Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
3. máj 2010

no bežkaj a daj si "sitko" aby ta nestiahlo do odtoku! 😀
som hnusná že? ja viem odkedy mi volali že máme íst do BA tak mi neni rady... 😀 😀 😀
...a neviem či si do toho čajíku nedám slivovičku... 😀

megynka
3. máj 2010

tak krásny večer a sladké sníčky 😉 ja idem tiež k telke

megynka
3. máj 2010

lubi, tak sa tešíš do centra? to je dobre, budem držať palce 🙂

lubka0506
3. máj 2010

aj ja idem k telke a želám vám krásne sny 🙂
megy dakujeeem 😵

mata1001
4. máj 2010

caute babule ako dnes? 🙂

megynka
4. máj 2010

ahojte 🙂
mata ja pracovne 😒 no čo zarábať sa musí 🙂 ale blíži sa obed, uvarím kávičku a mám sladký obed, žemľovku 😵 tak sa teším 😉 a ty čo porábaš, ozaj a komoda je už zaplnená? 🙂

majuska7979
4. máj 2010

hmm megy dala by som si zemkovku 😵

megynka
4. máj 2010

majuska a ty máš čo na obedík 🙂

majuska7979
4. máj 2010

megy ja som nedavno vstala a idem si urobit ranajky 😀 😀 😀 😀

megynka
4. máj 2010

no to sa niekto má 😀

mata1001
4. máj 2010

megynka-zemlovka mnam...posli kusok...
komoda no je zaplnena na 70% ale to sa zmeni,lebo tam mam veci na zehlenie a tych tam je dost tak neviem ci sa mi to tam aj zmesti...

majus ty spachtosko... 🙂

majuska7979
4. máj 2010

matus, no ver mi vcera predvcerom som vstavala o 4rano, takze som to dnes dospala 😀

mata1001
4. máj 2010

jaj majuska poznam to velmi dobre a viem ake to je 😢 😢 😢 aj jasom vzdy od 17 spala do 19h.osprsila som sa a isla som zase spat....

majuska7979
4. máj 2010

matus vies o com hovorim 😉

mata1001
4. máj 2010

veru viem a uz to nechcem zazit...ty kokso ved to ti dni utekaju,pomaly ani nevies co je za den,o datume ani nehovoriac...a nic som nestihala lebo by som len spala. ☹

megynka
4. máj 2010

mata ty sa len pekne ešte teraz vyspinkaj lebo za chvíľu ti zasa budú tie dni tak utekať že nebudeš vedieť čo je za deň a tiež sa nevyspíš, tak teraz spinkaj do zásoby 😉 🙂

mata1001
4. máj 2010

no megy vdaka za radu ale aj tebe sa to krati...tak sa moc netes 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mata1001
4. máj 2010

caute babulky.kuknite mi album.nie moc dobra fotka ale je z mobilu tak preto je taka....ale da sa vidiet tvaricka a nozka...nozicky mal az pri čele aj s rucicky,tak mi ho dr nevedel lepsie odfotit...nos aj lica ma zevraj po mne :( co nie som nadsena,lebo mm ma krajsi nos...a maly je vacsi asi o tt.takze tak... 🙂

megynka
4. máj 2010

mata to je super takto už vidieť drobčeka 😵 krásny 😵

natalca
4. máj 2010

ahojte, baaaaby, vy mate tolko dobrych noviniek!!! parada tesim sa s vami 😉
Matka, malicky je nadherny 😵

mata1001
5. máj 2010

dakujeme pekne ste zlate...moc sa tesime... 🙂

mimuska77
5. máj 2010

Caute babule ja som sa teda fakt dlho neozvala,ale necítila som sa dobre a dnes som si povedala,že si spravím testík,lebo som 44 DC bez ms a mám ho pozitívny!!!!!!!!!Ja tak plačem jak kon a v piatok naklušem k dokine tak som zvedavá!Strašne moc Vás všetky pozdravujem a ked to budem mat potvrdené tak Vám dám určite vediet 😉 😉 😉

majuska7979
5. máj 2010

mimuska gratulujeeeeemmmmm

mimuska77
5. máj 2010

Idem na poobednú.už z robotky sa Vám neviem ozvat,je to zatrhnuté,ale zajtra sa Vám ozvem do obeda,teším sa s každej z Vás,pa,pá

mimuska77
5. máj 2010

Majuška dakujem Ti pekne ja som s toho ešte taká neviem aká,lebo to nám inak sadol den Mudr Jonáša ,a mne sa furt ale furt chce spat ja som si ten test kúpila len tak a nechcela som si ho spravit,ale potom som si povedala,že čo možem stratit,možem len získat a za pár sekúnd tam boli dve čiarky ako vyšité a také silné,som s toho hotová,ale pojdem v piatok k dokine čo na to povie!!!!!!Dakujem Ti a si zlatá 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

majuska7979
5. máj 2010

mimus gratulujem
ja to proste balim , akurat som prisla od dr a povedal ze to nebude somnou riesit pokym mm nepojde na spermio ☹
takze ja to vzdavam akoze uplne 😔

mimuska77
5. máj 2010

Majinka Ty len nič nevzdávaj zlatko 🙂 😵 😵 😵 moj m má už dost rokov a na spermio ho moja doki neposlala,hoci možno keby sme neotehu do leta určite by ho to neminulo....U nás začala dokina riešit najprv mna a to sme už dost pokročilý vek a pomohlo to ,ved v piatok mi povie čo a jak ale ked to tak rátam tipujem 5-ty až 6 ty týžden,ale možno sa mýlim naposledy som mala ms 23.3.,nechám to na osud,čo má byt bude ale teším sa...

majuska7979
5. máj 2010

mimuska vazne sa s teba tesim, moc moc
a prajem vam vela zdravicka,
ale proste ja to balim moja, nemam chut uz nazilkovat, pomaly sa zmierujem s tym ze nebudeme mat deti 😔
ale dakujem a na konika uz nebudem tiez chodit dnes proste davam zbohom 😒

mimuska77
5. máj 2010

maji nesmieš to takto vzdat,ved Ty si mi dávala silu ked mi bolo najtažšie,Vy baby na koníku ste ma povzbudili ked mi bolo tažko,ja som tiež mala obdobie kedy sa mi jednoducho žiadalo vypnút od koníka,ale to prejde uvidíš ak ten čas potrebuješ určite si ho sprav,ale s tým že sa určite vrátiš!!!možno nie je dobré dookola rozoberat prečo tehu ešte nie je a tak,ale mne Vaše rady a myšlienky velmi,velmi pomáhali,tak nezabudni moja,že mi na Teba budeme určite mysliet až sa Ti bude štikútat a vrátiš sa sem!!!Samozrejme,že aj ja Ti prajem velmi vela lásky,trpezlivosti,zdravíčka a samozrejme úspech s otehu,aby to prišlo ked to najmenej budeš čakat,ale hlavne aby to bolo z lásky,ktorú s Tvojim m máte!!!!!!!Krásny den a oddychuj kolko potrebuješ!!!!!!! 😵 😵 😵

mata1001
5. máj 2010

mimuuuuussssss gratulujem...strasne sa tesim s tebou a urcite daj v piatok vediet ze ako si dopadla....davaj si pozor na seba...taka som stastna ze sa Vam to podarilo... 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre