zas :grinning:
matka :grinning:
Natalca no to je jasna do partie berieme každú čo je tu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. mar 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ako bolo na prechyne nabrali ste bronz? :wink:
2. mar 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby caute, som rada, ze ste tu :grinning:
jar je tu, mne uz tusim aj jarna unava zacina zneprijemnovat zivot :frowning2:
2. mar 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji ty si sa v hrncoch utopila,alebo čo varíš pre "hotel interkontinental" :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus, bolo super, jarne slniecko hrialo a uz sa celkom da chodit aj po lese :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sme si uzili, ja mam tento tyzden dovolenku :wink:
2. mar 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natinehovor,že zase zdrháš a na jarnú únavu kašli aj na mňa lezie kobyla jedna :confused:
2. mar 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mam otazku.my sme asi roztrusene pocelom SK a aj v anglicku co?tak stretko nehrozi co?
2. mar 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok