Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
29. mar 2010

ty si nejaka jedáčka deti ci co? 😀 😀 😀 😀

mimuska77
29. mar 2010

uhm...,ja ich milujem 😉

mimuska77
29. mar 2010

Maťušík lúčim sa aj ja,pôjdem ešte dokončiť robotku a potom smer sprcha a teším sa domkov,zatiaľ sa maj pekne a zajtra možno aj ja do obeda naštartujem PC a budeme si písať 😉 A keby aj nie poobedná to istí 😀 😀 😝

mata1001
30. mar 2010

caute baby achhhh u nas je zamracene.... ☹ ☹ ☹

drzkosa
30. mar 2010

ahoj baby, poradte prosim, mam az palive bolestive prsia a bolesti v podbrusku, dnes mam dostat dniky ale uz vyse tyzdna mam taketo bolesti... moze to byt priznak T?

mata1001
30. mar 2010

drzkosa ahoj a predtym ked si mala dostat MS tak si taketo bolesti nemavala?

ja si skor myslim ze je to priznak prichadzajucuj MS,ale samozrejme ze sa mozem mylit

drzkosa
30. mar 2010

no aj ja si myslim , ano mavala som bolet prs ale nie take intenzivne ako teraz no musim pockat ci pride alebo nie mozno to je len psychika ze velmi tuzim

drzkosa
30. mar 2010

inak návaly tepla mam - divneeee

mata1001
30. mar 2010

neboj co ma prist to pride.drzim palce aby to tentoraz MS nebola 🙂 🙂 🙂

drzkosa
30. mar 2010

dakujem prajem si to mozno preto ta zvysena konttrola 🙂 ved to poznas

mata1001
30. mar 2010

hlavne sa nestresuj....

drzkosa
30. mar 2010

jááj to ano 🙂 napis recept ako to neprezivat takto 🙂

mata1001
30. mar 2010

ja som to prezivala velmi podobne ako ty.ked sa to kazdy mesiac nepodarilo a prisla mrcha tak som bola sklamana...snazili sme sa vyse roka a pojedla som plno predpisanych liekov,navstivila bylinkarku a tajne dufala...a potom to prislo.vytuzene //...od stastia som plakala...

hlavne treba verit a dufat ze to raz vyjde.ja viem...povies si ze mne sa to povie ale aj ja som bola ako ty...dufala a verila som ze sa to podari.

drzkosa
30. mar 2010

ja stale verim a viem ze to vyjde aj ked mozno teraz este nie no vies TT si chcem urobit az ked bude meskat tak 3 dni mam ich nepravidelne takze to je hruuuza

mata1001
30. mar 2010

aj ja som mala nepravidelnu a velakrat mi ani nedorazila takze ja som to mala o to horsie,ze som si myslela ze som tehu a to boli moje poblaznene hormony.

a vy sa ako dlho snazite?

drzkosa
30. mar 2010

jááj sme na zaciatku 🙂) prvy mesiac tak intenzivne ale vek volaaaa

mata1001
30. mar 2010

jaj tak co stresujes...? 🙂
ked ste len na zaciatku tak to neznamena ze sa vam nedari...mozno o mesiac uz budes tehula...ak by sa vam nedarilo 5 rokov to je ine...

keby si zasla k dr tak s tebou aj tak nic neurobi,bo zacnu liecit az po roku neuspesneho snazenia...

drzkosa
30. mar 2010

ano viem predtym ako sme zacali bola som po info u dr. takze budem len cakat .... ty si mala ake priznaky

megynka
30. mar 2010

ahojte 🙂
som si v práci urobila kávičku, tak že mrknem na vás 😉
drzkosa, mňa po 3IVF tak neskutočne bolievajú prsia a to už v polovici cyklu, nechcem ťa sklamať ale u mňa to tehu nikdy neznamenalo ☹ ale mám to také strašné až posledný rok a myslím si že je to po všetkých tých hormónoch čo som do seba napchala, a bolia ma aj teraz už týždeň to trvá a ms má prísť až o týždeň 😖 a ono sviňucha určite príde 😠

megynka
30. mar 2010

inak, krásny dník želám všetkým, u nás krááááásne svieti slniečko 🙂

drzkosa
30. mar 2010

megynka - no to si aj ja myslim ze to je MS 🙂 ale vies sanca tam vzdy je chi

megynka
30. mar 2010

veď jasné, ja som len napísala ako to je u mňa 🙂 , raz mi ms meškala 5 dní a ja už som chodila nedšená že som tehotná, tak bežím do lekárne kúpim test, a kým som došla domov ms bola na ceste 😠 také som mala nervy, normálne si počkala kým kúpim ten test 😀

drzkosa
30. mar 2010

to je sila ako si s nami zahrava to telo a psychika ze?

megynka
30. mar 2010

ja ti držím palce nech ti mrcha nepríde a nech to u teba znamená že si tehu 😉 🙂

drzkosa
30. mar 2010

ja si pockam tiez az ked bude meskat a potom teda ak budde na to prilezitost sa stavim ze teraz bude chodit s maximalnou presnostou chii

drzkosa
30. mar 2010

tiez ti drzim palce 🙂 neboj budeme mamicky ako lusk

megynka
30. mar 2010

tak to fakt, ja si myslím že polovica úspechu je v hlave a psychike, treba sa asi naprogramovať a nepochybovať o tom že sa to podarí 🙂

megynka
30. mar 2010

no ja to dieťa určite niekde zoženiem 😀 včera večer sme s drahým vypisovali papiere na adopciu a sme sa aj pobavili, napr. že ako hodnotíte svoje manželstvo a drahý, že napíš ,čo už stalo sa 😀 😀 😀

mata1001
30. mar 2010

ahoj megy...uz dsom tu,umyla som riad a vyvesala bielizen.

drzkosa moje priznaky...boleli ma prsia a to ja som pripisovala novej podprde ze mi je uzka-fakt...
a rano a vecer mi bolo zle od zaludka ale nie nejak drasticky.ale po chvili to preslo...a inak nic.potom som mala slabucku mrchu a spravila test a boli tam //

megynka
30. mar 2010

ahoj mata, sa máš,ja musím tiež prať ale až večer

ja som mala také obdobie že som mávala tie nevoľnosti asi pol roka v kuse, to už sme sa smiali, asi som si vtedy tak strašne priala aby som bola tehotná, toľko som ja mala príznakov že by som už mala aj 3 deti 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre