Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

natalca
16. mar 2010

matka zajtra som v praci do 19.30 a to tu uz mozno nebudete, ale budem sa snazit si vas aspon precitat, tak ti prajem dobru noc, nemysli na to a pekne si oddychni, tvoj mm by bol asi smutny keby ta videl nestastnu ... tak pekne hlavu hore a pokracuj tak pekne ako si zacala 😵
drzkam ti palceky, neboj, vsetko bude ok, pa pa 😉

bobjan
17. mar 2010

Ahojte, neviete čo je s katkou-he????

mata1001
17. mar 2010

ahojte vsetky to tu nejako zanedbavame...kde ste? 😠 😠 😠

majuska7979
17. mar 2010

baby ale je tu mrtvo ???????? 😕 co sa robi???

mata1001
17. mar 2010

no majus ahoj... 🙂

lubka0506
17. mar 2010

ahoj kočky 🙂 ako sa máte? ja celkom v pohode...chodím do práce a akosi nestíham 😀 ...a vy ako??? nejako to tu zanedbávate!!!...nemám čo čítat!!! ☹ ...mali by ste sa polepšit tehulky a aj kočky čo makajú cez noc... 😀
...ked prídem zajtra tak až mám čo čítat!...pekný večer papa... 🙂 🙂 🙂

natalca
19. mar 2010

ahojte baby, takze tato nova verzia konika sa mi zatial nepaci.... a Vam?
inak ja som dnes velmi smutna, mam vysledky z hsg a su o nicom, takze 6.5. idem na laparoskopiu 😢 😢 😢 😢 😢

natalca
19. mar 2010

a co mate nove? mate aspon vy nejake pekne spravicky??????

mata1001
20. mar 2010

caute baby nikde nikto?co vsetky ste na prechadzke? 😉

mimuska77
20. mar 2010

Caute hviezdy,no to ale pekne to tu fušujeme,ale ked mám byť úprimná vôbec,ale vôbec sa mi nová verzia nepáči,ale možno si na ňu zvyknem... 😉
Tak ja som mala tento týždeň pestrý,v utorok som bola s mm na večeri a spravili sme si po a ut také" zaľúbené" dni 😵 😵 😵 ,v stredu som už naklusala na rannú a vo štvrtok som sa pustila po rannej do dvoch okien,Bože aká som šikulka 😉 😉 😉 ,no a to už sme pri včerajšku,to bolo nič moc ako vždy na poobednej šichte a dnes som zas makala jak šrob,umyla som v dalších dvoch izbách okná 😵 a už mi ostáva len izba s balkonom,tak sa musím pochváliť a teraz zarezávam v robotke a zas makám jak šrob,lebo roboty je jak na koni 😀 Inak na Vás myslím a teším sa že zas sa to tu rozbehne a inak krásny víkendík 😵 😵 😵

majuska7979
20. mar 2010

ahoj mimuska no troska to tu babenky zanedbavame 😕 vobec som nemohla nasu temu najst 😀
http://cgi.ebay.co.uk/LADIES-SEXY-BOOB-TUBE-DRA...
bambulky tieto saty som si kupila, tak co poviete 😉
a ako nase tehulky??? rastieme 😉
ja sa mam super, akurat dnes ideme na oslavu, a neuverite ale ani raz som nemerala 😀 fakt mi je to jedno 😵 som na seba hrda 😀

mimuska77
20. mar 2010

Majuška 😵 šatičky si budem musieť pozrieť doma,lebo mi to ukazuje ako zakázanú stránku,všetko tu nemáme povolené...... 😀 Ale zajtra doma určite mrknem a som na teba hrdá ohľadne nemerania,treba to nechať tak a nemať stres 😵 😵 😵

majuska7979
20. mar 2010

dakujem moja,
tak ty pekne makas, ja budem zajtra na popoludnovke ☹ tak sa mi nechce 😒 😒

mimuska77
20. mar 2010

Jáj majušík ani nehovor najmä ked je počasie nádherné 😒 ,ale čo už to sme my smenárky a ty moja v nedeľu?Len jednu poobednú máš?a inak ako sa mi máš?Chystáš sa už vo veľkom na svadbičku?Alebo aj na dovču? 😉

lubik30
21. mar 2010

ahoj kočky 🙂
ja som sa sem nemohla dostat,lebo som nemohla príst na staré heslo...takže zatial pod novým pasom... 🙂 ale som to stále ja lubka0506 😀 😀 😀
nový koník sa mi zatial nepáči...neviem sa v nom vysomárit... 😀 😀 😀
naozaj to tu nejako zanedbávame od zajtra budem volná...dáme si tu stretko večer??? 😅 ..teraz som akosi nestíhala,včera oslava v piatok som vypekala a cez týžden ani nehovorím... ☹ tak sa majte a píšte sem čo nové,lebo nás tu zrušia kvoli nízkej navštevnosti 😀 😀 😀 papa

majuska7979
21. mar 2010

mimuska,
no mam 3 posebe a zacinaju mi dnes ☹ cize zachvilku padam do prace 😒
no tesim sa na dovolenku ako mala, a viem ze to preleti rychlo a na svadbu, tej kamoske tu v UK nejdem lebo letime toho 11juna, v den jej svadby ale tesim sa na svadbu na svk, ideme mojej kamoske tak sa fakt moc moc tesim 😵 😵 😵 nemozem sa dockat 😵 😵
a uz nam koncia centralne kurenie v nasom domceku, tak vsetko ide pekne krasne ako ma az sa bojim ze nam nieco do toho vsetkeho padne a vsetko sa pokazi 😕
ty ako sa mas?? vies ktory dc si?? ako to u teba vypada??? ja viem lebo kto by nevedel, 😀 dnes je 21 a ja som 21dc 😀 😀 cize este 9dni a budeme vediet na com sme 😀
lubik, ahoj moja ako sa mas?? takze nielen ze konik sa zmenil ale ty mas aj nove meno 😀 dobry zaciatok moja 😵

lubik30
21. mar 2010

ahoj majuš 🙂 ty ideš do práce??? no nič moc... ☹ ja sa chystám na prechádzku do prírody... 🙂 ja som dnes 12DC...a čakám kedy mi zavolajú z GF,stále nič!!!
ano mám nové meno lebo zmenil sa koník a chcelo to moje heslo na ktoré za ten svet neviem príst 😀 😀 😀 ked ma napadne budem pokračovat zo starým menom...
uži si to v práci...a pekný den... 😉

majuska7979
21. mar 2010

lubka drzkam palceky
a pekny dnik prajem ja idem za hodku doprace 😖

mimuska77
21. mar 2010

Caute babuľky,tak ja som zmákla dnes aj balkonové okno,čiže už jar môže prísť 😵 😵 😵 okná sú umyté...Ale narobená som jak kobyla,teraz som tiež v robotke takže znova makačka 😀 Majušík ja som dnes 27 DC,takže.....uvidíme čí sme niečo uštrikovali 😉 A inak sa mám celkom fajn,len sem tam na mňa doľahne snívanie o bábätku,ale inak o.k.,takže aj Ty si poobedňáčka teraz 😕 Takže veselú šichtu aj tebe 😉

Teda lubi,Ty už máš aj nové meno,ale neboj ja viem že si to Tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😵 Zajtra ráno ak vstanem pôjdem asi k zubárovi a už by som sa taaaak potrebovala dobre vyspinkať,už by sa mi aj zišla nejaká dovča 😉

majuska7979
22. mar 2010

dobre ranko babule, a to ako takto zanedbavat konika????/ 😠
mimus tak ty uz mas vyupratovany domcek?? 😉 ja uplne nic cakaju ma este 2 popoludnovky 😖 ale nejako to prezijem, velmi velmi tazko sa chodi do prace ak je krasne jarne zubate slniecko vonku 😒 ale co este dnes a zajtra nejako to musim prezit 😅

mata1001
22. mar 2010

ahojte babulky...lubka pod novym menom...dobry zaciatok... 🙂 🙂 🙂

mimuska ked si rozbehnuta s tymi oknami tak to nemas daleko a dobehni aj k nam...aj zaclony potrebujem vyprat.vedro,handru a clin mam.nemusis si doniest 😀 😀 😀

babulky mi kopkame pekne ostosest,v piatok nas caka poradna.inak oddychujeme,jeme a priberame.
s mm sme si vykukali novu manzelsku postel...tak si ju asi pojdeme kupit.len sa nevieme dohodnut na farbe,lebo maju vylozenu ciernu ale taku nechcem,lebo na nu sada prach a bude sa to dat na nej velmi vidiet.tak sa este rozhodujeme.

majuska7979
22. mar 2010

no matus tiez pekny zaciatok nova postielka super 😵

mata1001
22. mar 2010

este ju nemame,musim vymysliet termin kúpy,lebo mm je cely tt v skole,tak nam to vyhovuje len v sobotu.a to musime ist do Nitry
a ty ako?co robkas?

majuska7979
22. mar 2010

prave sa napchavam ranajkami,
chlebicek so sunkou, paradajkou,uhorkou a pazitkou 😵 hmmmmmmmmm
inak baby troska som pribrala, asi jem privela cokolady 😀 moja ritka sa troska zaokruhlila 😀

mimuska77
22. mar 2010

Caute babulky,takže majuš no super šatky si si kúpila,akurát som ich omrkla 😉 Budeš kočka,aj farba je cool 😵 😵 😵

Cau Matuuš,tak to je super,že už kopkáte,malinkému sa tam páči... 😅 A inak s tými oknami,že by som doletla na tej metle?Inak presne tak umývam,vedro,handra,clin a záclony som tiež všetky oprala,len pred poobednou to bola fuška,a už si len po troške poupratujem izbičky a budem sa tešit z vone v byte.A Vy s mm nové postielky,no supeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵
Prajem Vám ešte pekný dník,idem niečo navarit a potom ožehlit dve pračky 😵 😒

majuska7979
22. mar 2010

no ja by som sa tiez mala do niecoho pustit, upratovat,..proste nieco, ale tak sa mi nechce, asi na mna lezie jarna unava 😀

mata1001
22. mar 2010

majus mnam...pojdem si asi aj ja kupit nejake ovocie a zeleninku.
jaj aj ja som kukla tie satky,pacia sa aj mne-aj strih aj farba.budes kocka !!!

mimuska nechod prec...aj ja musim zehlit ale sa mi nechce...mozno poobede... 😒 😒 😒 alebo ked uz budes drzat zehlicku tak aj ozehlit k nam mozes...spravim ti kavu...co ty na to? 😀 😀 😀

majuska7979
22. mar 2010

no saty mi padli hned do oka, 😀 ale uvidime ako budu vypadat na mne 😀
no mimus, nemakaj tak tazko urob kavu a sadni ku pc 😀 musis s nami troska pokecat
akurat mi dosiel avon, to idem kuk ze co tam maju nove

mata1001
22. mar 2010

majus a akej farby mas doplnky?to su tie satky na svadbu,nie?

majuska7979
22. mar 2010

matus, ak neotehotniem to budu na svadbu, ale ziadne doplnky este nemam lebo som este tie saty nedostala asi az zajtra 😉
ale uz teraz rozmyslam si kupit nejake topanky, kabelku, ale to ma este cas, momentalne si ich chcem vziat na dovolenku, ked sa pojde do restiky, a tak 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre