Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mimuska77
8. máj 2010

O.k. matka,ved ja som si až potom všimla že si mi odpovedala.... 😎
A ozaj kde ja natalca, a ejka tá už rodí????????????????? 🙂

mata1001
8. máj 2010

mimus nic sa nedeje...ja ti rada odpoviem...

a ejka tu uz velmi davno nebola....dufajme ze je v poriadku...a aj mimco...

a ostatne babulky neviem... ☹

natalca
9. máj 2010

Ahojte dievcata, mimuska, z celeho srdca ti gratulujem a v dobrom zavidim 😵
Ja sa k babatku dopracujem len velmi tazko. 😢 😢 😢
Vcera som prisla z nemocky, som po laparke a vysledky nemam dobre, mam rozsiahlu endometriozu a zdeformovany pravy vajecnik, z neho uz nic nebude.... nikdy 😢 😢 😢
Doki ide teraz riesit endometriozu, da mi jeden cyklus cas, mala by som ovulovat zo zdraveho vajecnika a ked to znova nevyjde, vyvola mi na 6 mesiacov prechod, telo by sa mohlo spamatat a vylucit loziska endometriozy
Takze sa vydavam na velmi velmi dlhu cestu. 😢 😢 😢

megynka
9. máj 2010

dobré ránko 🙂
natalca, na jednej strane som rada že máš laparku za sebou a na druhej strane je mi hrozne ľúto že takéto výsledky 😔 držím ti palce a budem na teba myslieť nech sa ti tá endo dá čím skôr nejak do poriadku, je to problém ale mám kamarátku ktorá má tiež endometriózu a otehotnela prirodzene, majú chlapčeka a teraz sa snažia o druhé, je pravda že s tým už majú problém ale ona má tú endometriózu už v dosť zlom stave, ja dúfam že ti liečba zaberie a príde miminko, všetky ešte máme dlhú cestu pred sebou ale musíme bojovať, drž sa a oddychuj

natalca
9. máj 2010

ahoj megy, ja viem ale ja sa cely zivot staram len o cudzie deti, a svoje nebudem mat tak lahko, mam uz 35 rokov a dalsi polrok navyse, sakra 😠

megynka
9. máj 2010

natalca nebuď smutná, ja mám o dva týždne 37 a tiež žiadne dieťa, síce občas ma chytí z toho až panika, ale my sme to teda začali riešiť tou adopciou no a ak sa nám teraz nepodarí to 4ivf, myšlienky na vlastné dieťa sa môžem asi úplne vzdať

mnatasa
9. máj 2010

chcem popriať všetko najlepšie všetkým maminkám a ženám ktoré majú túžbu stať sa maminku ... "Nezabúdajte že kto prosí ten dostane ... prosím Pána aby posilnil vašu trpezlivosť a dôveru! Všetko je možné tomu kto verí, aj keď je to niekedy veľmi ťažké a zdá sa byť nemožné ... 🙂 🙂 🙂 ...

majamat
9. máj 2010

ahojte, mat trpezlivost je tazke, ale poznam par, ktory nemohli mat deti. liecili sa roky a stale nic. nedarilo sa. preslo par rokov a uz sa na to snazenie vykaslali. zmierili sa z osudom a v tom jej zacalo byvat zle a zacali jej puchnut nohy. poslali ju na SONO zlcnika a tam skro dostala sok. bola v 5 mesiaci tehotenstva. myslela si ze uz je v prechode. mala po 40 - tke. neviem presne kolko to trvalo nez mali dieta, ale moze to byt aj 15 rokov a viac. je to sice extremny pripad a nikomu nezelam tak dlho cakat, ale je to celkom fascinujuce. teraz sa tesia z dospievajucej dcery. aj po dlhsom obdobi cakania na babatko nie je nic stratene a hovori sa, ze vo vysom veku je tazsie otehotniet. mojej znamej sa to podarilo prave vo vyssom veku a za mlada nic.
ja osobne mam 34 rokov, nemam dieta a vyzera to tak, ze som tehulka na prvy sup.

camelco
9. máj 2010

Ahojte dievčatá,

megynka ... ďakujem za povzbudenie 🙂

Prajem nám všetkym snažilkám po 30, nech sa nám túžba stať sa maminou podarí .... keď je už dnes taký pekný sviatok

lubka0506
9. máj 2010

ahojte 🙂 vítam všetky nové kočky-medzi nami 😉
natalca neboj sa bude to dobré,začnú to konečne riešit ked už máš po laparke...neboj.
megy ja som si aj myslela že ti do toho niečo vošlo,nohu som rozchodila som rada...padla som zo schodov,šmyklo sa mi zo 4 schodu u švagrinej a to som niesla na rukách ročnú neterku,tej sa nič nestalo lebo som ju zdvihla ...ja som mala narazené prsty na nohe...ale už je to dobre...
ejka tu dávno nebola,možno že sa nám ozve a už aj z prírastkom,možno nemá kedy pri jej závratnom tempe alebo možno niekde tancuje 😀
...mimus ako sa cítiš?
inak blahoželám vám maminy k vášmu sviatku a dúfam že sa o rok posunieme všetky už do inej témy 😉

megynka
9. máj 2010

ahojte 😉
ďakujem všetkým za povzbudenie 🙂

lubi no vošiel mi do toho mm 😀 občas ho musím pustiť na net 🙂 tak to je dobre že si v poriadku a tiež neterka, my sme dnes boli u svokrovcov aj u našich popriať maminám k sviatku 🙂 no a zajtra zasa do práce ☹

natalca
10. máj 2010

Ahojte dievcata, dakujem za povzbudenie, uz som sa vyplakala dost, uz sa nebudem trapit preco ja, ale idem bojovat, ja tej endometrioze nedovolim povalovat sa mi v tele 😅

megynka
10. máj 2010

ahoj natalca, to je správne slovo do boja 🙂 som rada že ti je už lepšie, ono raz za čas pomôže sa vyplakať ale potom hlavu hore a treba bojovať 🙂 ja som sa tiež nedávno tak dobre vyplakala a hneď bolo lepšie 😉 podstatné je že nefňukáme stále 😀

camelco
10. máj 2010

natalca ... ano do boja 🙂

.... myslim že väčšina z nás sa rozhodla bojovať za svoje šťastie a hlavne // ja som sa cez víkend vyrevala, aj keď si vždy hovorím, že už nemám, ale akosi sa mi potom uľaví 😲

rozhodla som sa bojovať a s manželom som si povedala, že ten boj dobojujeme a beh na dlhú trať dobehneme do konca 😀 😀 😀

natalca
11. máj 2010

ahojte dievcata, jasne, ved sme vsetky na jednej lodi, ja idem k dokimu vo stvrtok, zvazime vysledky LPS, ale idem tam s cielom odlozit jeho liecbu o 3 mesiace (on navrhol mesiac), objednala som sa k bylinkarke, pani Anke, ozvala sa mi jedna kocka, ktorej pomohla s rovnakym problemom, dodala mi teda dalsiu energiu a pocit, ze idem spravnym smerom 😵

ano placme, to nam pomoze, ja si poplacem, ale sama, tak aby ma drahy nevidel, pred nim struham macherku 😀

megynka
11. máj 2010

natalca to je super, ja som na pani Anku počula len samé chvály 🙂 aj známa u nej bola presne s rovnakým problémom ako máš ty 😉 uvidíš, pomôže 🙂

lubka0506
11. máj 2010

ahoj babule 🙂
ja som dnes absolvovala odber krvi a lietanie po nemocnici... ☹ je to samá radost,prišla som taká unavená že som potom spala hodinu a pol... 😒
natalca neboj koniec bude dobrý...laparku prežiješ.... 😉 ...hádam by si nebola horšia ako my niektoré aby si nešla...? 😀 sa mi hovorí ked už som bola na troch že? 😀
...a neopováž sa plakat!!! musíš byt tvrdá! 😒
aj ja som bola u pani Anky,je to zlatá osoba ale poviem pravdu tie zábaly ma bavilo robit len pár mesiacov a teraz by mi to bolo zbytočné...mne pomože /dúfam/ len CAR...
papa...

natalca
12. máj 2010

ahojte dievcata
😀 lubka, ja som ju uz prezila (minuly tyzden v piatok) a predstav si, vobec som neplakala 😀 smelo vyhlalsujem, ze to fakt nic nebolo, aspon v mojom pripade 😉
megy a tvoja znama sa endometriozy uplne zbavila? A je tehu?

megynka
12. máj 2010

ahojte
natalca endo sa nezbavila, ale majú chlapčeka 🙂 a teraz by chceli druhé ale nedarí sa, no bola u pani Anky a lieči sa, obklady a čajíky a tak tak uvidíme čo z toho bude, ale ja myslím že jej to pomôže

lubka0506
12. máj 2010

ahojky 🙂 babule čo je nové? ejka tu ešte nebola?
ja nemám nové nič len to že sa mi serie počítač a tá svinucha ešte neprišla...to je asi z nervov...tak momentálne sedím a pijem červené víno... 😀 😀 😀 tak sa opatrujte a papa. 😉

camelco
12. máj 2010

ahojte babenky ... dnes som našla 2 štvorlístky 😀 😀 😀 😀 😀 ....... tak vám posielam štvorlístkové šťastie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aby sa nám splnili všetky naše sníčky .... hlavne to jedno najdôležitie

camelco
13. máj 2010

dobre ránko 😵 😵 😵 ... nikto tu nie je? včera som to zatvorila a dnes otváram 😉

natalca
13. máj 2010

ahoj camelco, ja som tu 🙂

camelco
13. máj 2010

ahoj natalca 🙂

natalca
13. máj 2010

megynka, po akom čase sa to podarilo tej tvojej známej? Ja som veľmi zvedavá čo mi pani Anka povie 😵 Dnes idem po výsledky z laparky, ideme sa s dokim dohodnúť čo bude ďalej 🙂

natalca
13. máj 2010

camelco aj ty mas nejaky problem? co vsetko mas za sebou? ako dlho sa snazite? jaj kolko otazok som na teba vyvalila 😨 🙂

camelco
13. máj 2010

natalca držim palce aby výsledky dopadli čo najlepsie. ja som na nervy, mrska mi meška 😠 😠 😠 😠 a ja som si chcela nechat urobit hormonalny profil, neviem ci to nemam z toho stresu v robote, na porazenie

camelco
13. máj 2010

to neva, my sa snzime tento rok je 3. absolvovali sme síce bez stimulky IUI, ale neuspešne (folik nepraskol) tak bojujeme dalej. doky mi predpisal clostilbegyt a na 10-11CD mi pichne si pregnyl aby ten sviniar folik praskol 😉

natalca
13. máj 2010

camelca dakujem, ja mam mrchu dostat az o tyzden, bodaj by uz prisla, nech sa mozeme snazit
stresy urobia vela, aj mne doki povedal, ze mam zmenit robotu...... len keby to slo tak lahko 😖
do ktoreho centra chodis?

natalca
13. máj 2010

aj my sa snazime 3.rok, ale umelemu oplodneniu sme sa zatial snazili vyhnut, ale uz sa nad nim vazne zamyslame, lebo mame obaja 35 rokov

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre