Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

natalca
2. mar 2010

mimus, nezdrham
proti jarnej unave bojujem, pohybom na cerstvom vzduchu 😉 zatial uspesne 🙂

mimuska77
2. mar 2010

Ty sa máááááááááááááááááš,čo ja by som dala za dovču,ale vod piatku mám veľké V/čiže voľno/ a idem až v utoroook teším sa jak malé hoviatko ved furt len makám je toto normálne?A po akom lese mojenko to už aj v Nitre sú lesy?Ci len ja som taká neznalá? 😉

mata1001
2. mar 2010

jaaaaaaaj jarnu unavu mam aj ja...som ospala...

nati z lesa si si priniesla aj klieste? 😖

mimuska77
2. mar 2010

Maťa Ty si dobrá,že roztrúsené no tak netuším čo s tým stretkom,ale istí to pobyt pri mori s Ejkou má nás teraz na triku,ked už sľúbila ten pobyt zabijeme sa ked sme také bombové???????? 😅

natalca
2. mar 2010

ved mi tu mame Zobor 😀 taky "mega" les 😝
klieste som nedoniesla, este nie su, tychh sa az tak nebojim, ale mam obavy z ovadov, tie ma naposledy dostipali tak, ze som bola tyzden na PN 😢

mimuska77
2. mar 2010

Maťa šúlam sa jak kobyla na tých Tvojich príspevkoch,´dobrá si!!! 😀

mata1001
2. mar 2010

a kto plati ten pobyt?ejka?tak idem aj ja 😀 😀 😀 ale vy chcete ist v lete?ale ja v auguste rodiiiiiiiiiiiiiiiim... 😕

natalca
2. mar 2010

tie ovady ma napadli v lete v Cechach

natalca
2. mar 2010

matka, teraz jedna rodila vo Vysokej pri Morave na namesti, co si ty horsia? Ty mozes rodit pri mori 😀

mata1001
2. mar 2010

mimus aj ja na tvojich.ze kakas vili.

ale ja som to s tym stretkom myslela vazne.viete kolko by sme sa narehotali?

natalca
2. mar 2010

aspon si bude babo zvykat hned na cerstvy vzduch 😉

mata1001
2. mar 2010

vidis bola by som aspon v tel novinach na jojke... 😀

natalca
2. mar 2010

mozno aj na markize 😀

natalca
2. mar 2010

mata1001 celebrita 😉

mata1001
2. mar 2010

no nati ty si zo mna robis srandu 😀 😀 😀

natalca
2. mar 2010

a my ostatne budeme porodne asistentky, eja bude lekarka, ta uz ma nieco nastudovane 😉

mimuska77
2. mar 2010

No teda som ja trubka ved ozi Zobor a pri tom tam chodíme do metra každý mesiac dobreže mi oči nevybije ten Váš les,no ale pokiaľ len ovad baby to ja mám lepšiu zver s ktorou som mala vlani dočinenia médo bédo hajzlík 10 metrov odo mňa a od mm vlani na dovči a tomu verte,že po tomto zážitku ja už viac netúrujem iba ak s 9 pištoľou mala som plné gate dobrý 300 kilový macík to bol,ale to je na dlho len práve ma napadlo aj brat boli sme aj s ním a švagrinou sa smial jak kôň,že celý život som hovorila že neviem rýchlo utekať,ale v tej sekunde po stretnutí s médom som ešte aj podrážky na botaskách zodrala skoro som naložila do gatí od strachu a to je fakt pravda takže čo tam taký ovadík 😀

natalca
2. mar 2010

mata, nerobim, len aby sme sa stretli, no nebola by to parada 😉 😀 by sme sa vkuse len rehotali 😀

mata1001
2. mar 2010

sulam sa tu na tvojich prispevkoch 😀 😀 😀 😀

natalca
2. mar 2010

mimus, som sa skoro pocikala od smiechu 😀 😀 😀
sorry, moj ovadik, je fakt slaby odvar, na medu nema 😀

mata1001
2. mar 2010

mimus ty kokso.stretko s medvedom? dobreeee posra.a by som sa...

a vlastne odkial sme vsetky?

mimuska77
2. mar 2010

a maťuš to neva Ejka bude za dulu a odrodíme Ta v priamom prenose pri brušák tanci,to je jasné že budeš celebrita 😅 😵 😵 😵

natalca
2. mar 2010

ja NR, ale povod ZM

natalca
2. mar 2010

mimus, ale vies si to predstavit, matka rodi, ejke sa tam batoli babo a Natalca, Mimus, Majus, Lubka asistuju s velkymi brusiskami 😀
no pohlad pre bohov 😀

mata1001
2. mar 2010

a co ja budem pokusny kralik??? 😀 ze priamy prenos...no mohli by sme tam dat aj lavicky,ze okoloiduci ved nech si sadnu a kuknu ako slovenka rodi a 10 bab okolo nej beha... 😀 😀 😀

mimuska77
2. mar 2010

No baby na mňa expresne sa lepia takéto zvery predvlani vretenica,o kúsok dalej sme utekali zase s bratovými pred diviakmi,ale potom sme sa narehotali jak kone,lebo jak sme pred diviakmi utekali tak sa vynorila jedna tetka to bolo pri takom hoteli a kričí: mara,zuza hajde domov,ale tiež som skoro naložila tomu verte,ja jednoducho veškérú zver ktorej sa bojím priťahujem....... 😉

natalca
2. mar 2010

mata, ze lavicky, pri mori im aj deky stacia 😀

mata1001
2. mar 2010

nati ty NR,mimus SA,ja GA a majus a lubka a makda a maya a ejka ta je v anglicku.
tak sa stretnime niekde vo francuzsku a je to stred. pre vsetky 😀 😀 😀 aspon kukneme eifelovku 😀

natalca
2. mar 2010

mimus, ja z tvojich prispevkov puknem od smiechu
ja by som tiez asi nalozila 😀

mimuska77
2. mar 2010

Maťka žiadny pokusný len príklad budeš pre nás,aby sa nám ľahšie rodilo a vedeli čo nás čaká,ale vedela by som si to predstaviť,bola by aspoň sranda, a Nati to čo je ZM? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre