Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

camelco
13. máj 2010

do piestan k dr. vodicka a čo ty? pracovnu zmenu by som potrebovala ako sol ale to nie je take jednosuché ☹

camelco
13. máj 2010

moj manzelik bude mat tento rok 36 a ja 32 🙂

natalca
13. máj 2010

jej, chcela som sa stretnut s niekym kto chodi do Piestan 🙂 , mam toto Centrum v podstate najblizsie a uz som pocula aj nejake kladne ohlasy, si spokojna?
Ja som chodila k jednemu dokimu, ktory mal na vsetko cas, stale mi hovoril len kedy sa snazit a ze je vsetko v poriadku, az ked som ho zacala nahanat nech ma posle na vysetrenia mi povedal, ze uvidime, co sa stane po roku! Tak som presla do NR do ambulancie pre neplodnost a od novembra 2009 mi robili rozne vysetrenia. Doteraz som mala vsetko v uplnom poriadku, ha HSG zistili menej nepriechodny vajcovod, ale to by vraj prefukol a bolo by, problem v tom nevidel. Az prislo na laparku a tam mi zistil endometriozu, zdeformovany vajecnik a zvysok mi asi povie dnes.

camelco
13. máj 2010

ja som s PN spokojná, ja som to začala riešiť cez CAR PN lebo to máme najbližšie, a tiež som si porovnávala ceny v ISCARE BA. cez CAR som to začala riešiť aj kvôli prístupu môjho gyndoša

natalca
13. máj 2010

ano, uz som o tom pocula, ze su podstatene lacnejsi, ale nemali vtedy zmluvu s poistovnami, uz sa to dalo do poriadku?

camelco
13. máj 2010

stale maju zmluvu iba s unionom, to je skoda, ale to neva. ved testy sa daju robit aj inde. cakam na mrsku aby som si mohla nechat spravit hormonalny profil a jej nie a nie, neviem kde sa zastavila 😠

katka.he
13. máj 2010

ahojte babulky..po dlhsej dobe sa opat hlasim 🙂

camelco
13. máj 2010

ahoj katka 🙂

natalca
13. máj 2010

ahoj katka, co nove?
camelco, tak dnes horuca vana a cervene vinko 😉

camelco
13. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 noooo moja už som nad tým premýšľala, že si otvorím fľašu červeného, ale sama? mn mám na dvojtýždnovej služobke a keby som to prehnala, kto by ma z tej vane vytiahol ? 😀 😀 😀

katka.he
13. máj 2010

caute dievcence 😉 .... ako sa mavate?.. camelco takze aj vy sa snazite? ja som na tom podobne ako natalca s jej diagnozou, len namiesto endometriozy...mam myom na maternici, ktory vraj vobec nebrani pocatiu..ale jeden vajcovod je zdefozmovany.... 😒 ...ale co uz.. nevzdavame to ... my sa snazime cca 3 roky a zatial nist... mm ma nie velmi dobre spermijky, takze u nas je to tak 50/50 😀 ...ale nevzdavame to... 😉
p.s.: strane sa tesim na vikend a zajtrajsok, lebo mam dovolenku 😀 😀 😀 😀 😀

katka.he
13. máj 2010

camelko... idem k tebe a dame si cervene vinko spolu 😀 😀 ... natalca.. 🙂ahojky pridaj sa k nam... ja som vyssie rozpisala co mam asi nove .. ty sa pochval 😉

natalca
13. máj 2010

camelco, tak si daj menej vody 😀 😀 😀
katka, tak ja ti poviem, ze moja najkamoska sa mi vcera prisla pochvalit, ze je v 6tt, ma myom, len jeden vyjecnik, sice moze nastat, ze plod bude rast zaroven s myomom, ale snazi sa to nepripustat si az tak tuto myslienu a pekne si uziva tehu 😉 tiez mali spermijky slabsie a podarilo sa, len sa sledovala menej ako inokedy, mala viac prace, odblokovala mysel a je to tam 😵
bodaj by to bol aj tvoj pripad!!!!! aky velky je ten myom?

natalca
13. máj 2010

katka, aj ja som to vyssie rozpisala, ja som po laparke a dnes sa rozhodneme ako dalej
doki mi navrhuje ist na 6 mesiacov do prechodu, vraj sa s tym telo same vyrovna, ale nemusi, a ze vyluci loziska endometriozy, liecbu chcem odlozit o 3 mesiace, ide o to, ze teraz budem ovulovat zo zraveho vajecnika a ak by to nevyslo, tak by som mala este jeden pokus a potom by som sa teda liecila, a chcem ist este k bylinkarke, snad sa za tie 3 mesiace z toho dostanem aj sama a budeme tehu 😵

katka.he
13. máj 2010

myom 3x4 cm.. ale je uplne ako zuvacka nalepeny na myome...vobec by sa nedal odstranit, iba ak by mi vybratli aj maternicu..ja som bola na laparke 18.3 t.r. a tam mi to vsetko zistili... tento mesiac by som mala ovulovat z toho nestastnika laveho vajcovodu, tak ani nemeriam, ani sa nesledujem... 🙂 ..zacala som chodit do posilnovne a citim sa fajn... doteraz som stale sedavala doma a dumala nad hlupostami ..ale teraz skusam inu metodu... taku ze si chcem este "uzivat" cas bez babatka 😀 a ked pride ..budem najstastnejsia mamicka na svete 😉 mam sice 31 ... ale no a co 😀 😀 😀

katka.he
13. máj 2010

natalka..jaaj ja neviem ci by som suhlasila s tym aby ma dali do prechodu..pretoze mne ak rozhadzu hormony, tak so mnou neporadia 😀 😀 😀 😀

katka.he
13. máj 2010

camelko kedy otvaras flasu? 😀

natalca
13. máj 2010

katka, zvazili sme to vselijako, rozhodovanie bolo velmi tazke, ale vraj sa to inak liecit neda, preto chcem ten odklad, velmi sa bojim tych rozhadzanych hormonov, mesacne by mi pichali velmi silne davky, snad to nebude stav polrocneho PMS, to by draheho asi porazilo 😨
aj my si dnes otvorime flasticku, tak si ju mozeme aspon takto spolu, online 😀

katka.he
13. máj 2010

asi by som presne tak reagovala ako ty nalatca... viem ze jednej kamoske pichli len jednu injekciu a bola odstavena na pol roka... hormony robia svoje...poznam to podla seba 🙄 ... ale skutocne je to dobry napad...aj ja dnes navrhnem mm aby sme si otvorili vinko.. ved zajtra dovolenkujeme jupiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 (tesim sa ako male decko 😀 😀 )

camelco
13. máj 2010

katka ty to robis ako ja, len ja som nebola v posilke ale vybijala som si zlosť strhávaním tapiet 😀 ideme tento mesiac prerábať jadro
baby urobila som si kávu pridáte sa?

camelco
13. máj 2010

katka poobede, ked pridem z robotky okolo 16. nati pridas sa?

camelco
13. máj 2010

katka normálne ti závidim tu dovcu aj ja chceeeem 😀 😀

katka.he
13. máj 2010

aj ja dojdem domkov cca okolo 16.00... jeeej zlatulky, tak ked budete drzat pohar s vinkom tak si spomente aj na mna, ze robim to isteee 😀 😀 😀

katka.he
13. máj 2010

cha cha...camelko..to len musis ist za sefom a vypitat si ju 😀 😀 😀

katka.he
13. máj 2010

😲 oprava hrubky vypytat 😲 😲 😨 😀

camelco
13. máj 2010

no naty inac nezavidenia hodna situácia ☹ pri mojom cykle by sa moj organizmus asi zblaznil 😲

camelco
13. máj 2010

keby som toho nemala tak vela, tak by som si vypytala .... 😠
inac tu v robote som na nervy ... ja viem že nenahraditelných su plne cintoríny, ale ked ja som fakt taka poctivka, az mi je z toho zle

katka.he
13. máj 2010

camelko uz pijem kavicku aj ja 😉

camelco
13. máj 2010

tak dnes o 17 si pripijeme online, co vy na to? 😉 😉 😉

katka.he
13. máj 2010

a kde robis camelko? v akom odbore?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre