Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

megynka
5. máj 2010

ahojte 😉
mimuska úúúúúúžasná správa, teším sa a stráááááášne moc gratulujem a držím palce 😵

majuska, určite to nevzdávaj, to by sme mohli vzdať všetky, ja viem aj ja mám občas také myšlienky ale potom ma niečo nakopne a idem ďalej tak ani ty to prosím ťa nevzdávaj, včera som čítala jeden príspevok, kočke sa podarilo otehotnieť po piatom ivf, tak si predstav že by to vzdala niekde pri treťom, možno by nikdy nemala deti, oddýchni si a hlavu hore znova do boja a ke´d to inak nepôjde tak na ivf 😉 🙂 nebuď smutná 😉

megynka
5. máj 2010

tak dievčatá u nás v práci sa to akosi začína mlieť a ja začínam zvažovať výpoveď 😒 no uvidím ešte, dostala som ponuku už asi po 5 krát vrátiť sa na učňák kde som predtým učila, ale keď chcem ísť ešte na ivf a budem na pn a neviem ako to dopadne ak by som predsa len zostala tehotná už by som bola na pn a potom rovno na materskú, tak asi by nebolo ani dobré meniť možno na pár mesiacov zamestnanie, ale začína ma to tu už štvať 😠 asi ešte budem musieť vydržať do toho ivf

lubka0506
5. máj 2010

ahoj kukuričky 😀

...mimus úžasná správa gratulujééém.... 😵
...majus nehádž flintu do žita a neboj sa príde aj bábatko,hlavne sa "neopúštaj"!!!! 😠
baby myslite na mna zajtra idem ráno do Blavy a už teraz viem že to bude úžasný den mrcha príde zajtra,už cítim náznaky... ☹
megynka neboj to sa vykryštalizuje,ja tiež pracujem je to s prácou všeliaké ale nejako bolo nejako bude....
😉 tak na mna myslite a papa 😉

megynka
5. máj 2010

ahoj lubi, myslím zajtra na teba 🙂 aj keď ja som momentálne už so silami v koncoch podobne ako majuska, už nevládzem, 5 rokov neriešime nič iné len deti, už ani ten sex si nedokážeme poriadne užiť a teraz keď sme sa rozhodli pre adopciu už 3 dni sedím doma ako na ihlách a čakám tú návštevu zo sociálky a ona zasa neprišla, už nechcem a nevládzem takto žiť, sú to samé sklamania, nervy a stresy a je toho už na mňa veľa, chcem už mať konečne pokoj a užívať si život a tak už odteraz nečakám doma žiadnu pani zo sociálky, ak nás niekedy zastihne tak dobre, nemôže predsa od nás chcieť aby sme každý deň sedeli doma a čakali či náhodou nepríde, a to 4ivf.... no pôjdem do toho a možno aj skôr ako som plánovala a nech to už dopadne ako má, ahojte želám vám dobrú noc a sladké sny a hlavne nech sa vám vaše sny plnia

megynka
6. máj 2010

ahojte 😉 dnes sme prišli z práce bola riadna búrka tak sme ľahli a zaspali a hádajte čo sa stalo, zvoní zvonček a prišla sociálna pracovníčka najlepšie je fakt nechať veci nech sa pomaly sami vyvíjajú a nenervovať sa len keby sme to vždy tak vydržali, bola hrozne milá, vyplnila s nami dotazník, pár otázok a išla, stále sa smiala, taká vyškerená, hrozne milá, konečne mi odľahlo 🙂

mata1001
7. máj 2010

megy ahoj...super mate to uz konecne za sebou...a co kuch.linku si vsimla? 🙂

katka.he
7. máj 2010

ahojte ..davno som tu nebola..ako sa mate?

mata1001
7. máj 2010

katka ahoj...ja sa mam ok...a ty ako?co mas nove?

katka.he
7. máj 2010

ja ani nic dom 2dc..boli ma brucho...a nudim sa ..uz by som chcela byt doma 🙂

mata1001
7. máj 2010

teraz si v praci?do kolkej robis?a ibalgin by ti nepomohol?

katka.he
7. máj 2010

hej som v robote..ibac uz mam v sebe..ale nic moc nezabera...a domov asi pojdem dnes skor..

megynka
7. máj 2010

ahojte 😉
mata tak o kuchynskej linke som jej hneď povedala 😀 ale ona bola milá, len sa smiala a vyzeralo to byť v pohode 🙂

kati tak tie bolesti brucha dobre poznám, práve pred týždňom som ich absolvovala a tiež nič nezaberalo,akurát som bola s toľkých liekov čo som pojedla totálne zblbnutá a ospalá 🙄

mimuska77
7. máj 2010

Dakujeeem Vám babulky,takže aj dokina mi potvrdila,že som v 6 tt,a mám príst v 7 tt-8 tt na odbery a knižka že sa dáva až v 9 tt,inak matka Tebe v ktorom tt dali knižku????Ja som na utz videla naše malinké miminko,bože to je taký dobrý pocit.... 😵 😵 😵 Lubi neboj myslíme na Teba.... 😉

mimuska77
7. máj 2010

A inak mi ešte dokinka poradila brat femibion 800,tak som si ho hned aj kúpila,Ty matuš berieš nejaké vitamínky?A ozaj cvičit chodíš??? 😉

m.a.y.a.
7. máj 2010

ahooojte babenky 🙂 🙂

mimuska GRATULUJEM k tehu 😵 😵 😵 mooc sa s tebou tesim a drzim palce aby bolo vsetko OK !!!! a k tym vitaminom ako femibion tak ja som ho tiez brala a po 12tt potom femibion 400 je brutal drahy ale co by som pre krpca neurobila a ty tiez ze jo?? tak pekne papkaj a oddychuj mamca

pekny vikendik babenky a dufam ze sa tu najblizsie stretneme vsetky tak paaaaaaaaa

a ozik eja je este cela alebo uz je maly na svete ???

mata1001
7. máj 2010

mimuska ja som brala kyselinu listovu v prvom trimestri a odvtedy neberiem nic...
knizku mi dali v 12tt.nikdy predtym som sa ziadnej knizke tak netesila ako tejto... 🙂 🙂 🙂
cvicit som teraz 2x nebola,lebo som mala krce tak som radsej neisla.a v pondelok idem do poradne tak sa dokiho opytam ci uz mozem ist...

mayka ahoj ako sa mas?rasties?

lubka0506
7. máj 2010

ahoj babulky 🙂
... ja sa hlásim po včeraišom výlete... všetko dopadlo asi dobre,dostala som kopu papierov na odbery a vyšetrenia,vyfasovala som plnú igelitku injekcií...najlepšie na tom je to že som čítala papiere čo som dostala a nemožem to všetko prečítat po pani doktorke... 😒 Poradte mi čo teraz?
...megynka tak to sme na tom skoro rovnako s tými detičkami ...s mm to riešime 7 rokov a stále nič...ale musím mysliet pozitívne,lebo by ma porazilo... ☹
...kočeny želám vám pekný víkend!!! ozaj a neviete nič o ejke?...ešte sa kotúla??? 😵

megynka
7. máj 2010

ahoj lubi, myslela som na teba 😉 moja kámoška ktorá otehotnela až po 3ivf a má teraz dvojičky, sa podrž otehotnela teraz úplne prirodzene neplánovane, takže ešte sa nemôžeme vzdať 😉 🙂

krásny víkend všetkým 🙂

lubka0506
7. máj 2010

ahoj megy... 🙂 to je dobrá správa ale mne pomože len CAR,lebo mne vybrali v januári obidva vajcovody...
a čo robkáš?...unavená z práce?

megynka
7. máj 2010

lubi ja som mala dnes dovolenku 🙂 tak som si to užívala a behala po meste ale celkom rýchlo mi to ubehlo 🙂 no veď mám ešte celý víkend pred sebou a práve som si dala konečne nejaké fotky do fotoblogu

lubka0506
7. máj 2010

tebe je ja som mala dnes letecký den"zrýpala " som sa zo schodov,dúfam že nebudem musiet íst na pohotovost... ☹ tvoje fotky som kukla pekné...a zdá sa mi tvoja tvár známa 🙂

megynka
7. máj 2010

tak lubi možno sme sa niekde už videli,je to dosť možné 🙂 no už by som rada medzi foto pridala aspoň pozitívne testíky 😉 dúfam že na pohotovosť nebudeš musieť ísť 😒

lubka0506
7. máj 2010

no ja ti zo srdca želám aby si ich tam pridala čím skor... 😉 nezdržujem ta?

lubka0506
7. máj 2010

dobrúúú noc... 😵 😵 😵

camelco
8. máj 2010

ahojte baby, vidím že nie som jediná, ktorá ma po 30 a bocian u nej ešte nebol ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 . S manželom sa snažíme 3 rok ale akosi stále nič, tak sme sa rozhodli pre CAR. Po včerajšej kontrole, mi doky povedal, že folikul nepreskol tak to tento cyklus skúšame so stimuláciou - Clostilbegyt. Dúfam, že to pomôže 🙂 . Už musím iba veriť, a hlavne nechcem na to myslieť ... dúfam, že k nám bocian do konca roka priletí 😀

megynka
8. máj 2010

lubi, nezdržovala si len mi už drahý zobral notebook 😠 a ako sa máš?nemusela ísť na tú pohotovosť? dúfam že nie 😉

camelco vitaj medzi nami 🙂 tak to mi sme sa po roku snaženia rozhodli pre CAR a už je z toho 5 rokov snaženia a pred nami 4ivf a začiatok adopcie, sem tam ma prepadne depka ale dievčatá sú tu skvelé, tak smútok zaženú 🙂 😉 buem ti držať palčeky nech sa vám bábätko čím skôr podarí 🙂

mata1001
8. máj 2010

camelco vitaj v temicke....len ta chcem povzbudit ze aj ja som brala clostyl a aj vdaka nemu som tehu...treba vydrzat.drzim palce...

lubi a co si zle stupla ze si spadla?

mimuska77
8. máj 2010

Caute babulenky 😉
Mayka dakujem pekne,no beriem tu listovku 800-vku a ešte mi kázala dokina brat duphaston,rano a večer pol tabletky....Jasná vec,že aj ja urobím všetko čo treba pre malinké 🙂 🙂 😉

Matuška no dobre a ešte pred knižkou Ta vypísal doki na PN,alebo ešte pred nou,lebo ja určite nebudem moct chodit na nočné a určite nebudem moct robit v labáku,len neviem či mám čakat na knižku,alebo čo najskor letiet za šéfkou aj ráno mi je zle jak konovi aj vraciam tak je to také nepríjemné aj v robote po nočnej bleee......

camelco vitaj medzi nami!
Megynka neboj ja viem,že sa to každej podarí....

mimuska77
8. máj 2010

Matus pardon už si mi na to odpovedala,dakujem 😵 😵 😵

mata1001
8. máj 2010

mimus mne dal na PN a az potom som dostala knizku,ale ty knizku ani nemusis ukazovat...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre