• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
je to bakterialna infekcia...prenasa sa vylucne pohlavnym stykom...a mozes ju mat aj 10 rokov bez priznakov :unamused:
13. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už len ten názov znie hrozne ...

lubka - nuž ja mrchujem, takže to nie je bohviečo. Keď mrcha skončí, chcem začať merať BT. Včera som si kúpila ten Sarapis. Ďaľšie vitamíny - už si pripadám ako narkoman, vkuse do seba hádžem tabletky.
13. okt 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nemali by robievať na preventívkach vyšetrenie na túto pliagu? Či je to zas drahé a naše zdravotníctvo na to nemá prostriedky? Keď to nemá žiadne príznaky.
13. okt 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to bakteria ako kazda ina..len na blbom mieste... :grinning: dobre je vediet ci to mas alebo nie...jachcem tiez zacat merat...aspon mesiac nech viem ako a co...

lubkabb:...co je to sarapis????
inak sukromny nazor..vela chemie skodi :wink: ak mas pestru stravu a nezistia ti konkretne ze ti chyba nejaky vitamin tak by som do seba nepchala dalsiu chemiu..listovka OK..to je koli udrzaniu plodu..ale inak...
13. okt 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sarapis je produkt na báze včelej materskej kašičky. Je na podporu plodnosti. Okrem neho užívam teraz kyselinu listovú, E a C.
13. okt 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ta preventivka...nesposobuje to nejake vazne zdravotne problemy..preto to v preventivke nie je :cry:
13. okt 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano?...to mas od lekara ze je to OK?..alebo?
13. okt 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tá trombofília sa inak neprejavuje nejak navonok? Po potrate mi zatiaľ nerobili žiadne vyšetrenia a teraz ste ma naplašili, či nemám trombofíliu, alebo tú ureaplazmu. Stále musím premýšľať o dôvode MA :frowning2:
13. okt 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alabu - odporúča to jedna gynekologička na internetovej poradni.
13. okt 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale je to dosť drahé. No, dúfam, že som zbytočne nevyhodila peniaze.
13. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved poziadaj lekara aby ti spravil ster..to ho nezabije...ta trombofilia je co?...nieco ako tromboza?
13. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na dnes koncim...idem do vane a hor sa na snazenie :grinning: pekny vecer vsetkym
13. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, ja som počula na Sarapis len chválu, tak dúfam, že aj tebe pomôže :wink:
13. okt 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi smiem vediet kolko si dala za ten sarapis? tá mrcha nieje ktovie čo ale neboj bola mrcha bude aj ovulka... :wink:
13. okt 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alabu - dobrú noc
13. okt 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kúpila som v lekárni posledné balenie- balíček 90 kapsúl + hrnček Sarapis - stálo to 37 EUR (mm sa na cenu zatiaľ nepýtal). Majú sa brať 2 krát denne, takže to mám na 45 dní. Škoda, že som to neobjavila hneď po potrate. Dúfam, že mi to pomôže.
13. okt 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ináč, tu čítam, že to má priaznive účinky na strašne veľa vecí - osteoporózu, vypadávanie vlasov, lámanie nechtov, bolestivú menštruáciu, úpravu cyklu, zníženú imunitu, správnu funkciu močového mechúra, zdravú pokožku, oči, zuby, ďasná, sliznice a žľazy, na migrény, nespavosť, závraty, podporuje funkciu vaječníkov a navyše je to aj na schopnosť koncentrácie a stimuluje životnú energiu a podporuje správnu činnosť srdca.
13. okt 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by nebolo zlé...porozmýšlam ale tiež hádžem do seba tolko liekov... :unamused: idem do pelechu.pa zajtra...dobrú noc... :dizzy_face:
13. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc...pa pa
13. okt 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko vsetkym..
14. okt 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoj :grinning:
14. okt 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooj :sunglasses:
14. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte kocky... tak ako? puska uz viem.... tak vselijako a ty bobjan?
14. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja vám neviem baby moje...dnes ráno som zakrvácala a som 21DC :confused: a teraz nič...či to tie čaje, či obklady, či???? :confused: :fearful:

Inak, vcelku pohoda, snež nám do kšeftu :wink:

Puska ahooooj :grinning:
14. okt 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bobjan...hej pocuj a nemohlo by to byt tak ze si tehu :wink: ??? lebo niekedy sa to stava ked sa vajicko ulozi tak mozes krvacat jeden den a pak zase nic...............jeeeeeeeeeej to by bolo super keby ti to vyslo, aspon by to vo mne trosku rozohrialo dusicku :slight_smile:
14. okt 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobjan a nebola to ovula? ... mohla byt tak neskor...a niektorym sa stava ze pocas ovulky zacnu spinit...
14. okt 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby bláznite??? :grinning: ja tehotná normálne??? po 6-tich rokoch??? no to by som odpadla...ja som skôr myslela, že dnes teda prišla mrcha skôr, ale zatiať je to zastavené... a tá krv bola totálne svetlá..pardon :zipper_mouth:
14. okt 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no presne to vyzera na uhniezdenie vajicka jupiiiiiii :grinning: :sunglasses: :astonished:
14. okt 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... bobjan ved niekedy aj z motyky vystreli..... velmi by som ti to zelala... :sunglasses: ....
14. okt 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok