• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
aj tebe :slight_smile:
15. apr 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,tak som po poradni.glukozu (na tehu cukrovku) som vyvracala rano.no co uz.malemu to nechutilo. :wink:
hlavne ze sme zdraví,srdiecko bilo o 106...bol to krasny pohlad az mi slzy vysli...je nadherny... :slight_smile:
a vy ako?je tu niekto???
16. apr 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

mata tak glukóza nesadla :sweat_smile:

ja som sa dnes dozvedela výsledky fragmentácie DNA spermií, máme 30 % poškodených, viac nám k tomu povedia budúci týždeň, mám prísť ešte na kontrolu, ale prdpokladám že nám odporučia darcovské spermie
16. apr 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
megy no newa ze nesadla aspon to uz mam za sebou...
a potom na bud tyz daj vediet ze ako ste dopadli... :slight_smile:
16. apr 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
mne glukozu ani nedavali pit... :slight_smile:
16. apr 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejka bud rada.... :slight_smile:
17. apr 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pekný víkend :wink:
som dnes urobila jednu skúšku, tak chvíľu sa nemusím učiť, hurá :wink: :slight_smile:
17. apr 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

megy supeeeer gratulation...kolko skusok ta este caka? :unamused:
18. apr 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
mata dík...ani neviem ešte koľko, z minulého roku 3 a jedny terénne cvičenia, to som nestihla lebo keď končil semester ja som bola na ivf v Prahe a z tohoto roku ešte asi 3 , napísať jednu prácu a jedny terénne cvičenia,takže sa z toho aj pokakám :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj megy no mas toho dost....nezavidim ti,by sa mi nechcelo...a kolkatacka si?
18. apr 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata, ani nehovor, je mi z toho zle, len si spomeniem ale nesmiem na to myslieť a ono to nejak pôjde, čo sa budem stresovať, som druháčka ale je to len na tri roky, takže budúci rok končím a dúfam že si zasa nevymyslím nejakú somarinu, lebo na to som ja expert :grinning:
18. apr 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megy neboj zvladnes...drzim i palce :slight_smile:
18. apr 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata, jasné, ale hlavne aby sme už mali doma mimino, to je prvoradé :wink: a ty ako sa cítiš?už aj cítiš že sa drobec hýbe? :wink: alebo to je ešte skoro?
18. apr 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megy ja sa citim ako kedy...raz dobre,raz horsie...ale da sa...drobec sa hybe o 106.kopka...je to super pocit,hlavne ked kludne lezim a brucho sa mi vlni sem a tam :slight_smile:
a ty si mala aky den?co si robila?
18. apr 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super, že už kope :slight_smile: my sme boli so psom na cvičáku a pobili sa tam vlčiak so staffordom, ale normálne do krvi, vlčiak mal dobre natrhnutú papuľu, cvičiteľka ich nemohla od seba odtrhnúť, to som ešte nevidela, bolo to nechutné :pensive: :frowning2:
18. apr 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudaci psi...hlavne ze sa vas nezapojil do bitky..
19. apr 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata, ešte že tak, tú našu by roztrhali :frowning2:
dnes sme objednali vešiakovú stenu so zrkadlom, hádam sa bude nášmu hafanovi páčiť :grinning:
19. apr 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojka dufaj ze ti ju nerozhryzie....

aaaaaa mne dosla komoda.....sa tesim...ako blcha :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj, tak plánuj a ukladaj :slight_smile: pekný večer :wink:
19. apr 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megy vdaka.le musim este vyprat a ozehlit.potom ukladam...
aj tebe pekny vecer

a kde ste vsetky?to sem chodim len ja a megynka?normalne vas vsetky musim sprdnut...co robite?kde ste?neviem co je nove s vami,ako sa mate...urcite mate novinky a ja si tu pisem poctivo len s megy.keby sem nechodila tak nam aj temu uz zatvoria.sa na vas hnevam :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
19. apr 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja vas nestiham citat, a priznam sa, ze som tu velmi malo...v robote nie je cas a vecer by som sa mala venovat inym veciam :slight_smile: ...ale teraz rada pokecam, manzel nie je doma.
19. apr 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat ma trapi alergia na pel, a tak sa rozhodujem, ci si uz nasadim tabletky, alebo to este tyzden vydrzim...v pripade, ze som tehotna by to nebolo vhodne :frowning2:
19. apr 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janka...ako sa mas?
a keby si bola tehu -a testik si si robila?ci este pockas?
19. apr 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este mi nemeska, tak nechcem predcasne testovat, ale mam take cudne bolestive prsia, co nebyva zvykom u mna, tak sa trosku vytesujem, zeby sa stal zazrak po 3 rokoch...
19. apr 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no tak dufajme ze ani nedorazi...a kedy by mala prist?
19. apr 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak strasne kycham, soplim a slzia mi oci, ze uz ani na ten monitor nevidim :frowning2: mala by som dostat v sobotu, v piatok som planovala urobit test, bojim sa toho, lebo vzdy ked si ho spravim dostanem mrchu na druhy den, psychika funguje...
19. apr 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka nerob si test.pockaj kym ti ms nepride.ak ti bude meskat vtedy urob.aj ja som bola na tom podobne.vela testov som urobila vzdy ked mi meskala 1-2 dni.a vzdy sklamanie...jedna /...tak vydrz do bud tyzdna...
19. apr 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mavala som nepravidelnu, tak som ani nevedela, ci mi meska, ale teraz sa mi to celkom znormalizovalo, neviem, ci to nie je aj tym, ze som si test vzdy v ten isty den v mesiaci urobila a som aj dostala, a takto som dosiahla pravidelnost :slight_smile:
19. apr 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne teraz neviem, ci mozem tie lieky na alergiu jest. Najhorsie, ze som sa minule docitala, ze antihistaminika znizuju moznost oplodnenia. :unamused: teraz mam hrozny mesiac, rozhodujem sa aj dat vypoved
19. apr 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babule :slight_smile:
ako sa máte? ja sa mám ulietano...neviem čo skor. :unamused: už so 3 dni nevidela počítač nestíham...ale teraz budem trošku doma hádam vás stihnem prečítat a aj prispievat. :slight_smile:
papa a cmuky... :wink:
19. apr 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok