Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

natalca
28. mar 2010

janush, ja si tiez myslim, ze teraz sa ti skor podari aj ked bude viac stresu, ale ked budes spokojna.... zadari sa ako po masle 😉 😵

janush
28. mar 2010

ahoj natalca... tak to dufam a tesim sa 🙂

jankaknm
28. mar 2010

prave sa uz balim do BA, o chvilu cestujeme, boli sme u nasich doma na vikend...ja som si v BA celkom zvykla, ale radsej by som bola tu vo vlastnom dome, ked ho dostaviame. Vyska ale materskej od zamestnavatela je urcite vyssia pol roka ako od statu... 😒

natalca
28. mar 2010

janush, aj ja 😎

janush
28. mar 2010

ale matersku nebudes dostavat od zamestnavatela ale od statu a pol roka podla vysky tvojho platu 😉

natalca
28. mar 2010

jankanm, stastnu cestu 🙂

janush
28. mar 2010

natalca a vy sa ako dlho snazilkujete?

jankaknm
28. mar 2010

ahojte, musim sa rozlucit...ale nie na dlho 🙂 budem sa snazit chodit tu na fora...doteraz som to nejak nepraktizovala, ale uz ma srdiecko boli a nemam s kym zdielat tieto nase problemy...

natalca
28. mar 2010

teeeeda baby, vy to uz mate slusne nastudovane, ja sa zatial zaujimam len o to ako otehu 😀

natalca
28. mar 2010

jankanm, budeme radi ked sem budes chodit 😉

janush
28. mar 2010

stastnu cestu a prid zas 😉

natalca
28. mar 2010

janush, uz je to cez 2 roky, ale my sme taky zvlastny pripad, ja tiez nie som vydata, moj ex doki mal na vsetko vela casu, okrem prevntivok a sterov nic nerobil, presla som k novemu a ten mi porobil vsetky mozne vysetrenia, pozistoval tiez vselico ☹ endometrioza, polypy, ale tie zmizli, upchaty vajickovod, dvojroha dolava naklonena maternica, prekonany silny zapal.... a 7.5. ma caka laparoskopia 😔

janush
28. mar 2010

jooj tak to nezavidim... ja sa tiez obavam, ci to pojde... ja nemavam ovulaciu 😒 moj doki ide na to pomaly, dava mi male davky, vraj aby sa mi nerobili cysty a tak.... ale ja uz zacinam byt netrpezliva, lebo mam 30 rokov a babo nikde.... uz tri roky nad nim uvazujem ale iba posledny rok sa snazime... kolko mas ty rokov?

natalca
28. mar 2010

ja mam 34 a cas ma uz tlaci, ovulku nastastie mam, ale tiez som netrpezliva
HAK som brala asi 5 rokov, myslela som, ze otehotniem hned... a nic, uz su to takmer 4 roky co som vysadila HAK a v januari boli 2 roky co sa snazime intenzivne

megynka
28. mar 2010

majuska,tak neva, veď aj ďalší mesiac bude šanca 😉 ale veď ty sa tým ešte nestresuješ 😉 a to je dobre 🙂

mata1001
28. mar 2010

ahojte zienky...

vitam nove babulky...
ako sa tu mate vsetky? 🙂

janush
28. mar 2010

dakujeme 🙂 cerpame informacie a povzbudenie....

natalca
28. mar 2010

caute matus a megy 😉
ja prave sprtam anglinu a pijem kaficko 😉

megynka
28. mar 2010

no ja sa len tak povaľujem a predstavujem si aké by to bolo keby som sa povaľovala s bruškom 😉 baby mne sa už vôbec nechce chodiť do práce, už by som tak strašne chcela prebaľovať, kočíkovať.... 🙂 inak chodím ešte aj do školy, študujem geografiu, je to na tri roky a polovicu mám za sebou a potom by som chcela učiť na základke,možno ak si to ešte nerozmyslím,ale školu som začala vlastne pre to lebo som mala doma kopec času ako bezdetná a nudila som sa ,potom sme si s manželom kúpili akvarko, a psa a teraz sa bojí že ak to mimčo nepríde tak pri čom ešte skončíme 😀

mata1001
28. mar 2010

janush v tejto teme su baby ktore ti urcite pomozu a odpovedia na otazky a samozrejme aj povzbudia...

mata1001
28. mar 2010

naty cau...aky mas dnik?

megy neboj babo pride...skor ci neskor...treba verit...drzim palce...

megynka
28. mar 2010

mata, ja verím, vám sa to už pomaly ale isto blíži a bude medzi vami,držím palce aby vám to všetko dobre dopadlo 😉 ja keby som bola dva dni tehotná tak už idem nakupovať výbavičku 😀 mne to potom asi preskočí 😀

natalca
28. mar 2010

megy aj my mame akvarko, teda priatel chcel akvarko, tak ho ma ale staram sa len ja 😀
mata, cekom fajny dnik som mala, urobila som si velkonocnu vyzdobu, dokoncila upratovanie, teda okrem okien, tie umyjem cez tyzden a teraz sa ucim, lebo zajtra nas v kurze budu skusat a nechcem tam byt za hlupanu a ty?

mata1001
28. mar 2010

megy vdaka 🙂

natyja uz velkonocnu vyzdobu mam asi tyzden.aj upratane teoreticky mam.okna neumyvam,bo ich budeme menit,tak potom az nove sa budu umyvat...

ja idem zajtra cvicit tak sa tesim .. 🙂

natalca
28. mar 2010

a co cvicis? tu tehu pripravu ci ako sa to vola? ja chodim na jogu
kamoska ako prvorodicka chodila do nejakeho kurzu cvicili tam a oboznamovali sa s porodom, tehotenstvom a tak nevedela si to vynachvalit, len ho nedokoncila, lebo musela do nemocky a predstav si korunky (este vtedy) jej vratili 🙂 vraj odtial boli aj na exkurziu v porodnici 😎

mata1001
28. mar 2010

naty ano presne to.vola sa to psychofyz.priprava na porod.aspon tam spoznam nove tehu baby a pokecame...co som sa pytala baby,ktora to absolvovala,tak to celkom chvalila.tak uvidim...len teraz rozmyslam ze do coho sa navleciem... 😀

natalca
28. mar 2010

matuska daj si nieco pohodlne, moja kamoska chodila v teplakoch a tricku 😎

mata1001
28. mar 2010

mam 4 teplaky a vylezu na mna len jedny ☹ .ale este mam take trojstvrtove leginy tak ich musim vyskusat.a tricko?no to musim nejake pohladat,bo to mam vsetko len do pasa take kratke a co mi bude z nich brucho trcat?ach boze moj... 🙂

natalca
28. mar 2010

matus, tak nejake tricko slohni manzelovi 😀 🤐

natalca
28. mar 2010

leginy su super, tusim tam cvicila naboso, tak si zober nejake teplejsie ponozky pre pripad, ze by si stala, aby si neochorela 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre