• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
autor
mati, poradna ma caka az 23.3.. hovorila lekarka, ze by mohlo byt vtedy uz vidiet aj pohlavie :dizzy_face: . krv mi uz brali, zajtra si budem volat za vysledky. tak som zvedava. dufam, ze budu dobre :pensive:

mimus, nie si tu sama :slight_smile:. ja som len umyvala riad. a nejake vysetrenia ti nebude lekarka robit?

mati a ako sa mas ty? brusenko rastie? ty mas kedy poradnu?
11. mar 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuľky Vy ste sa vyparili?A potom že ja som bosorka,ved Vy lepšie čarujete jak jáááááá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale nebudem už prispievať ved ked si nás ostatné budú čítať hned ma pošlú do Pezinka na preliečenie že si píšem sama zo sebou :unamused: :wink:
11. mar 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pardon,pardon už som si všimla že tu steee,dobre no aj ja sa môžem mýliť,Maťuš šéfku mám,ale neprezradím meno :grinning: :grinning: :grinning:

Makdi zatiaľ mám ešte dufík na tento cyklus čiže 10 dní a potom aj tak musím ísť za dokinou čo dalej,asi bude nasledovať folikulometria,ved Ty si práve s ňou mala úspech nieeeeeeeeeeeeee?????????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makdi ja idem zajtra do poradne.dobre ze hovoris o riade,vsak aj ja ho musim ist umyt.aj by som bola zabudla...boze cely den ori PC a som z toho uz vygumovana...

mimus ty nestresuj...sme tu...

baby hned dojdem idem umyt riad
11. mar 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimus jasne, ze sme mali uspech. tak dufam, ze aj vy budete mat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . bude potom sexik troska ako keby nuteny, no co by sme nespravili pre deticky, nie? :wink: :sunglasses:
11. mar 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No okej maťuš čakáááááám na Teba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mati a bude aj sono?
11. mar 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ,makdi sexík,nesexík malinké je prvoradé a keby len ten akože nútený sexík by ma to malo stáť tak to je malina :wink: :wink: :wink:
A Tebe folikulometriu navrhol doki?Alebo Ty? :slight_smile:
11. mar 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Makdi odpovedám Ti za Maťku bude vedieť aj pohlavie ak je malinké správne otočené,ale ja jej tipujem chlapa jak hrom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
navrhla mi to lekarka. hlavne to bolo kvoli prekonanym zapalom. asi sa aj ona bala, ze bude problem s otehu. ale ja som rada, ze navrhla. kto vie, kolko by sme sa trapili :confused:
11. mar 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved to som zvedavá čo povie dokina mne,ale cyklus ide zatiaľ jak digošky podľa hlienu mám aj ovulku jak hrom :sweat_smile: ,tak verím že tiež nás to posunie bližšie k bábatku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak pokial si na tom takto a mm je tiez zdravy, podla mna to bude na prvy sup :grinning: :wink:
11. mar 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Si zlatá makdi,ale mm na spg. nebooool takže to neviem a je to blbé,ale jeho ked tam dostanem tak budem riaditeľka tohto podniku :grinning: Zatiaľ nám to dokina nenavrhla ešte to skúša so mnou ale ved len druhý mesiac pod dohľadom dokiny takže čo sa mm týka tak nevieme ako na tom je :unamused:
11. mar 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus ty si moja hovorkyna... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

este na chvilu zdrhnem si vlasy vyfukat nech sa ma doki zajtra nezlakne. :grinning:
11. mar 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takze manzelovi sa velmi nechce ist na spg?? ani sa necudujem. vela chlapov to odmieta a to je skoda. mne lekarka hovorila, ze v dnesnej dobe je neplodnost u partnerov 50/50. takze uz nie je na chybe vacsinou zena. no ved uvidis, co prinesie druhy mesiac. mozno ti len duphaston pomoze a ani nebudes musiet podstupovat dalsie procedury :slight_smile:
11. mar 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus neboj zasypeme ta tehu virusikmi a hned budes tehu... :slight_smile:

a metlu si si kupila vcera? :grinning:
11. mar 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mati, co tam po vlasoch. hlavne aby sa babatko dobre vyspalo a zajtra sa riadne pretrcalo, aby si videla, co to bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makdi uz mam vlasy vyfukane uz som krasna....

a tzy sa ako citis?uz si aj pribrala daco?
11. mar 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mati ja sa citim fajn, zatial som nepribrala ani kilo. mam -2,5 kg, zatial to hore nejde.

a ty uz citis pohyby? asi uz hej, ze? mne sa dnes u zubara zazdalo, ako keby ma mimi 2x koplo, tak neviem :fearful:
11. mar 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja citim uz asi tyzden.je to super pocit...

aj ja som najskor schudla a teraz uz idem pekne hore...neboj aj u teba to pojde tak...budes sa gulatit.este su ti dobre veci? uz asi nie vsak?
11. mar 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vies co? prave dnes som prvy krat vytiahla tehu rifle. ale su mi este na bruchu velke a padaju mi :grinning: . inak nosim ostatne veci este svoje. velmi to nie je na mne este vidiet, takze som si mohla dovolit nosit do teraz aj povodne rifle :slight_smile: . ale som ich oprala cez vikend a nejako sa mi sprali. trocha som ich roztiahla, este stale ich normalne zapnem, ale uz ma tlacia
inak uz mam nainstalovany skype, tak mi prosim este raz posli ten nick a mozeme potom kecat :wink:
11. mar 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslala som ti ip
11. mar 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule vy tajnostkárky,čo si posielate cez IP?Ale nechcem vedieť tajomstvá.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Makdi no asi tak je to s tým mm ,bodaj by si mala pravdu,s tým dufíkom :dizzy_face:

Maťka tak ty si už takáto kráska s vláskami,neboj doki by sa ta aj tak nezľakol... :wink: A metlu no to nie je také jednoduché :grinning: budem si musieť vybrať niekde v špéci obchode,aby som spoľahlivo k tebe dorazila na kafčo :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule nekláboste toľko,a ja čo????? :confused: Na mňa ste zase zabudli... :grinning:

Majuš,kde si?Co sa neozývaš?Chcem vedieť ako dopadol ten "vypočítaný" termín s ťuťu muťu :wink:

Natalca zajtra na Teba silno myslím,kde si moja aj Ty?Uvidíš,že budeš spokojnejšia,držím palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Potom daj vedieť a myslím aj na tuzimpobabatku,zajtra je veľký deň D,aj tebe držím palce,ste fakt statočné baby :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. mar 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimus, tu som
akurat som dnes kupila dovolenku, letime 11juna a vraciame sa 25juna, :wink: dominikanska republika :dizzy_face: takze mi drzkaj palceky aby som nebola tehu najblizsie 2,3mesiace, nechcem tam chodit ryhajuci :sweat_smile:
inak tento mesiac nemeriam, ani dalsie, proste lepsie sa citim ze nemusim meriat
11. mar 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
majus, vy idete do dominikanskej???? :fearful: tam sme aj my boli. juj, to bola dovolenka. Sice to je uz 9 rokov, ale spomienky mam velmi cerstve. a kam konkretne idete?
11. mar 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne puerto plata
tesim, dufam ze vsetko pojde podla planov :wink: a babatko sa podari tam :grinning:
11. mar 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prisla som len nakuknut, uz tu asi nikto nie je, trosku som si vas pocitala, riadne ste toho popisali :grinning:
zajtra sa pacha velka dokinavsteva, tak nam vsetkym prajem len ti najlepsie vysledky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
majuska, dovca bude urcite super :wink: a mozno sa vam babo podari prave tam :dizzy_face:
a mimuska, dakujem, ze na mna myslis, si velmi zlata, fakt, vazim si to :wink:
tak pa pa, ozvem sa zajtra :slight_smile:
11. mar 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kásky,sedmikrásky,no to som fakt včera pokafrala že som sa sem nevrátila po tom čo ma tu nechali samu makduska aj matuska :grinning: :grinning: :grinning:

Majúúúúúúúúúúúúúúúš som velmi rada,že si sa ukázala,Tebe sa už medzi nami nepáči??? :wink: :wink: :wink:

Waw,Ty sa máš,že dominikánska...no zo srdca Ti prajem,nech je to tá najkrajšia nezabudnutelná dovolenka,akú si kedy mala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: A inak majuš,keby si už aj bola tehu ved tehule možu lietat myslím že do 6 mesiaca...,ale to som si neni istá,lebo čo ak Ti vyšiel ten vypočítaný den podla dátumíku narodenia,hned by som sa štastím "pocikala".....A ked aj nie dovča to istí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No a vidíš,nie je to lepšie si aspon troška oddýchnut od meraní?Viem,že je to supiš metoda na sebapoznanie a hlavne máš kvalitný prehlad o cykle ale trošku pauzy nezaškodí,no nie??????????? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Natalca no silno Ti držím palce a potom hned daj vediet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Matka,kde siiii?Chcem vediet výsledok sona.... :wink: :wink: :wink: Musím si overit moje "ceštecké" sklony,aby som vedela "akú živnost"si založím okrem toho lietania na metličke :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
12. mar 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre babule tak som sa tu pokukala a idem troška na vzduch dnes musím íst na postu a večer nočná šichta ak sa poobede neukážem tak si Vás večer všetky prečítam krásny a štastný dník :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. mar 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok