Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

makda
autor
11. mar 2010

mati, poradna ma caka az 23.3.. hovorila lekarka, ze by mohlo byt vtedy uz vidiet aj pohlavie 😵 . krv mi uz brali, zajtra si budem volat za vysledky. tak som zvedava. dufam, ze budu dobre 😔

mimus, nie si tu sama 🙂. ja som len umyvala riad. a nejake vysetrenia ti nebude lekarka robit?

mati a ako sa mas ty? brusenko rastie? ty mas kedy poradnu?

mimuska77
11. mar 2010

Babuľky Vy ste sa vyparili?A potom že ja som bosorka,ved Vy lepšie čarujete jak jáááááá 😀 😝
Ale nebudem už prispievať ved ked si nás ostatné budú čítať hned ma pošlú do Pezinka na preliečenie že si píšem sama zo sebou 😒 😉

mimuska77
11. mar 2010

Pardon,pardon už som si všimla že tu steee,dobre no aj ja sa môžem mýliť,Maťuš šéfku mám,ale neprezradím meno 😀 😀 😀

Makdi zatiaľ mám ešte dufík na tento cyklus čiže 10 dní a potom aj tak musím ísť za dokinou čo dalej,asi bude nasledovať folikulometria,ved Ty si práve s ňou mala úspech nieeeeeeeeeeeeee?????????? 😵 😵 😵

mata1001
11. mar 2010

makdi ja idem zajtra do poradne.dobre ze hovoris o riade,vsak aj ja ho musim ist umyt.aj by som bola zabudla...boze cely den ori PC a som z toho uz vygumovana...

mimus ty nestresuj...sme tu...

baby hned dojdem idem umyt riad

makda
autor
11. mar 2010

mimus jasne, ze sme mali uspech. tak dufam, ze aj vy budete mat 😵 😵 😵 . bude potom sexik troska ako keby nuteny, no co by sme nespravili pre deticky, nie? 😉 😎

mimuska77
11. mar 2010

No okej maťuš čakáááááám na Teba 😵 😵 😵

makda
autor
11. mar 2010

mati a bude aj sono?

mimuska77
11. mar 2010

No ,makdi sexík,nesexík malinké je prvoradé a keby len ten akože nútený sexík by ma to malo stáť tak to je malina 😉 😉 😉
A Tebe folikulometriu navrhol doki?Alebo Ty? 🙂

mimuska77
11. mar 2010

Makdi odpovedám Ti za Maťku bude vedieť aj pohlavie ak je malinké správne otočené,ale ja jej tipujem chlapa jak hrom 😵 😵 😵

makda
autor
11. mar 2010

navrhla mi to lekarka. hlavne to bolo kvoli prekonanym zapalom. asi sa aj ona bala, ze bude problem s otehu. ale ja som rada, ze navrhla. kto vie, kolko by sme sa trapili 😕

mimuska77
11. mar 2010

No ved to som zvedavá čo povie dokina mne,ale cyklus ide zatiaľ jak digošky podľa hlienu mám aj ovulku jak hrom 😅 ,tak verím že tiež nás to posunie bližšie k bábatku 😵 😵 😵

makda
autor
11. mar 2010

tak pokial si na tom takto a mm je tiez zdravy, podla mna to bude na prvy sup 😀 😉

mimuska77
11. mar 2010

Si zlatá makdi,ale mm na spg. nebooool takže to neviem a je to blbé,ale jeho ked tam dostanem tak budem riaditeľka tohto podniku 😀 Zatiaľ nám to dokina nenavrhla ešte to skúša so mnou ale ved len druhý mesiac pod dohľadom dokiny takže čo sa mm týka tak nevieme ako na tom je 😒

mata1001
11. mar 2010

mimus ty si moja hovorkyna... 🙂 🙂 🙂

este na chvilu zdrhnem si vlasy vyfukat nech sa ma doki zajtra nezlakne. 😀

makda
autor
11. mar 2010

takze manzelovi sa velmi nechce ist na spg?? ani sa necudujem. vela chlapov to odmieta a to je skoda. mne lekarka hovorila, ze v dnesnej dobe je neplodnost u partnerov 50/50. takze uz nie je na chybe vacsinou zena. no ved uvidis, co prinesie druhy mesiac. mozno ti len duphaston pomoze a ani nebudes musiet podstupovat dalsie procedury 🙂

mata1001
11. mar 2010

mimus neboj zasypeme ta tehu virusikmi a hned budes tehu... 🙂

a metlu si si kupila vcera? 😀

makda
autor
11. mar 2010

mati, co tam po vlasoch. hlavne aby sa babatko dobre vyspalo a zajtra sa riadne pretrcalo, aby si videla, co to bude 😵 😵 😵

mata1001
11. mar 2010

makdi uz mam vlasy vyfukane uz som krasna....

a tzy sa ako citis?uz si aj pribrala daco?

makda
autor
11. mar 2010

mati ja sa citim fajn, zatial som nepribrala ani kilo. mam -2,5 kg, zatial to hore nejde.

a ty uz citis pohyby? asi uz hej, ze? mne sa dnes u zubara zazdalo, ako keby ma mimi 2x koplo, tak neviem 😨

mata1001
11. mar 2010

ja citim uz asi tyzden.je to super pocit...

aj ja som najskor schudla a teraz uz idem pekne hore...neboj aj u teba to pojde tak...budes sa gulatit.este su ti dobre veci? uz asi nie vsak?

makda
autor
11. mar 2010

vies co? prave dnes som prvy krat vytiahla tehu rifle. ale su mi este na bruchu velke a padaju mi 😀 . inak nosim ostatne veci este svoje. velmi to nie je na mne este vidiet, takze som si mohla dovolit nosit do teraz aj povodne rifle 🙂 . ale som ich oprala cez vikend a nejako sa mi sprali. trocha som ich roztiahla, este stale ich normalne zapnem, ale uz ma tlacia
inak uz mam nainstalovany skype, tak mi prosim este raz posli ten nick a mozeme potom kecat 😉

mata1001
11. mar 2010

poslala som ti ip

mimuska77
11. mar 2010

babule vy tajnostkárky,čo si posielate cez IP?Ale nechcem vedieť tajomstvá.... 😀 😝

Makdi no asi tak je to s tým mm ,bodaj by si mala pravdu,s tým dufíkom 😵

Maťka tak ty si už takáto kráska s vláskami,neboj doki by sa ta aj tak nezľakol... 😉 A metlu no to nie je také jednoduché 😀 budem si musieť vybrať niekde v špéci obchode,aby som spoľahlivo k tebe dorazila na kafčo 😀 😀 😀

mimuska77
11. mar 2010

babule nekláboste toľko,a ja čo????? 😕 Na mňa ste zase zabudli... 😀

Majuš,kde si?Co sa neozývaš?Chcem vedieť ako dopadol ten "vypočítaný" termín s ťuťu muťu 😉

Natalca zajtra na Teba silno myslím,kde si moja aj Ty?Uvidíš,že budeš spokojnejšia,držím palce 😵 😵 😵 Potom daj vedieť a myslím aj na tuzimpobabatku,zajtra je veľký deň D,aj tebe držím palce,ste fakt statočné baby 🙂 🙂 🙂

majuska7979
11. mar 2010

ahoj mimus, tu som
akurat som dnes kupila dovolenku, letime 11juna a vraciame sa 25juna, 😉 dominikanska republika 😵 takze mi drzkaj palceky aby som nebola tehu najblizsie 2,3mesiace, nechcem tam chodit ryhajuci 😅
inak tento mesiac nemeriam, ani dalsie, proste lepsie sa citim ze nemusim meriat

makda
autor
11. mar 2010

majus, vy idete do dominikanskej???? 😨 tam sme aj my boli. juj, to bola dovolenka. Sice to je uz 9 rokov, ale spomienky mam velmi cerstve. a kam konkretne idete?

majuska7979
11. mar 2010

presne puerto plata
tesim, dufam ze vsetko pojde podla planov 😉 a babatko sa podari tam 😀

natalca
11. mar 2010

ahojte, prisla som len nakuknut, uz tu asi nikto nie je, trosku som si vas pocitala, riadne ste toho popisali 😀
zajtra sa pacha velka dokinavsteva, tak nam vsetkym prajem len ti najlepsie vysledky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
majuska, dovca bude urcite super 😉 a mozno sa vam babo podari prave tam 😵
a mimuska, dakujem, ze na mna myslis, si velmi zlata, fakt, vazim si to 😉
tak pa pa, ozvem sa zajtra 🙂

mimuska77
12. mar 2010

Caute kásky,sedmikrásky,no to som fakt včera pokafrala že som sa sem nevrátila po tom čo ma tu nechali samu makduska aj matuska 😀 😀 😀

Majúúúúúúúúúúúúúúúš som velmi rada,že si sa ukázala,Tebe sa už medzi nami nepáči??? 😉 😉 😉

Waw,Ty sa máš,že dominikánska...no zo srdca Ti prajem,nech je to tá najkrajšia nezabudnutelná dovolenka,akú si kedy mala 😅 😅 😅 A inak majuš,keby si už aj bola tehu ved tehule možu lietat myslím že do 6 mesiaca...,ale to som si neni istá,lebo čo ak Ti vyšiel ten vypočítaný den podla dátumíku narodenia,hned by som sa štastím "pocikala".....A ked aj nie dovča to istí 😵 😵 😵 No a vidíš,nie je to lepšie si aspon troška oddýchnut od meraní?Viem,že je to supiš metoda na sebapoznanie a hlavne máš kvalitný prehlad o cykle ale trošku pauzy nezaškodí,no nie??????????? 😀 😝 😉

Natalca no silno Ti držím palce a potom hned daj vediet 😵 😵 😵
Matka,kde siiii?Chcem vediet výsledok sona.... 😉 😉 😉 Musím si overit moje "ceštecké" sklony,aby som vedela "akú živnost"si založím okrem toho lietania na metličke 😎 😎 😎

mimuska77
12. mar 2010

dobre babule tak som sa tu pokukala a idem troška na vzduch dnes musím íst na postu a večer nočná šichta ak sa poobede neukážem tak si Vás večer všetky prečítam krásny a štastný dník 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre