• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
ahojte uz sa ani nepytam ci tu niekto je... :confounded: :confounded: :confounded:
10. mar 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata: ahoj :slight_smile:
10. mar 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babule aj ja Vám prajem krásny slnečný dník :sweat_smile:

Nati velmi Ti držím palčeky,aby Ti v nemocke pomohli a aby si si čoskoro našla // :sweat_smile:

Eji,ale nielen matka ,ale aj ja som bola v tom že si na UK a aj sa mi zdá že si mala pri sebe iné zahraničie :wink:

tuzimpobabatku aj na teba velmi myslím a nech Ti to "pichanie" pomože k // :wink: ja verím že čoskoro posilníš naše tehulky :sweat_smile: musíme aj tu v Sa hoci asi ty si z SA2 tipujem pridat potomstvo
:sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Inak momentálne neprispievam neviem čo mi je nejak sa cítim brutal unavene a ešte brutal plačlivo,asi to bude tou jarnou únavou,ale možno sa to do poobedia zmení a ja budem zas veselou mimuskou ,ved viete ako poobedná to istí takže poobede určite prídem na Vás mrknút :dizzy_face: Musím íst ešte do mesta a strašne sa mi nechce,ale myslím na Vás :dizzy_face:
10. mar 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka0506: ahoj, ako pokračuješ? nedostala si mrchu?? žeby si bola tehotná? :dizzy_face:
10. mar 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimuš: neboj, s tou plačlivosťou nie si sama :unamused: ..aj mňa to nejak chytí za pačesy, hlavne večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tfuj, tfuj, bodaj by si mala pravdu, ináč díky, že myslíš na mňa :slight_smile: ...papa a pekný dník
10. mar 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caute krasky...mimus chod na slniecko a nalada sa ti hned zmeni... :slight_smile:
10. mar 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau matuška myslím že to mesto mi pomože trošku nabrat pozit. energiu :dizzy_face: budem sa snažit...dakujem :dizzy_face:

tužimpobabatku dík aj tebe pekný dník :dizzy_face:

A čo to čítam Lubiiiiii??????????????????????????????????????????? hned sa ozvy nech viem že sa pridávaš k tehulám držím silno palce :wink: :wink: :wink:
10. mar 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimuska a co ides kupovat do mesta?ja som si vcera vsetko vybavila co som mala a dneska mam volno a zajtra musim ist do DM si kupit krem na ksichtik aby som bola krasna :grinning: .dneska sa mi nechce.a v piatok idem do poradne :slight_smile:
10. mar 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauš idem pre orifláč a potom len do potravín,nechce sa mi moc lietat po meste pri nás robia kruháč tak to tu je rozbombardovaná cesta a ešte pred poobednou to je o hubu... :wink:

Ale ved Ty hadam ani krémik nepotrebuješ,ale zas pred slniečkom si ju treba chránit :wink:

A v piatok matuš už do poradne a povedia ti pohlavie?Nezabudni na moj tip! :confused:
10. mar 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimuska no ved aj do potravin aj to je nieco...aspon si trochu na vzduchu.krem?prave ze potrebujem.tak sa mi supe koza pri nose a cele ze vyzeram jak had ktory sa zvlieka z koze...neviem preco sa mi to deje ved predtym som to nemala.ale nastastie flaky nemam klop klop klop.segra mala...

no dufam ze mi povedia pohlavie aspon hovoril na predoslej poradni ze na buduce uz to bude vidiet tak uvidime...potom dam vediet :slight_smile:
10. mar 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné matka,som zvedavá...a teším sa že sa ti len tvoria šupinky,segra ked mala flaky nenarodila sa jej náhodou baba? :wink:
10. mar 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ano...ty nevesti uz zase... :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíš mojenko,asi budem bosorka,nebudem musiet chodit na smeny a bude my stačit metla... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobreeee tak potom doletis aj k nam a pokecame.... :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to by bolo supiš ani preukážku na autobus by som nepotrebovala a ešte by som Ta aj na oplátku doniesla na metle k nám... :dizzy_face: nikdy nehovor nikdy,matus teraz to zabalím kedže ma ešte čaká pešibus po meste,ale poobede som tu jak na koni a tuším sa mi už nejak rozvidnieva a aj my je veselšie,takže poobede ta čakám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
A aj ostatné krásky,pá,pá :dizzy_face:
10. mar 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa mimuska a pokukaj si v obchode metly vies nie kazda vyhovuje na let... :grinning: :grinning: :grinning:

poobede tu budem do tretej a potom od piatej...
10. mar 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaa a cakam ta tu
10. mar 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko! :slight_smile:
10. mar 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimus, to som si do profilu nikdy nedavala, ze zahranicie, ale MK blbol, tak mozno im "preplo" :grinning:
10. mar 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caves ejka smejka... :slight_smile:
10. mar 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau mati :slight_smile: ako sa dnes mas?
10. mar 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejka dobre nestazujem sa klop klop klop klop.uz je aj slniecko,sice zima ale hned ma clovek lepsiu naladu...

a ty ako?co budes robit?
10. mar 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa tesim zo slniecka :grinning:
robim projetky a idem po obede na predporodnu pripravu aj s Rastom
10. mar 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto je rasto? :slight_smile:
10. mar 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otec dietatka predsa! :grinning:
10. mar 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no nevedela som ze ako sa vola....ale uz viem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tak ked ide s tebou tak uz je to na dobrej ceste?
10. mar 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem...
10. mar 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcem to rozoberat ak samozrejme ty nechces...ja sa len pytam... :wink:
10. mar 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napisem ti IP
10. mar 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. mar 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok