Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

m.a.y.a.
3. mar 2010

juuj baby som vlastne sme velmo stastni, sono dopadlo velmo dobre, videla som aj srdiecko bilo o 106 😵 😵
a podla sona som teraz v 8tt aj nejake dni cize o tyzden menej ako podla mrchy ale neva baby super pocit to bol nevedela som co na to povedat dr. a dokonca aj slzicky vybehli 🙂 🙂
zajtra idem na krv rano snad nejako prezijem na lacno, prejavuju sa mi castejsie aj nevolnosti grcky su pravidelne a nic mi nechuti !!! ani jest ani pit brutus

natalca
3. mar 2010

maya, takze uz gratulujem nahalas a z celeho srdiecka, tesim sa s tebou 😵

natalca
3. mar 2010

baby, prave som sa dovolala, 10.3 alebo 11.3. idem na hsg, v piatok mi to povedia presne ☹

m.a.y.a.
3. mar 2010

dakujem mooc tesime sa este stale v malej skupinke este vydrzim na druhu poradnu koncom marca a potom budem hlasna truba 😀 😀

natalca
3. mar 2010

a vysledky su ok

mata1001
3. mar 2010

mayka gratulujem ti z celeho srdca.ze je to super pocit?aj ja som to tak prezivala ked som videla srdiecko...
neboj krvicku prezijes.ved zaklop nech ta sestricka zobere dnu.
a nevolnosti nezavidim,ale to patri k tomu.neboj zvladnes... 🙂

m.a.y.a.
3. mar 2010

nati: to mas za chvilku ??? budem ti drzat palce a hlavne ze vysledky su OK !!!

natalca
3. mar 2010

mayka, dakujem 😵

m.a.y.a.
3. mar 2010

mata: dakujem a jasne sestricka je mila na 7 tam mam byt a najradsej by som bola doma na PN teraz ti veru zavidim ze si bola domka v tom najvacsom zaberaku, ja si oncas vezmen dofcu a dom alen tak vegetim ale asik si aspon na par dni pojdem vypytat PN bodlo by mi to aspon keby tieto grcky neboli !! cokolvek pojem ide to von 😠 😠

mata a ty mas kedy poradnu uz by si aj mohla vidiet co to bude ??

mata1001
3. mar 2010

nati gratulation k dobrym vysledkom.

mayka no je to zle ked musis do roboty chodit.ja neviem ako by som to zvldla.uz teraz mi je omnoho lepsie klop klop klop.ale par tt vydrzis s tymi grckami...a chute uz mas?aj ti nieco smrdi?

my pohlavie budeme vediet az o tt v piatok.naposledy mi utz nerobil

natalca
3. mar 2010

mata 😵

natalca
3. mar 2010

babulky, idem ja off, mozno este vecer nakuknem, tak vam prajem pekny slnecny dnik 🙂

m.a.y.a.
3. mar 2010

natka: tak paaa

mata: nie chute nemam ziadne prave naopak riadna nechut ani neviem co varit najradsej mam chleba so sunkou alebo croissant a cistu vodu, caj ani mineralku nemozem ani citit 😝 😝
noo tak o tyzden snad bude tvoje babo spravne otocene aby ste nieco aj videli??

mata1001
3. mar 2010

naty paaaaaa

mayka aj u mna to bolo podobne.na nic sm nemala chut len na rohlik so sunkou.denne som ich zjedla aj 6-7.a vodu?no hovori sa ze neperlivu treba pit lebo perliva podporuje vracanie a najlepsie je s nizkym obsahom sodika.tak som pila potom uz rajec jemne perlivy.a lucka neperliva mi vobec nechutila.ale skus ovocie...po case zistis co ti je najlepsie.ja musim jest kazde 2 hodky.ale prides na to ako ti je najlepsie...

m.a.y.a.
3. mar 2010

mata: veru perliva voda mi robi zle, pijem normal cistu z vodovodu ta mi ide naj a este pomarancovy dzusik riedim vodou a to sa da hlavne rano !!!! a mas pravdu ako nahle pocitujem hlad aj zle mi zacina byt akurat som citala na jednej stranke ze nevolnosti nastupuju od 60dna pocatia do 16tt 😵 😵 ze potom hcg sa strati a uz by nic nemalo vyvolat nevolnosti tak uvidime kde je pravda

mata1001
3. mar 2010

pi radsej kupenu vodu neperlivu.z vodovodu zevraj su tam zvysky chloru.no ale zas netreba to prehanat s tou starostlivostou...ja pijem kupenu...

m.a.y.a.
3. mar 2010

noo skusim nieco zakupit 🙂 🙂
juuj uz by som sla domov ale este do 15 musim vydrzat 😠

mimuska77
3. mar 2010

Caute babulky už som tu aj pupratované mám aj bronz v meste som bola chytat a teraz už možem s Vami klábosit lebo aj kávičku som si sprevila 😅

A čo to čítam m.a.y.a. zo srdiečka gratulujem a teším sa s Tebou 😅 😵 😵 😵

A Ty Naty nemboj aj hsg zvládneš síce neviem čo to je ale viem že to zvládneš o nedlho aj zabudneš že si na tom bola 😀

A matka žiarivka kúpená???? 😉

mata1001
3. mar 2010

mimus ano kupena a dobre som vymrzla.fuj zima je u nas,my mame take ,,zubate slnko,,

mimuska77
3. mar 2010

Cau matušík ja som Vás akurát dočítala lebo ste toho popísali až,až,no a u nás je príma slniečko ja som si po celom meste vykračovala krokom a mala som pocit,že už kráčam min. tri hodky a dojdem domov a len hodku som bola preč tak čo by bolo keby som sa ponáhlala,to by som bola domka za 10 min.????????????Jaj velice pozitívne ma naladilo to slniečko a to som išla do mesta "narobená" jak kon célý byt som dala do poriadku ale slniečko ma prebralo a teraz avokádový chlebík a kávička 😉 😉 😉

mimuska77
3. mar 2010

A čítam o tej vode čo ste sa bavili ja pijem len z vodovodu a to večer napustím do 1,5 l flaše a do rána chlor vyprchá taká odstáta je fantastikuš a najlepšie sa viem napit z obyčajnej vody... 😉

mimuska77
3. mar 2010

matuška zdrhla si mi?Alebo utieraš prach?????????????Kašli nan 😉

mata1001
3. mar 2010

nie,som tu...

a co si mimus kupila?

mimuska77
3. mar 2010

Mojenko bola som si kúpit silonky,lebo ja len si ich dám na seba a hned mám dieru 😀

A potom som išla do orifláču pre tovar a ešte nakúpit do potravín,ale hovorím vyžívala som sa na tom slnku jak komu sa nechce íst domov,a Ty moja okrem žiarivky si tiež niekde pobehala? 😉

mimuska77
3. mar 2010

a ešte som bola v lekárni a nezabudla som si kúpit gynastan?To už som asi "úpal" dostala že som nan zabudla 😀

mata1001
3. mar 2010

bola som pozret este v jednom obchode zavinovacku.a si predstav v prvom stala 26eur,v drhom 17eur a dneska v tretom 8,60eur.to je rozdiel co?a inak uz nikdesla som domov obedovat.a teraz poobede som bola s maminkou v kvetinarstve.chcela som na stol nejaku jarno-velkonocnu ikebanku.

silonky?no ani mne dlho nevydrzia...tak nie si sama

mimuska77
3. mar 2010

No to Ti poviem,to je hrúza s tými cenami to aby človek obehal každý obchod,to fakt nie je normálne,a vydíš zajtra ked sa vyspím po nočnej neviem či aj ja nenabehnem na jarnú ikebanku,nech si priblížime jar,teším sa na nu jak kon!A matuš Tvoj m je na týždnovkách?Ja som si myslela že je "rendoršíg" u Vás,ja len sa za to pýtam lebo aj švagra mám poliša a aj sestranicu... 😀

mimuska77
3. mar 2010

no a teraz teda okolo 17:15 čakáme s mm aj moju maminku na návštevu,len robí do 17:00 tak sa už na nu teším hoci býva,že k nej dovidím,ale moc sa jej nechce chodit ked je celý den v robotke... 😉

mata1001
3. mar 2010

moj je na tyzdnovkach ale chodi este do skoly.a bude polis aspon dufam.a kde je svagor a sesterka u policii?

mimuska77
3. mar 2010

Aha aj moj švagor bol na skole na vyššiu hodnost a v decembri skončil,oni sú obaja tu v SA 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre