• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
ty si nejaka jedáčka deti ci co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uhm...,ja ich milujem :wink:
29. mar 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťušík lúčim sa aj ja,pôjdem ešte dokončiť robotku a potom smer sprcha a teším sa domkov,zatiaľ sa maj pekne a zajtra možno aj ja do obeda naštartujem PC a budeme si písať :wink: A keby aj nie poobedná to istí :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby achhhh u nas je zamracene.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. mar 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby, poradte prosim, mam az palive bolestive prsia a bolesti v podbrusku, dnes mam dostat dniky ale uz vyse tyzdna mam taketo bolesti... moze to byt priznak T?
30. mar 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzkosa ahoj a predtym ked si mala dostat MS tak si taketo bolesti nemavala?

ja si skor myslim ze je to priznak prichadzajucuj MS,ale samozrejme ze sa mozem mylit
30. mar 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja si myslim , ano mavala som bolet prs ale nie take intenzivne ako teraz no musim pockat ci pride alebo nie mozno to je len psychika ze velmi tuzim
30. mar 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak návaly tepla mam - divneeee
30. mar 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj co ma prist to pride.drzim palce aby to tentoraz MS nebola :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. mar 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem prajem si to mozno preto ta zvysena konttrola :slight_smile: ved to poznas
30. mar 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne sa nestresuj....
30. mar 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááj to ano :slight_smile: napis recept ako to neprezivat takto :slight_smile:
30. mar 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to prezivala velmi podobne ako ty.ked sa to kazdy mesiac nepodarilo a prisla mrcha tak som bola sklamana...snazili sme sa vyse roka a pojedla som plno predpisanych liekov,navstivila bylinkarku a tajne dufala...a potom to prislo.vytuzene //...od stastia som plakala...

hlavne treba verit a dufat ze to raz vyjde.ja viem...povies si ze mne sa to povie ale aj ja som bola ako ty...dufala a verila som ze sa to podari.
30. mar 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja stale verim a viem ze to vyjde aj ked mozno teraz este nie no vies TT si chcem urobit az ked bude meskat tak 3 dni mam ich nepravidelne takze to je hruuuza
30. mar 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som mala nepravidelnu a velakrat mi ani nedorazila takze ja som to mala o to horsie,ze som si myslela ze som tehu a to boli moje poblaznene hormony.

a vy sa ako dlho snazite?
30. mar 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááj sme na zaciatku :slight_smile:) prvy mesiac tak intenzivne ale vek volaaaa
30. mar 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak co stresujes...? :slight_smile:
ked ste len na zaciatku tak to neznamena ze sa vam nedari...mozno o mesiac uz budes tehula...ak by sa vam nedarilo 5 rokov to je ine...

keby si zasla k dr tak s tebou aj tak nic neurobi,bo zacnu liecit az po roku neuspesneho snazenia...
30. mar 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano viem predtym ako sme zacali bola som po info u dr. takze budem len cakat .... ty si mala ake priznaky
30. mar 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
som si v práci urobila kávičku, tak že mrknem na vás :wink:
drzkosa, mňa po 3IVF tak neskutočne bolievajú prsia a to už v polovici cyklu, nechcem ťa sklamať ale u mňa to tehu nikdy neznamenalo :frowning2: ale mám to také strašné až posledný rok a myslím si že je to po všetkých tých hormónoch čo som do seba napchala, a bolia ma aj teraz už týždeň to trvá a ms má prísť až o týždeň :confounded: a ono sviňucha určite príde :angry:
30. mar 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, krásny dník želám všetkým, u nás krááááásne svieti slniečko :slight_smile:
30. mar 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megynka - no to si aj ja myslim ze to je MS :slight_smile: ale vies sanca tam vzdy je chi
30. mar 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď jasné, ja som len napísala ako to je u mňa :slight_smile: , raz mi ms meškala 5 dní a ja už som chodila nedšená že som tehotná, tak bežím do lekárne kúpim test, a kým som došla domov ms bola na ceste :angry: také som mala nervy, normálne si počkala kým kúpim ten test :grinning:
30. mar 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je sila ako si s nami zahrava to telo a psychika ze?
30. mar 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ti držím palce nech ti mrcha nepríde a nech to u teba znamená že si tehu :wink: :slight_smile:
ja si pockam tiez az ked bude meskat a potom teda ak budde na to prilezitost sa stavim ze teraz bude chodit s maximalnou presnostou chii
tiez ti drzim palce :slight_smile: neboj budeme mamicky ako lusk
30. mar 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to fakt, ja si myslím že polovica úspechu je v hlave a psychike, treba sa asi naprogramovať a nepochybovať o tom že sa to podarí :slight_smile:
30. mar 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja to dieťa určite niekde zoženiem :grinning: včera večer sme s drahým vypisovali papiere na adopciu a sme sa aj pobavili, napr. že ako hodnotíte svoje manželstvo a drahý, že napíš ,čo už stalo sa :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj megy...uz dsom tu,umyla som riad a vyvesala bielizen.

drzkosa moje priznaky...boleli ma prsia a to ja som pripisovala novej podprde ze mi je uzka-fakt...
a rano a vecer mi bolo zle od zaludka ale nie nejak drasticky.ale po chvili to preslo...a inak nic.potom som mala slabucku mrchu a spravila test a boli tam //
30. mar 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mata, sa máš,ja musím tiež prať ale až večer

ja som mala také obdobie že som mávala tie nevoľnosti asi pol roka v kuse, to už sme sa smiali, asi som si vtedy tak strašne priala aby som bola tehotná, toľko som ja mala príznakov že by som už mala aj 3 deti :grinning:
30. mar 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok