Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

ejasmeja
15. apr 2010

aj tebe 🙂

mata1001
16. apr 2010

caute baby,tak som po poradni.glukozu (na tehu cukrovku) som vyvracala rano.no co uz.malemu to nechutilo. 😉
hlavne ze sme zdraví,srdiecko bilo o 106...bol to krasny pohlad az mi slzy vysli...je nadherny... 🙂
a vy ako?je tu niekto???

megynka
16. apr 2010

ahojte 😉

mata tak glukóza nesadla 😅

ja som sa dnes dozvedela výsledky fragmentácie DNA spermií, máme 30 % poškodených, viac nám k tomu povedia budúci týždeň, mám prísť ešte na kontrolu, ale prdpokladám že nám odporučia darcovské spermie

mata1001
16. apr 2010

ahojte...
megy no newa ze nesadla aspon to uz mam za sebou...
a potom na bud tyz daj vediet ze ako ste dopadli... 🙂

ejasmeja
16. apr 2010

ahojte!
mne glukozu ani nedavali pit... 🙂

mata1001
17. apr 2010

ejka bud rada.... 🙂

megynka
17. apr 2010

ahojte, pekný víkend 😉
som dnes urobila jednu skúšku, tak chvíľu sa nemusím učiť, hurá 😉 🙂

mata1001
18. apr 2010

ahojte...

megy supeeeer gratulation...kolko skusok ta este caka? 😒

megynka
18. apr 2010

ahojte 🙂
mata dík...ani neviem ešte koľko, z minulého roku 3 a jedny terénne cvičenia, to som nestihla lebo keď končil semester ja som bola na ivf v Prahe a z tohoto roku ešte asi 3 , napísať jednu prácu a jedny terénne cvičenia,takže sa z toho aj pokakám 😀 😀 😀

mata1001
18. apr 2010

juj megy no mas toho dost....nezavidim ti,by sa mi nechcelo...a kolkatacka si?

megynka
18. apr 2010

mata, ani nehovor, je mi z toho zle, len si spomeniem ale nesmiem na to myslieť a ono to nejak pôjde, čo sa budem stresovať, som druháčka ale je to len na tri roky, takže budúci rok končím a dúfam že si zasa nevymyslím nejakú somarinu, lebo na to som ja expert 😀

mata1001
18. apr 2010

megy neboj zvladnes...drzim i palce 🙂

megynka
18. apr 2010

mata, jasné, ale hlavne aby sme už mali doma mimino, to je prvoradé 😉 a ty ako sa cítiš?už aj cítiš že sa drobec hýbe? 😉 alebo to je ešte skoro?

mata1001
18. apr 2010

megy ja sa citim ako kedy...raz dobre,raz horsie...ale da sa...drobec sa hybe o 106.kopka...je to super pocit,hlavne ked kludne lezim a brucho sa mi vlni sem a tam 🙂
a ty si mala aky den?co si robila?

megynka
18. apr 2010

tak to je super, že už kope 🙂 my sme boli so psom na cvičáku a pobili sa tam vlčiak so staffordom, ale normálne do krvi, vlčiak mal dobre natrhnutú papuľu, cvičiteľka ich nemohla od seba odtrhnúť, to som ešte nevidela, bolo to nechutné 😔 ☹

mata1001
19. apr 2010

chudaci psi...hlavne ze sa vas nezapojil do bitky..

megynka
19. apr 2010

mata, ešte že tak, tú našu by roztrhali ☹
dnes sme objednali vešiakovú stenu so zrkadlom, hádam sa bude nášmu hafanovi páčiť 😀

mata1001
19. apr 2010

mojka dufaj ze ti ju nerozhryzie....

aaaaaa mne dosla komoda.....sa tesim...ako blcha 😀 😀 😀

megynka
19. apr 2010

jéj, tak plánuj a ukladaj 🙂 pekný večer 😉

mata1001
19. apr 2010

megy vdaka.le musim este vyprat a ozehlit.potom ukladam...
aj tebe pekny vecer

a kde ste vsetky?to sem chodim len ja a megynka?normalne vas vsetky musim sprdnut...co robite?kde ste?neviem co je nove s vami,ako sa mate...urcite mate novinky a ja si tu pisem poctivo len s megy.keby sem nechodila tak nam aj temu uz zatvoria.sa na vas hnevam 😖 😖 😖 😖

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mata1001
19. apr 2010

ahoj janka...ako sa mas?
a keby si bola tehu -a testik si si robila?ci este pockas?

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mata1001
19. apr 2010

jaj no tak dufajme ze ani nedorazi...a kedy by mala prist?

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mata1001
19. apr 2010

janka nerob si test.pockaj kym ti ms nepride.ak ti bude meskat vtedy urob.aj ja som bola na tom podobne.vela testov som urobila vzdy ked mi meskala 1-2 dni.a vzdy sklamanie...jedna /...tak vydrz do bud tyzdna...

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lubik30
19. apr 2010

ahoj babule 🙂
ako sa máte? ja sa mám ulietano...neviem čo skor. 😒 už so 3 dni nevidela počítač nestíham...ale teraz budem trošku doma hádam vás stihnem prečítat a aj prispievat. 🙂
papa a cmuky... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre