Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

bobjan
14. okt 2009

puska, tototototototo nieeeeee....ja po 4.IVF??? to nehrozí 😖

puska16
14. okt 2009

no a co....stavaju sa zazraky a treba verit a ja chcem verit 😠 drzim drzim palceky aj na nohach

bobjan
14. okt 2009

ja teda čakám, že sa stane zázrak aj verím(zatiaľ) 🤐 😵 , ale takto skoro to nebude, cítim to v kostiach 😔

Puska obkladáš?

puska16
14. okt 2009

jasne obkladam kazdy vecer, fuuu uz som aj rozmyslala ze ked mi to bude trvat 6 rokov, tak spotrebujem 5kamionov tvarohu 😀 mm sa smeje ked ma v postielke stiska ze co to mam za handru na bruchu.. 😀 🤐 a ja robim aj naparovania posvy,uz ani neviem ako sa to vola, ale to ti poviem vydrzim si naparovat tak 10min. pak horim cela 😀

katka.he
14. okt 2009

puska a to pomaha? ja som o nieco takom este nepocula...

puska16
14. okt 2009

no bola som u takej tety bylinkarky, tu na konovi je taka tema sa vola bylinkarka anna kopacova kukni si, a od nej som dostala recept ze toto by som mala robit...tak dodrziavam 😉

bobjan
14. okt 2009

šak to nemusíš sa nad takým horúcim naparovať...a nad čím sa teda naparuješ? neboj, nebudeš čakať tak dlho ako ja 😝 ja inak tie zemky vyhadzujem, lebo ohriate sa mi moc nezdali 😕

puska16
14. okt 2009

no jasne to nerobim nad uplne horucim, ale necham to trochu postat 5-10min a pak sa naparujem, naparujem sa nad harmancekom tusim...prosto bylinky dajake 😒 a na brusko si davam tvarohovy obklad.. a ty co robis a ako sa citis po tom???

bobjan
14. okt 2009

no to dala ona bylinky? Mne nedala nič, lebo už nemala, tak mi kázala kúpiť Gynastan, piť 3x denne, 2x denne vit.E 400, 3x do týždňa naparovať - mlieko+cesnak a denne obklad zemiaky+soľ+ocot...
dodržiavam a cítim sa??? no ten prvý týždeň som mala bolesti podbruška, hlavne v noci a ráno, najhoršie to bolo tie prvé dve nodi 😝 teraz v pohode...a ty?? ako sa cítiš?

katka.he
14. okt 2009

dievcata..toto ja tu pocujem 1x v zivote ze sa nieco take robi..ja gynastan pijem normalne a pijem a vitaminy... ja len nenaparuje a nedavam obklady a ten tvarohovy obklad je naco dobry?

puska16
14. okt 2009

bobjan- no ja sa citim celkom dobre, teda mala som brutal ovulku, normalne mavam 3dni tentokrat som mala 5dni, ci to vyjde to neviem, lebo ja som stale mavala hlien len nie taku dlhu dobu...ale inak celkom dobre sa citim, nepostrehujem niejake zmeny na mne, akurat mi svokra hovorila ze s vit.E opatrne, ze sa z toho da predavkovat, ona totiz je lekarka, teda robi v lekarni tak sa trochu vyzna...tak som znizila na jedenkrat denne 400 ale mozno si to opat zvysim...

katka- mne to dala neviem v podstane naco, ale povedala mi ze ked nemame ziaden problem potvrdeny od doktorov tak by to mohlo klapnut na prvykrat....tak uvidime... 😉

bobjan
14. okt 2009

Puska, ja si dam ako povedala...

katka, to je individuálne, čo dáva, najlepšie je tam ísť, ak by si chcela..

cajik
14. okt 2009

ahojte, ano alabu, ani nemusis vediet, ze to mas. mne to spravil doktor tiez preto, ze povedal, ide patrat preco to nejde. tak so aj bola rada. zajtra idem na kontrolu, ale ezte nie na stery na ureaplazmu, ze ci presla. este sa s nim chcem dohodnut ci mi bude sledovat vajicko, aby sme vedeli, kedy bude na prasknutie a vtedy sa na to vrhneme 🙂 ja si nemeriam teplotu, vstavam nepravidelne, tak by to asi nebolo dobre.

lubka0506
14. okt 2009

cawte... 🙂 už tu...vonku je mizerné počasie,baby ved mi skočíme z kratasov rovno do kabátov... ☹ ...puska mne dala p. Kopáčová vit.E 1 krát denne... 🙂

aja37
14. okt 2009

ahojte baby, som tu nova, ale mam nad 30, tak snad mozem. tiez som bola u p.Kopacovej a mne povedala vitamin E 2x denne, aj naparovat sa mam a caj pit a obklad mam z hladkej muky a vina. dnes idem na to prvykrat, tak som zvedava. lekar tvrdi, ze som ok. nevedia, kde je chyba 😔

lubka0506
14. okt 2009

vitaj aja 🙂 pravdaže možeš medzi nás... 🙂 vyskušaj to čudo namiešat lebo aj ja idem na to a mám taký obklad ako ty. ...neviem akú to má mat konzistenciu,včera som robila obklad tak že som zaspala pri telke... 😀 takže dnes sa musím dokopat do toho... 😵

puska16
14. okt 2009

ahoj lubka, jasne to poznam ked zaspim pri tv tak sa mi uz nechce nic len sa presunut do mojho brlohu a dalej pokracovat v spanku 😀

bobjan
15. okt 2009

Holá hej 🙂

katka.he
15. okt 2009

ahoooooooooooj

bobjan
15. okt 2009

čus, ako? kde si sa včera flákala od 11.00-tej??

aja37
15. okt 2009

Lubka, tak ja som si ten obklad vcera urobila. Trosku sa sa zgrcol 😅 ale to snad nevadi. inak tiez som obkladala uz pri telke, pretoze inak by som to neurobila. len musim povedat, ze sa bavim na tom, ze ten obklad by som si mala robit kazdy den a mat ho celu noc a poviem vam, to je tak prudko eroticke, ze az. som zvedava, aky vplyv to bude mat 😀

katka.he
15. okt 2009

bobjan mam tu sefa .. este dnes posledny den tak velmi nestiham... ale stale ked mozem napisem🙂 😉

bobjan
15. okt 2009

Katka, jááááj, tak si ho uži 😉

katka.he
15. okt 2009

ani mi nehovor je tu len dva dni a uz ma nastval...joooj chaosaci su neskutocni...

bobjan
15. okt 2009

Katka, to poznám, ja mám v kancli dvoch takých.. 😝

katka.he
15. okt 2009

😀 😀 😀 uz niekedy neviem ci som ja ta blba..alebo oni... naozaj uz niekedy vazne pochybujem aj sama o sebe... 😀 😀 😀

bobjan
15. okt 2009

Katka hovoríš mi z duše....a najhoršie je, že v posednom čase mám "šťastie" na samých takých....už sa aj s jedným kolegom smejeme, či my sme z inej planéty a sme tu omylom, alebo čo ...
a najlepšie na tom je, že sa tvária, akoby zjedli všetkú múdrosť sveta a pritom sú blbí ako motyky a nemajú ani základné IQ...

katka.he
15. okt 2009

tak teraz hovoris z duse ty mne...minule som sa presne o tom bavila s mamou... pytala som sa jej ci nahodou na mne nebada nejake zmeny ze mi asi preskakuje alebo co..lebo napozaj mam taky pocit ze sa podkynam o samych debilov...(pardon za vyraz)...alebo som ja tym debilom neviem..... ale mama ma uistila ze presne to iste sa v poslednom case stava aj jej....takze asi tak

bobjan
15. okt 2009

ty vogo, tak sa tí debili nejako namnožili či čo 😀 😀 😀

katka.he
15. okt 2009

😀 😀 😀 neviem...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre