• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
matka zajtra som v praci do 19.30 a to tu uz mozno nebudete, ale budem sa snazit si vas aspon precitat, tak ti prajem dobru noc, nemysli na to a pekne si oddychni, tvoj mm by bol asi smutny keby ta videl nestastnu ... tak pekne hlavu hore a pokracuj tak pekne ako si zacala :dizzy_face:
drzkam ti palceky, neboj, vsetko bude ok, pa pa :wink:
16. mar 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete čo je s katkou-he????
17. mar 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky to tu nejako zanedbavame...kde ste? :angry: :angry: :angry:
17. mar 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ale je tu mrtvo ???????? :confused: co sa robi???
17. mar 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no majus ahoj... :slight_smile:
17. mar 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky :slight_smile: ako sa máte? ja celkom v pohode...chodím do práce a akosi nestíham :grinning: ...a vy ako??? nejako to tu zanedbávate!!!...nemám čo čítat!!! :frowning2: ...mali by ste sa polepšit tehulky a aj kočky čo makajú cez noc... :grinning:
...ked prídem zajtra tak až mám čo čítat!...pekný večer papa... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. mar 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, takze tato nova verzia konika sa mi zatial nepaci.... a Vam?
inak ja som dnes velmi smutna, mam vysledky z hsg a su o nicom, takze 6.5. idem na laparoskopiu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
19. mar 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co mate nove? mate aspon vy nejake pekne spravicky??????
19. mar 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby nikde nikto?co vsetky ste na prechadzke? :wink:
20. mar 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute hviezdy,no to ale pekne to tu fušujeme,ale ked mám byť úprimná vôbec,ale vôbec sa mi nová verzia nepáči,ale možno si na ňu zvyknem... :wink:
Tak ja som mala tento týždeň pestrý,v utorok som bola s mm na večeri a spravili sme si po a ut také" zaľúbené" dni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,v stredu som už naklusala na rannú a vo štvrtok som sa pustila po rannej do dvoch okien,Bože aká som šikulka :wink: :wink: :wink: ,no a to už sme pri včerajšku,to bolo nič moc ako vždy na poobednej šichte a dnes som zas makala jak šrob,umyla som v dalších dvoch izbách okná :dizzy_face: a už mi ostáva len izba s balkonom,tak sa musím pochváliť a teraz zarezávam v robotke a zas makám jak šrob,lebo roboty je jak na koni :grinning: Inak na Vás myslím a teším sa že zas sa to tu rozbehne a inak krásny víkendík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. mar 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimuska no troska to tu babenky zanedbavame :confused: vobec som nemohla nasu temu najst :grinning:
http://cgi.ebay.co.uk/LADIES-SEXY-BOOB-TUBE-DRAPY-DRESS-PURPLE-SIZE-8-16_W0QQitemZ280420970582QQcmdZViewItemQQptZWomen_s_Clothing?var=&hash=item870abbc6b3
bambulky tieto saty som si kupila, tak co poviete :wink:
a ako nase tehulky??? rastieme :wink:
ja sa mam super, akurat dnes ideme na oslavu, a neuverite ale ani raz som nemerala :grinning: fakt mi je to jedno :dizzy_face: som na seba hrda :grinning:
20. mar 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majuška :dizzy_face: šatičky si budem musieť pozrieť doma,lebo mi to ukazuje ako zakázanú stránku,všetko tu nemáme povolené...... :grinning: Ale zajtra doma určite mrknem a som na teba hrdá ohľadne nemerania,treba to nechať tak a nemať stres :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. mar 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem moja,
tak ty pekne makas, ja budem zajtra na popoludnovke :frowning2: tak sa mi nechce :unamused: :unamused:
20. mar 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj majušík ani nehovor najmä ked je počasie nádherné :unamused: ,ale čo už to sme my smenárky a ty moja v nedeľu?Len jednu poobednú máš?a inak ako sa mi máš?Chystáš sa už vo veľkom na svadbičku?Alebo aj na dovču? :wink:
20. mar 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky :slight_smile:
ja som sa sem nemohla dostat,lebo som nemohla príst na staré heslo...takže zatial pod novým pasom... :slight_smile: ale som to stále ja lubka0506 :grinning: :grinning: :grinning:
nový koník sa mi zatial nepáči...neviem sa v nom vysomárit... :grinning: :grinning: :grinning:
naozaj to tu nejako zanedbávame od zajtra budem volná...dáme si tu stretko večer??? :sweat_smile: ..teraz som akosi nestíhala,včera oslava v piatok som vypekala a cez týžden ani nehovorím... :frowning2: tak sa majte a píšte sem čo nové,lebo nás tu zrušia kvoli nízkej navštevnosti :grinning: :grinning: :grinning: papa
21. mar 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimuska,
no mam 3 posebe a zacinaju mi dnes :frowning2: cize zachvilku padam do prace :unamused:
no tesim sa na dovolenku ako mala, a viem ze to preleti rychlo a na svadbu, tej kamoske tu v UK nejdem lebo letime toho 11juna, v den jej svadby ale tesim sa na svadbu na svk, ideme mojej kamoske tak sa fakt moc moc tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nemozem sa dockat :dizzy_face: :dizzy_face:
a uz nam koncia centralne kurenie v nasom domceku, tak vsetko ide pekne krasne ako ma az sa bojim ze nam nieco do toho vsetkeho padne a vsetko sa pokazi :confused:
ty ako sa mas?? vies ktory dc si?? ako to u teba vypada??? ja viem lebo kto by nevedel, :grinning: dnes je 21 a ja som 21dc :grinning: :grinning: cize este 9dni a budeme vediet na com sme :grinning:
lubik, ahoj moja ako sa mas?? takze nielen ze konik sa zmenil ale ty mas aj nove meno :grinning: dobry zaciatok moja :dizzy_face:
21. mar 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majuš :slight_smile: ty ideš do práce??? no nič moc... :frowning2: ja sa chystám na prechádzku do prírody... :slight_smile: ja som dnes 12DC...a čakám kedy mi zavolajú z GF,stále nič!!!
ano mám nové meno lebo zmenil sa koník a chcelo to moje heslo na ktoré za ten svet neviem príst :grinning: :grinning: :grinning: ked ma napadne budem pokračovat zo starým menom...
uži si to v práci...a pekný den... :wink:
21. mar 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka drzkam palceky
a pekny dnik prajem ja idem za hodku doprace :confounded:
21. mar 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babuľky,tak ja som zmákla dnes aj balkonové okno,čiže už jar môže prísť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: okná sú umyté...Ale narobená som jak kobyla,teraz som tiež v robotke takže znova makačka :grinning: Majušík ja som dnes 27 DC,takže.....uvidíme čí sme niečo uštrikovali :wink: A inak sa mám celkom fajn,len sem tam na mňa doľahne snívanie o bábätku,ale inak o.k.,takže aj Ty si poobedňáčka teraz :confused: Takže veselú šichtu aj tebe :wink:

Teda lubi,Ty už máš aj nové meno,ale neboj ja viem že si to Tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :dizzy_face: Zajtra ráno ak vstanem pôjdem asi k zubárovi a už by som sa taaaak potrebovala dobre vyspinkať,už by sa mi aj zišla nejaká dovča :wink:
21. mar 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babule, a to ako takto zanedbavat konika????/ :angry:
mimus tak ty uz mas vyupratovany domcek?? :wink: ja uplne nic cakaju ma este 2 popoludnovky :confounded: ale nejako to prezijem, velmi velmi tazko sa chodi do prace ak je krasne jarne zubate slniecko vonku :unamused: ale co este dnes a zajtra nejako to musim prezit :sweat_smile:
22. mar 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky...lubka pod novym menom...dobry zaciatok... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

mimuska ked si rozbehnuta s tymi oknami tak to nemas daleko a dobehni aj k nam...aj zaclony potrebujem vyprat.vedro,handru a clin mam.nemusis si doniest :grinning: :grinning: :grinning:

babulky mi kopkame pekne ostosest,v piatok nas caka poradna.inak oddychujeme,jeme a priberame.
s mm sme si vykukali novu manzelsku postel...tak si ju asi pojdeme kupit.len sa nevieme dohodnut na farbe,lebo maju vylozenu ciernu ale taku nechcem,lebo na nu sada prach a bude sa to dat na nej velmi vidiet.tak sa este rozhodujeme.
22. mar 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no matus tiez pekny zaciatok nova postielka super :dizzy_face:
22. mar 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ju nemame,musim vymysliet termin kúpy,lebo mm je cely tt v skole,tak nam to vyhovuje len v sobotu.a to musime ist do Nitry
a ty ako?co robkas?
22. mar 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave sa napchavam ranajkami,
chlebicek so sunkou, paradajkou,uhorkou a pazitkou :dizzy_face: hmmmmmmmmm
inak baby troska som pribrala, asi jem privela cokolady :grinning: moja ritka sa troska zaokruhlila :grinning:
22. mar 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babulky,takže majuš no super šatky si si kúpila,akurát som ich omrkla :wink: Budeš kočka,aj farba je cool :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Cau Matuuš,tak to je super,že už kopkáte,malinkému sa tam páči... :sweat_smile: A inak s tými oknami,že by som doletla na tej metle?Inak presne tak umývam,vedro,handra,clin a záclony som tiež všetky oprala,len pred poobednou to bola fuška,a už si len po troške poupratujem izbičky a budem sa tešit z vone v byte.A Vy s mm nové postielky,no supeeeeeeeeeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Prajem Vám ešte pekný dník,idem niečo navarit a potom ožehlit dve pračky :dizzy_face: :unamused:
22. mar 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som sa tiez mala do niecoho pustit, upratovat,..proste nieco, ale tak sa mi nechce, asi na mna lezie jarna unava :grinning:
22. mar 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus mnam...pojdem si asi aj ja kupit nejake ovocie a zeleninku.
jaj aj ja som kukla tie satky,pacia sa aj mne-aj strih aj farba.budes kocka !!!

mimuska nechod prec...aj ja musim zehlit ale sa mi nechce...mozno poobede... :unamused: :unamused: :unamused: alebo ked uz budes drzat zehlicku tak aj ozehlit k nam mozes...spravim ti kavu...co ty na to? :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no saty mi padli hned do oka, :grinning: ale uvidime ako budu vypadat na mne :grinning:
no mimus, nemakaj tak tazko urob kavu a sadni ku pc :grinning: musis s nami troska pokecat
akurat mi dosiel avon, to idem kuk ze co tam maju nove
22. mar 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus a akej farby mas doplnky?to su tie satky na svadbu,nie?
22. mar 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matus, ak neotehotniem to budu na svadbu, ale ziadne doplnky este nemam lebo som este tie saty nedostala asi az zajtra :wink:
ale uz teraz rozmyslam si kupit nejake topanky, kabelku, ale to ma este cas, momentalne si ich chcem vziat na dovolenku, ked sa pojde do restiky, a tak :slight_smile:
22. mar 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok