Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

tuzimpobabatku
6. mar 2010

áno baby odišli, ale ved tu budú večer neboj 😉

natalca
6. mar 2010

tiez mam 34, ale uz len mesiac a pri jednom vysetreni mi nasli fliacik endometriozy, teraz idem na hsg, tak sa to dufam posunie o krocik dalej 🙂

natalca
6. mar 2010

nechodim zatial do ziadneho centra, presla som k novemu dokimu a ten mi teraz robi vsetky vysetrenia, vraj to bude trvat 3 mesiace a potom sa rozhodne co dalej, zatial mu verim, fakt je dosledny

tuzimpobabatku
6. mar 2010

ja tiež, o mesiac aj niečo 35 fňuuukkk....takže prefuky ťa čakajú?

natalca
6. mar 2010

ja 7.4. ano cakaju, chcel mi to robit o mesiac, ale ja som ho ukecala, nech je to co najskor

tuzimpobabatku
6. mar 2010

mne doki povedal, že niektorým ženám prefuky pomôžu. Vtedy mi zistil 1 vajcovod nepriechodný a pri lapare, čo mi robil po 3 rokoch mi oznámil že oba sú nepriechodné ☹ ...takže iné mi nezostáva iba umelé opl.

natalca
6. mar 2010

kolko sa snazite?

tuzimpobabatku
6. mar 2010

prefuky sú pár minutová záležitosť...tuším cca niečo do 10 min. dlhšie mi to nerobil

tuzimpobabatku
6. mar 2010

2 roky aj niečo

natalca
6. mar 2010

aj mne povedal, ze to pomoze, mne ked to pomoze, urobim cokolvek....
ano, mne hovoril doki ze 10-15 minut.... neva prezijem 😉
inak my sa snazime 2 roky, ale ten predchadzajuci dkoi mal na vsetko cas tak som mu usla 😀
a tebe vadi umele oplodnenie?

tuzimpobabatku
6. mar 2010

nie nevadí mi, práve naopak. Už sa neviem dočkať, kedy si budem pichať prvú injekciu 😀 ...vieš ako sa bojím ihly a to je paradox, že sa na ňu teraz teším?! 😲

natalca
6. mar 2010

😅 ano, som na tom rovnako, tiez mam obavu z injekcii, dokonca sa mi parkrat, este na strednej stalo, ze som odpadla pri obycajnom ockovani..... ale zvykam si pomaly, v zivote som nebola tolko krat na injekcie, odber krvi ako za posledny cas

natalca
6. mar 2010

aj ja by som sa tesila, keby viem, ze to pomoze na 100%, ale zial kym nie su //... vzdy su obavy

natalca
6. mar 2010

odkial si? ja NR

tuzimpobabatku
6. mar 2010

jéééžiš....veď práve.....ale neboj, my budeme mať //.....som o tom presvedčená 😅

tuzimpobabatku
6. mar 2010

od SA

natalca
6. mar 2010

jasne, cize teraz sa snazime o darcek pod stromcek.. na Vianoce sme uz 3 😉 a Vy tiez 😉

natalca
6. mar 2010

tak to sme skoro susedky 😀

tuzimpobabatku
6. mar 2010

samozrejme, na vianoce sme už možno aj štyria 😀 ...veru, susedky ako vyšité 😀 ....pozerala som ti album, tá fotka s tými nohami nemá chybu heh....užívaš femibion800? aj ja ho beriem

natalca
6. mar 2010

mozno aj 4, otec bol z dvojiciek, tak u mna to je dost pravdepodobne, beriem femibion800, ale uz mi konci, rozmyslam, ze nabehnem na vit.E, co myslis? mohla by som?

natalca
6. mar 2010

a merias si aj BT?

tuzimpobabatku
6. mar 2010

nie nemeriam...ano môžeš, ale potrebuješ ak kys. listovú čo obsahuje femibion. Vit. Emáš aj v nom. Priatelov dedko bol z dvojicíek tam aj nám to "hrozí"...ale ja by som aj prijala 🙂 ---nati, idem papať a do tesca nakupiť. pekný dník a ešte popíšeme, papušky 😉

natalca
6. mar 2010

aj tebe pekny dnik a dobru chut, pa 🙂

lubka0506
7. mar 2010

ahoj kočeny 🙂 vidím že tu od včera nikto nebol... 😕
ako trávite slnečnú a studenú nedelu? 🙂
ja pri telke...a po návštevách.... 🙂
želám pekný den...papa 😵

tuzimpobabatku
7. mar 2010

ahojte 🙂 ja som doma nebola celý víkend. škoda, že tu nie ste:(...papa a pekný večer

natalca
8. mar 2010

🙂 ahojte dievcata, ja bezim pracovat a vam vsetkym zelam, pekny den a uspesny cely tyzden 😉 😵

katka.he
8. mar 2010

ahojte babulky... zelam vam vsetko dobre k MDŽ

mata1001
8. mar 2010

caute babulky ste tu niektora?
a fakt dneska je MDŽ... 🙂

mimuska77
8. mar 2010

Caute babule som tu len na skok,ale všetko naj k tomu MDZ 😵

mimuska77
8. mar 2010

tuzimpobabatku tak sme rodačky 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre