• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
Ahojky babule :slight_smile: Dlho som tu nebola ale akosi nestíham.Bola som aj na očerke pri mame ale akosi som nemala čas zapnút PC...ako sa máte? :slight_smile:
...ja mám nové len to že poistovna nám to konečne schválila a vo štvrtok 6 mája ideme na dalšiu konzultáciu a nastavenie cyklu :slight_smile: jupíííí konečne vlieklo sa to už dlho :dizzy_face:
ejka ty sa ešte kotúlaš? :dizzy_face:
mata a ty ako tehulka?
...ja si musím konečne sadnút a prečítat vás pár stránok dozadu...tak sa pekne opatrujte a príjemný zvyšok víkendu. :dizzy_face:
1. máj 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lubi, tak to budeš za chvíľku tehuľka :slight_smile:
1. máj 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočeny :slight_smile: ako trávite nedelu?...na májovkách? :grinning:
megynka bodaj by si mala pravdu...ja sa akosi neviem dočkat všetko sa to vlečie... :unamused:
...a boli ste pobozkané pod čerešnou???... :slight_smile: ja hej ale naša čerešna už odkvitá tak som stiahla manžela aj pod jablon... :grinning: :grinning: :grinning:
želám vám príjemný zvyšok nedele... :slight_smile:
2. máj 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lubi,ja som pobozkana pod ceresnou nebola,lebo nemame,ale mame marhulu.to sa nerata ze? :grinning:
2. máj 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja som si na čerešňu tento rok ani nespomenula a manžel tiež nie :grinning: mne je celý víkend zle, mrcha ostrasná, brucho bolí ani ibalgin v kombinácii s algifenovými kvapkami nezaberá, tak len ležím a občas zaspím a zasa ležím :frowning2:
2. máj 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babule :slight_smile: vidím že tu nebol dnes nikto... :frowning2: Megy je ti už lepšie? pekne oddychuj a šetri sa...
mata ja neviem či sa ráta aj marhula ale mne by sa rátala.... :grinning: :grinning: :grinning: hlavne že bol bozk :wink:
čo máte nové?...ja sa teším na štvrtok.... :slight_smile:
3. máj 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi ja som tuuuuu :slight_smile:
3. máj 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata si tu?
3. máj 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: :frowning2: :frowning2: my sa tu naháname.... :frowning2:
3. máj 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ano :slight_smile:
3. máj 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa máš? kotúlaš sa?
3. máj 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom dobre....klopklopklop aby som nezakrikla.zajtra idem na 4D tak sa trochu aj tesim,nieco nove ale bohuzial mm nemoze ist so mnou.mam novu fotku v albume tak sa kukucni.
a ty ako?
3. máj 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo pekné brušenko... :wink: :slight_smile: sa pekne zaokrúhluješ :wink:
ja celkom v pohode vo štvrtok ideme na výlet... :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na vylet???
3. máj 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...nooo do Blavy do CAR...jupí :slight_smile:
3. máj 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak drzkam palce tfuj tfuj tfuj nech vam to vyjde... :slight_smile:
3. máj 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...idú ma nastavit na stimuláciu alebo tak nejako sa to povie....a dakujem :dizzy_face:
3. máj 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to co ti budu robit?
3. máj 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem bude to asi papierovanie a dajú mi lieky alebo injekcie :unamused: a poučia ma ako dalej :unamused:
3. máj 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, lubi už je dobre mrcha sa ukľudnila :slight_smile:
dnes som volala tej sociálnej pracovníčke, tak asi príde tento týždeň ale kedy to nechcela prezradiť, a keď som jej povedala, že bývame doma tak po 16:00 tak že to ona bude musieť ísť k nám po pracovnej dobe :fearful: strašné, veď keby povedala kedy príde vezmeme si jeden deň voľno ale keď s tým robí také tajnosti, tak nech chodí aj vo svojom voľnom čase, na jednej strane chcú aby sme boli zamestnaní a na druhej máme sedieť doma a hútať a čakať že kedy asi sa jej uráči prísť :unamused:
3. máj 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mata :wink: 4D tak to musí byť zážitok a pekné bruško, len tak ďalej :wink: :slight_smile:
3. máj 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi tak mysim na teba vo stvrtok :slight_smile:
megy oni ti to asi nemozu povedat lebo by ste sa asi pripravili na nich-to si ja myslim...
3. máj 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megy dakujem ved ked sa mi podari tak dam sem fotky... :slight_smile:
3. máj 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď áno mati, ja ich chápem ale zasa musia riskovať že nebudeme doma :slight_smile:
3. máj 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj megynka :slight_smile: som rada že ti je lepšie,mne príde mrcha tento týžden aj ja budem umierat ako ty/po mojich operáciách to v poslednej dobe je tak/ ale to je údel žien... :unamused:
sociálny pracovníci sú velmi "doležitý" ludia asi vás chce prekvapit asi chce vediet ako je to u vás ked hrnce lietajú a ked sa hádate :grinning: :grinning: :grinning: no dobre to dopadne neboj :wink:
3. máj 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja dúfam, upratujem skoro v kuse, ja som strašná na poriadok, až moc a s mm sa cez týždeň nehádame :grinning: nestíhame keď sme spolu len večer :grinning: horšie je to niekedy cez víkend :grinning: ale to len tak na utuženie vzťahu aby sme sa mohli udobrovať :grinning: :grinning: :grinning:
joj lubi, dúfam že nebudeš mať takú mrchu ako ja, niekedy je to fakt hrozné, niekedy sa to dá aspoň tabletky mi zaberú ale teraz ani tie nepomáhali :frowning2:
3. máj 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megy neboj prídu v stredu vtedy sú dlhšie stránkové dni... :wink:
baby mne je taká zima,to je tým hnusným počasím... :frowning2: akurát som si zaliala čajík.... :slight_smile:
3. máj 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak to si na tom s upratovaním ako ja...mm mi hovorí že som chorá :grinning: :grinning: :grinning:
...na hádkach je najlepšie to udobrovanie a ešte ten sex :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi ja som ho prave dopila.... :slight_smile:
baby ja sa idem osprsit,ide panelak ochvilu.
majte sa pekne... :slight_smile:
3. máj 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi ty si teda veštica :wink: že mňa to nenapadlo, ja blbá, veď sa ma pýtala, že či v stredu robíme dlhšie a že nie, že celý týždeň do 15:00 a mňa fakt nenapadlo že ona chce prísť v stredu, ty máš úplnú pravdu :wink: tak to sa pripravím a držte v stredu palce :wink: joj lubi si my fakt vylepšila náladu :slight_smile:
3. máj 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok